آموزش جامع صرافی کوینکس CoinEx -ایران ارز دیجیتال

در اینجا هم نوع شبکه ارزها در کوینکس، هم حداقل میزان واریز در کوینکس، هم حداقل میزان برداشت در صرافی کوینکس، هم میزان کارمزد واریز و هم میزان کارمزد برداشت در صرافی کوینکس را مشاهده کنید. در این نوع انتقال، هزینه انتقال از شما کسر میشود. سفارش stop limit: در این نوع میتوانید مشخص کنید که در صورتی که قیمت ارز به رقم مشخصی رسید سفارش با قیمت و حجم مد نظر شما ارسال شود. ستون سمت راست مورد به Order Book است که بخش بالایی آن سفارشات فروشندگان و بخش پایینی آن مربوط به سفارشات معرفی کامل صرافی کوینکس coinex خریداران است. همچنین مزایای آن را بیان کردیم تا شما بتوانید با شناخت کامل بهترین صرافی مورد نیاز خود را پیدا کنید. همچنین برای افزایش امنیت کاربری کاربران توصیه به استفاده از 2FA و ثبت شماره میشه همچنین دارای کد آنتی فیشینگ است. همچنین امکان انجام معاملات مارجین با اهرم نیز در این صرافی فراهم است.

به ترید و معامله بپردازید (اسپات، فیوچرز…).

با انتخاب بخش “استاپ – قیمت بازار” معاملات اسپات صرافی کوینکس، شما تعیین می کنید که اگر قیمت به سطح خاصی رسید، سفارش شما به قیمت بازار فعال شود. یا بر عکس، برخی تمایل دارند برای سفارشات اسپات خود، مانند حالت فیوچرز، استاپ لاس قرار دهند تا بتوانند براحتی آن را مدیریت کنند. مانند بسیاری دیگر از صرافی های ارزهای دیجیتال ، کوینکس CoinEx شماره تلفن ، چت یا ایمیلی برای اعلام مشکلات احتمالی شما در هنگام کار با این پلتفرم، ندارد.

پروسه این کار رو خیلی زود انجامش بدید وگرنه ازتون دوباره Confirm email میخواد و دوباره باید از قسمت قبلی اول ایمیل تایید کنید و به این قسمت برسید. 4- اگه ایمیل هم چیزی دریافت نکردید از این قسمت وارد ایمیل های غیر فعال بشید و دوباره درخواست فعال سازی بدید. ۲- عامل دوم چیزی که اثبات کند خودِ شما آن کلمه عبور را وارد کردهاید نه شخص دیگری. در قسمت Limit و Amount باید قیمت و مقدار خرید را وارد نمایید اما سفارش شما تحت شرایطی در فهرست سفارش ها قرار می گیرد که آن قیمتی است که در بخش Stop وارد می کنید. در ادامه با ما همراه باشید. سازندگان بازار(Maker ) معامله گرانی هستند که با قیمت مشخصی می فروشند یا می خرند.

معامله به روش سفارش گذار (maker) بسیار آسان است و با این روش، کارمزد کمتری نسبت به سفارش برداران پرداخت کنید. 1. کار کردن با صرافی کوینکس Coinex بسیار آسان است. این شرکت توانسته است با استفاده از سیستم اختصاصی تراز تجاری خود، یک پلتفرم رمزنگاری سریع و بسیار امن، کاربرپسند، کم هزینه و با سرعت بالا ایجاد نماید تا کاربران بتوانند از طریق آن، طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را مبادله کنند. هم هزینه سازنده و هم خریدار ۰.۱ درصد است. کوینکس از هزینههای سازنده و خریدار در پلتفرم معاملاتی خود استفاده می کند. توجه داشته باشید که برای این انتقال باید ایمیل را به عنوان مقصد واریزی در قسمت انتقال ثبت کنید.

در ادامه با ما همراه باشید.

در آخر کلید فروش را بزنید. صرافی بایننس (Binance) یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش و تبادل ارزهای دیجیتال است که با توجه به حجم بالای تراکنشها یکی از برترین صرافیها در حوزه کریپتو محسوب میشود. برای فروش هم، مراحل کاری مشابه خواهد بود. در مرحله بعد یک بارکد برای شما نمایش داده میشود که باید آن را به وسیله نرم افزار Google Authenticator که بر روی گوشی نصب میشود اسکن کنید. با این حال، این حوزههایی را که ارزهای دیجیتال ممنوع هستند، پوشش نمیدهد. Leverage در بخش مارجین بیت کوین حداکثر ۵x و برای سایر ارزهای دیجیتال ۴x و کمتر از آن است. کارمزد کم معاملات: صرافی کوینکس با داشتن ۰.۱ درصد کارمز برای تراکنشها یکی از به صرفهترین صرافیها به شمار میآید. 2. در یکی از بخشهای صرافی کوینکس به ترید و معامله بپردازید (اسپات، فیوچرز…). به تازگی صرافی رمزارزی کوینکس اعلام کرده است که برای مدت مشخصی در معاملات اسپات و اهرمی خود از روش استخراج مبتنی بر ترید (معامله) پشتیبانی میکند.