آموزش 20 مکالمه روزمره انگلیسی تمرین زبان انگلیسی برای زبان آموزان سطح متوسط | zabannew

دوره متوسط یادگیری زبان انگلیسی برای همه گروه های سنی بوده و برای کسانی مناسب است که سطح مقدماتی انگلیسی را گذراندن و به دنبال تقویت مهارت های خود هستند. یادتون باشه رسیدن به سطح پیشرفته، یه پروسه بلند مدته و نیازمند مرور مداوم و همیشگی چیزهاییه که یاد گرفتین. منتظر نظرات شما در مقاله پرش از سطح متوسط به سطح پیشرفته زبان انگلیسی هستم.

تمرین کردن رو متوقف می کنید

به این ترتیب، اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در قرن 21 بر زبان نیو کسی پوشیده نیست. آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط (Intermediate) را برقراری این ارتباط را برای شما آسان کرده است. این دوره برای افرادی طراحی شده‌است که می‌خواهد از سطح پایه با متد لینگانو زبان انگلیسی را طوری یاد بگیرند که بتوانند از آموخته‌های خودشان در موقعیت‌های مختلف استفاده کنند. مطمئنیم که در همان جلسات اول هم نکات تکمیلی کاربردی را خواهید دید.

  • زبان انگلیسی از مهم ترین و پراستفاده ترین زبان های بین المللی دنیاست.
  • برای دیدن دوره، باید یک کامپیوتر ویندوزی/مک یا فقط یک گوشی هوشمند داشته باشید.
  • برای یادگیری بهتر، زمانی که کلمه و جمله های جدید را می‌شنوید آن‌ها را بلند تکرار کنید تا هم کلمات را در ذهن خود ثبت نمایید و هم با گذشت زمان اعتماد به نفس مکالمه زبان انگلیسی را داشته باشید.

آموزش 20 مکالمه روزمره انگلیسی تمرین زبان انگلیسی برای زبان آموزان سطح متوسط | zabannew

دختر گلفروش این صحبت ها را می‌شنود و از او درخواست می‌کند که نحوه حرف زدن را به او بیاموزد. دیدن این فیلم و آموزش های پروفسور هنری تاثیر زیادی در رشد و تقویت زبان انگلیسی شما خواهد گذاشت. برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی (Speaking) حتماً از تکنیک سایه نیز بهره ببرید. یعنی حدود یک تا دو دقیقه از مکالمه‌های فیلم را انتخاب و آن را کامل حفظ کنید. تقلید کردن در یادگیری زبان انگلیسی روش اثرگذاریست که امتحانش را پس داده است.

مکالمات انگلیسی افراد نیتیو را متوجه شوید

برنامه دوره لینگانو (6 جلسه آموزشی + فایل‌های تکمیلی در هر هفته)، سبک کاربردی تمرینات ارائه شده توسط اساتید و همین‌طور نحوه تدریس مهارت‌های چهارگانه باعث می‌شود هر فرد متناسب با سبک زندگی خود مسیر یادگیری زبان را طی کند. زوم زبانشناس دقیقا با شناخت همین نقطه ضعف‌ها برای سریال‌دوست‌ها آستین بالا زده و توانسته در آرشیوش انواع سريال‌ها و فیلم‌های مناسب برای تقویت زبان انگلیسی را با توجه به سطح زبان انگلیسی طبقه بندی کند. برای همین هم ما با خوشحالی این سریال را پیشنهاد می‌دهیم تا در لیست بهترین سریال برای تقویت زبان انگلیسی قرار بدهید تا بتواند لحظات جذابی از آموزش در کنار سرگرمی را فراهم کنند. بنابراین می‌توانیم این سریال را با خیال راحت با عنوان یکی از فیلم‌های لیست بهترین سریال برای تقویت زبان انگلیسی ویژه‌ی مبتدی‌ها قرار بدهیم. پیدا کردن انواع اصطلاحات کاربردی، تسلط به ضرب‌المثل‌ها و کشف واژگان جدید هم از دیگر دلایلی است که باعث می‌شود تماشای بهترین سریال برای تقویت زبان انگلیسی کار بسیار مفیدی باشد. تعداد فیلم‌هایی که به زبان انگلیسی ساخته شده‌اند بسیار زیاد است و هر فیلم چیزی برای یادگیری خواهد داشت.

اگرچه بعد از کتاب شماره ۴ یعنی ۳ ترم می توانید در دوره های آیلتس، تافل و یا PTE شرکت کنید. پکیج آموزش سطح متوسط زبان انگلیسی، برای تمامی کسانی که سطح مبتدی را گذرانده اند مناسب است. این دوره، محدودیت سنی خاصی ندارد و هر کسی که بدنبال یادگیری تمامی نکات و ساختارهای مکالمه ای سطح متوسط زبان انگلیسی است، می توانید از این دوره استفاده بکنید. مطالعه‌ی داستان انگلیسی، از هر نوعی که باشند، منبع خوبی برای یادگیری زبان به‌شمار می‌آید. نکته‌ی مهم توجه به سطح کتاب داستان انگلیسی است که با سطح زبانی شما هم‌خوانی داشته‌باشد. اگر شما هم کتاب داستان جذابی را خوانده‌اید که به مهارت زبان شما کمک کرده، لطفا با ما به اشتراک بگذارید.