آموزش اتوکد الکتریکال (AutoCAD Electrical) بصورت گام به گام

سعی کنید از این بسته های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا اتوکد را بدون نیاز به کلاس، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید! در ادامه آموزش های کاربردی نرم افزار اتوکد، امروز سه تا از بهترین سی دی ها، دی وی دی ها و نرم افزارهای آموزش اتوکد (مقدماتی-پیشرفته) را برای خرید آنلاین خدمت شما معرفی می کنیم. پس بهترین راه برای ورود به این حرفه آموزش و یادگیری است. دوره آموزشی اتوکد با سرفصل هایی کامل و حرفه ای طراحی شده است به گونه ای که کارآموزان پس از گذراندن این دوره و مرور و تمرین مباحث آموزش داده شده، می توانند کسب و کار خود را در این زمینه به صورت مستقل شروع کنند و یا این که در شرکت های خصوصی معتبر استخدام شوند. همچنین برای حرفه ی ماکت سازی هم می توان نقشه های گسترده ی حجم مورد نظر را ترسیم کرده و سپس بعد از برش لیزر توسط دستگاه های برش از طریق نقشه های اتوکد، به راحتی ماکت را به هم بچسبانیم.

یادگیری اتوکد AutoCAD یکی از آموزش های سطح متوسط می باشد. مولف این مجموعه آموزشی آقای مهندس بگوردی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و با بیش از 10 سال سابقه آموزش اتوکد در آموزشگاه های معتبر و تالیف چندین کتاب در زمینه معماری و اتوکد می باشند و در این مجموعه تجربیات چند ساله خود در زمینه تهیه نقشه های ساختمانی در اتوکد را به شما آموزش خواهند داد. از نسخهی جدید این نرم افزار مانند برنامه اصلی اتوکد صرفاً در ویرایش 64بیتی ارائه میشود.

از دوره­های کلی و یک ­طرفه با استفاده از کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد و جزوه آموزش اتوکد که بگذریم، قیمت آموزش اتوکد 2020 و نسخههای دیگر توسط یک مدرس حرفه­ای چگونه تعیین میشود؟ اتوکد الکتریکال (به انگلیسی: AutoCAD Electrical) نرم افزار نقشه کشی قدرتمند دیگری از خانواده ی اتوکد است که به صورت تخصصی برای طراحی نقشه های برقی و سیستم های الکتریکی و تابلو برق استفاده می شود و ابزاری ضروری برای تمام مهندسین شاخه های مختلف برق و الکترونیک می باشد. در این دوره آموزش AutoCAD Electrical رابط کاربری را بررسی می کنیم و فرایند ساختن طرح ها و شماهای الکتریکی دقیق را به شما نشان خواهیم داد. AutoCAD Electrical یک افزونه قدرتمند اتوکد برای طراحان و مهندسان برق است. دقت بالا در ترسیمات به همراه سهولت کار در فضای طراحی شده از ویژگی هایی است که به محبوبیت این نرم افزار افزوده است و این نرم افزار را می توان جایگزینی مناسب برای وسایل طراحی و نقشه کشی به حساب آورد.

آموزش اتوکد دوبعدی انتقال بی ایراد داده ها بین سایر نرم افزار های طراحی و مدلسازی و نرم افزار اتوکد از دیگر مزیت های شاخص آن به شمار می رود که باعث شده اتوکد نرم افزاری بی رغیب در حوزه خود محسوب شود. اگر بیاییم گزینه Undo را بزنیم کل آن ترسیمات جدید هم حذف می شوند پس آیا راه حل هست که این ترسیمات جدید حذف نشوند و آن موضوعی که حذف آموزش autocad شده هم برگردد؟ دوباره کره و استوانه را رسم کنید یا آنقدر Undo کنید که به نقطهی پیش از Merge کردنشان برگردید.

در ابتدای آموزش اتوکد بیاموزید که چگونه می توانید به ابزارهای طراحی، اصلاح ابزارها و سایر ابزارها در دسترسی پیدا کرده و آنها را فعال کنید. در این دوره، ابزارها را دستهبندی کرده و همچنین با توجه به نیاز، ابتدا نحوه اجرای دستورات را فرا میگیریم سپس در پروژههای مختلف از آنها استفاده خواهیم کرد. اگر شما نیز در یکی از رشتههای گفته شده مشغول به تحصیل و فعالیت یا به هر طریقی علاقهمند به انجام طراحی در زمینههای مختلف هستید، میتوانید در دورههای آموزش اتوکد شرکت کرده و از ابزارهای مهم و کاربردی این برنامه برای طراحی استفاده نمایید.

در کلاس حضوری آموزش اتوکد، کارآموزان طی فرایندی فشرده و بازارکاری با نرم افزار اتوکد آشنا خواهند شد و در نهایت کارآموز از آموزشگاه اتوکد مهارت آموزی تبریز مدرک معتبر فنی و حرفه ی اتوکد را دریافت خواهد کرد. سلام شما کلاس های اتوکد به صورت مجازی و از راه دور هم دارین؟ در واقع هدف از ارائه آزمون آنلاین اتوکد این است که شما سطح علمی خود را بسنجید، و در صورتی که این آزمون ها در طول زمان یادگیری انجام شود، بسیار می تواند برای شما مفید تر باشد، چرا که شما بعد از انجام آزمون آنلاین اتوکد به نقاط ضغف و نقاط قوت خود پی می برید، و در طول دوره آموزش می توانید میزان یادگیری خود را در نرم افزار اتوکد افزایش دهید..

برای گرد گوشه کردن دو موضوعی که از قبل ترسیم شده اند از این فرمان می توانیم استفاده کنیم که در تنظیمات آن شعاع گرد گوشه کردن را به نرم افزار می دهیم و بعد از انتخاب کردن دو خط، گوشه های آنها را گرد می کند. اگر یک شی هندسی به دلخواه شما نیست، می توانید از این ابزار برای اصلاح آن استفاده کنید. با AutoCad می توان انواع مختلفی از اشیای هندسی ایجاد کرد. با استفاده از اتوکد میتوان برای طراحی محصولات مختلف اقدام کرد.

در این دوره شما با فراگیری این نرم افزار به راحتی می توانید در زمینه طراحی دو بعدی در فضای دکوراسیون داخلی حرفی برای گفتن داشته به راحتی سفارش کار گرفته و وارد بازار کار شوید و درآمد خود از این حرفه تضمین نمایید. ازجمله مزایای استفاده از این نرمافزار در صنعت مد و فشن برای طراحی لباس است. در این روش عکس داخل فایل اتوکد کپی شده است و هر تغییری در عکس اصلی، تغییری در عکس وارد شده به اتوکد ایجاد نمی کند. حال شاید بگویید بهترین روش یادگیری این نرم افزار چیست. در این مقاله، بر اساس تجربه خودم، بهترین راه برای شروع که در واقع استفاده از نرم افزار جدید AutoCAD MEP است را توضیح خواهم داد.

اگر میخواهید قطعات و سیمها را در یک نقشه کپی کنید میتوانید از فرمان Copy Circuit استفاده کنید. وقتی از فرمان Wire Numbers استفاده میکنید، شماره سیمهایی که “Fixed” هستند، آپدیت نمیشوند. طراحان بسیار زیادی از ای برنامه برای انجام پروژههای خود استفاده میکنند و استفاده از آن بیشتر در زمینههای طراحی محور مانند معماری و مهندسی رایج است. با دستور point می توانیم در اتوکد نقطه ترسیم کنیم، نقاطی که با این دستور ترسیم می کنیم ممکن است که آنها را نتوانیم ببینیم، به دلیل اینکه pdmode آن یعنی تنظیمات point style تنظیم نیست بنابراین باید با فرمان Point Style تنظیمات نقاط را انجام بدهیم. اگر بعداً یکی از آنها را تغییر دهید، باقی مقادیر نیز آپدیت میشوند. همچنین طریقه انجام تنظیمات و شخصی سازی قالب های پیش فرض و استفاده از ابزارهای آپدیت طراحی برای استفاده مجدد، کپی کردن، استخراج کردن و تایید نقشه ها را نشان می دهیم.