آزمون آیین نامه رانندگی رایگانآپدیت شد 17-02-1402 | driveing

عالی بود عالی تر از اون اینکه وقتی اشتباه میزنی میشه با دیدن صحیح سوالات خوب یاد بگیری و دوباره سعی تو بکنی که تمام سوالات رو درست پاسخ بدی. اگر خیلی دیر شروع به خواندن نمونه سوالات کنید دیگر وقت کافی نخواهید داشت و احتمالا نتیجه قابل قبول را نخواهید گرفت. در هر ازمونی که طبق توضیحات کتاب ایین نامه مشاهده کردید اشتباه می باشد لطفا در قسمت همان آزمون کامنت کنید حتما بررسی خواهیم می کنیم. اگر شما سریعا به سراغ نمایش پاسخ های صحیح بروید و تک به تک به سوالات جواب ندهید یادگیری عمیقی نخواهید داشت و احتمال اینکه پاسخ های درست را فراموش کنید، زیاد است. این موضوع باعث می شود شما از خواندن نمونه سوالات خسته نشوید و در آزمون های دیگر هم شرکت کنید.

استرس امتحان

برای دریافت گواهینامه باید چند مرحله را طی کنید، ابتدا در کلاس های نظری شرکت می کنید تا درباره قوانین راهنمایی و رانندگی آموزش ببینید. سپس کلاس های فنی برگزار می شوند که شما در این کلاس ها درباره اجزای مهم خودرو، آموزش خواهید دید. بعد از برگزاری کلاس های نظری و فنی، زمان برگزاری های عملی رانندگی است که 12 جلسه طول می کشد. بعد از آن، در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت خواهید کرد و اگر قبول شوید، وارد مرحله تست رانندگي شهری توسط افسر خواهید شد. شما بهتر است از یک هفته قبل از آزمون آیین نامه اصلی خود، در آزمون های آنلاین آیین نامه شرکت نمایید.

آزمون آیین نامه رانندگی رایگانآپدیت شد 17-02-1402 | driveing همانطور که می دانید، زمان آزمون آیین نامه رانندگی کم است و برای پاسخگویی به هر سوال کمتر از یک دقیقه فرصت خواهید داشت. بسیاری از داوطلبان این آزمون با وجود آنکه تسلط کامل به سوالات داشته اند اما با کمبود زمان مواجه شده اند که این مشکل به دلیل تمرین نکردن آنهاست. با حل امتحان آيين نامه آنلاین می توانید به مدیریت زمان برسید تا در جلسه آزمون اصلی وقت کم نیاورید. در خصوص کسانی که با سوالات آشنا نیستند و سوالات سال های قبل را مطالعه نکرده اند، احتمالا زمان در نظر گرفته شده، کافی نخواهد بود. از این رو بهتر است قبل از شرکت، در آزمون های آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ به صورت رایگان شرکت نموده و سطح قبولی خود هم در آیین نامه ی مقدماتی هم در آزمون آیین نامه رانندگی، را به میزان قابل توجهی بالا ببرید. این آزمون از سوالات آیین نامه گرفته شده است و بهترین گزینه برای محک زدن شما قبل از امتحان آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا درباره نمونه سوالات و همچنین نحوه برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی، شما را تست آنلاین آیین نامه راهنمایی کنیم. مشاهده سوالات مشابه و تست آیین نامه اصلی می تواند به شما کمک کند با نحوه سوالات آشنا شوید و در آزمون های تستی خود را محک بزنید، همچنین مواردی که بلد نیستید را یاد بگیرید. آیین نامه اصلی فنی بخشی از ازمون اصلی ایین نامه می باشد که سوالات مربوط به فنی در آزمون مقدماتی نمی باشد. متقاضیان در آزمون مقدماتی آیین نامه نیاز نیست به سوالات فنی مسلط باشند و در آزمون اصلی ایین نامه باید بخش فنی را هم یاد بگیرند. در این بخش باهم بررسی می کنیم چه عواملی رعایت بشه تا موفقیت با در آزمون آیین نامه آنلاین قطعی باشد. موفقیت در تست ایین نامه نیازمند خواندن و تکرار و تمرین دارد که با داشتن تست های آیین نامه اصلی، می توانید این روند را سریعتر کنید.

  • در این قسمت سوالات حفظی که سختی چندانی ندارد و می توانید نکات برجسته کتاب را بخوانید یا در آزمون ها شرکت کنید و سوالاتی که همینطور تکرار میشود را به خاطر بسپارید تا به راحتی به این سوالات پاسخ درست دهید.
  • در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی رانندگی ممکن است دچار ضعف باشید، با شرکت در این آزمون های آنلاین و رایگان می توانید روی آن ها فکر کنید و آن ها را بخوانید، قطعا یاد خواهید گرفت و ضعف شما برطرف خواهد شد.
  • کیفیت همیشه بهتر کمیت است ، همچنین اگر تعداد سوالات زیاد باشد بیشتر کاربران آنها را مطالعه نکرده یا نصف و نیمه آن رها میکنند .
  • قطعا بسیار راحت تر در آزمون اصلی آیین نامه شرکت خواهید کرد چرا که این آزمون را قبلا به صورت مجازی شبیه سازی کرده اید و چشم شما با سوال ها آشناست و در واقع مطالب را هم نیز بهتر آموخته اید.
  • این سوالات مناسب کسانی می باشند که وقت و زمان کافی ندارند و می خواهند در کمترین زمان آزمون کتبی آیین نامه قبول شوند.
  • در ابتدا قصد داریم تا به سوالات پرتکراری که ذهن بسیاری از متقاضیان گواهینامه و افرادی که امتحان آیین نامه دارند ، پاسخ دهیم ؛ با ما همراه باشید تا هر چه سریعتر در آیین نامه قبول شوید 🙂 .

بله ، تمامی نمونه سوالات آیین نامه داخل سایت رایگان هستند و ما اصلا نمونه سوال پولی نداریم که این هدیه ای به کاربران سایت راننده شو است . از آوردن بهانه هایی مانند نداشتن وقت و/ یا بالا بودن سن و از این جور مشکلات هم جدا خودداری کنید . شما به سادگی میتوانید با همین 16 نمونه سوالات آیین نامه قبولی را از آن خود کنید .

آزمون آیین نامه از چه سوالاتی تشکیل شده است ؟