آمریکا همه کاره است – و همچنین ASLA


در پنجمین سالگرد توافقنامه آب و هوای پاریس، ASLA با بیش از هزار رهبر در تأیید تعهد ما به اقدام جهانی آب و هوا می‌پیوندد.

امروز پنجمین سالگرد توافقنامه آب و هوای پاریس است، یک توافق جهانی برای محدود کردن گرمایش زمین به زیر 2 درجه سانتیگراد (3.7 درجه فارنهایت) و به طور جدی انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد. انجمن معماران منظر آمریکا این سالگرد را با تعهد مجدد به یک بسیج ملی برای اقدام اقلیمی، با پیوستن به بیش از هزار نفر از رهبران سازمان ها، مشاغل، جوامع و دولت های محلی در سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از مشترک “America Is All In” جشن می گیرد. بیانیه.

توری کارتر کانین، مدیر عامل ASLA گفت: «در مواجهه با بحران آب و هوایی جاری، ASLA به اهداف و تعهدات مندرج در توافقنامه آب و هوای پاریس و ارتقای طراحی مناظر پایدار و انعطاف پذیر برای همه متعهد است.

ASLA یکی از اولین سازمان‌هایی بود که در محیط ساخته شده، بیانیه اصلی «ما هنوز در حال هستیم» را امضا کرد، و ما مفتخریم که بار دیگر از دولت آینده برای اقدام سریع و قاطع بخواهیم.

ائتلاف اولیه «ما هنوز در هستیم» – مجموعه ای متشکل از بیش از 4000 سازمان، جامعه، کسب و کار، دولت های محلی و سایرین که مجموعاً 159 میلیون آمریکایی را نمایندگی می کنند- پس از تصمیم دولت ترامپ برای خروج ایالات متحده از توافقنامه آب و هوای پاریس تشکیل شد. در 4 نوامبر سال جاری، آمریکا رسما از این کشور خارج شد.

America Is All In فراخوانی برای اقدام برای دولت آینده است تا ایالات متحده را مجدداً به اقدامات اقلیمی جهانی از طریق هدایت رشد اقتصادی از طریق سرمایه‌گذاری پایدار ایجاد شغل، گسترش رهبری ایالات متحده در داخل و خارج، و بازاندیشی مشارکت‌های اجتماعی برای پیشبرد آب و هوای عادلانه و عادلانه متعهد کند. راه حل هایی برای همه
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=62174