آمریکا همه کاره است – و همچنین ASLA
امروز پنجمین سالگرد توافقنامه آب و هوای پاریس است، یک توافق جهانی برای محدود کردن گرمایش زمین به زیر 2 درجه سانتیگراد (3.7 درجه فارنهایت) و به طور جدی انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد. انجمن معماران منظر آمریکا این سالگرد را با تعهد مجدد به بسیج ملی برای اقدام اقلیمی، پیوستن به بیش از هزار رهبر از سازمان‌ها، کسب‌وکارها، جوامع و دولت‌های محلی در سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از مشترک “America Is All In” جشن می‌گیرد. بیانیه.

توری کارتر کانین، مدیر عامل ASLA گفت: «در مواجهه با بحران جاری آب و هوا، ASLA به اهداف و تعهدات مندرج در توافقنامه آب و هوای پاریس و ترویج طراحی مناظر پایدار و انعطاف پذیر برای همه متعهد است.

ASLA یکی از اولین سازمان‌هایی بود که در محیط ساخته شده، بیانیه اصلی «ما هنوز در حال هستیم» را امضا کرد، و ما مفتخریم که بار دیگر از دولت آینده به اقدام سریع و قاطع بخواهیم.

ائتلاف اصلی «ما هنوز در هستیم» – مجموعه ای از بیش از 4000 سازمان، جامعه، کسب و کار، دولت های محلی و سایرین که مجموعاً 159 میلیون آمریکایی را نمایندگی می کنند- پس از تصمیم دولت ترامپ برای خروج ایالات متحده از توافقنامه آب و هوای پاریس تشکیل شد. در 4 نوامبر سال جاری، آمریکا رسما از این کشور خارج شد.

America Is All In فراخوانی برای اقدام برای دولت آتی است تا ایالات متحده را مجدداً به اقدامات اقلیمی جهانی از طریق هدایت رشد اقتصادی از طریق سرمایه‌گذاری پایدار ایجاد شغل، گسترش رهبری ایالات متحده در داخل و خارج، و بازاندیشی مشارکت‌های اجتماعی برای پیشبرد آب و هوای عادلانه و عادلانه متعهد کند. راه حل هایی برای همه

درباره تلاش‌های اقلیمی سراسری ASLA بیشتر بیاموزید >

در مورد America Is All In Call to Action بیشتر بیاموزید >
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=58694