اجرای سقف کاذب اجرای سقف کاذب 60*60 اجرا و نصب انواع سقف کاذب کناف ساختمان

این محصولات گزینه‌ های خوبی برای مکان‌ هایی هستند که میزان رطوبت در آنها بالا است و از سوی دیگر حساسیت بالایی در خصوص بروز حوادث مختلف دارند. مهر قرمز چاپ شده پشت این صفحات و استفاده از مقوای سبز رنگ بر روی امتداد محور میانی نشانه‌ هایی است که با آنها می‌ توانید این محصولات را شناسایی کنید. اجرای سقف کاذب کناف ضد حریق و رطوبت باید با ظرافت بیشتر و همراه با به کارگیری سایر مواد اولیه مناسب انجام شود. این نمونه از سقف گزینه خوبی برای دیوارها و سقف آشپزخانه، حمام و دستشویی است. صفحات مورد استفاده برای سقف کاذب کناف معمولی برای اجرای سقف‌ های کاذب و طرح‌ های داخلی یک ساختمان مورد استفاده قرار می‌ گیرند. از همین رو می‌ توان آنها را به عنوان دیوارهای جداکننده یا سقف پوش یا دیوارپوش معمولی نیز استفاده کرد.

از این سقف می توان به همراه سقف کاذب (کی پلاس پارس) به صورت اجرای سقف کاذب ترکیبی استفاده نمود. جنس این سقف دکوراتیو، ترکیبی از ورق های آلومینیوم و آهن و آلیاژی می باشد این سقف با استفاده از سازه های مخصوص باید به سقف اصلی متصل شود. سقف گچی پیش ساخته کناف (کی پلاس پارس) دارای برش های تمیز و دقیقی می باشد که کاملا تقارن را حفظ می کند و همچنین در مدت زمان کوتاهی نیز ساخته و آماده می شود.

  • اگر فاصله بین سقف اصلی و سقف کاذب بیشتر از یک متر باشد، بهتر است که برای نصب کردن آویزها، شبکه ای از پروفیل های فلزی که نصب شده و بعد از آن آویزها به آن وصل می شوند.
  • مشاوره درباره کیفیت اجناس، قیمت ها و طرح اجرایی مناسب محیط شما از تخصص های کارشناسان ماست.
  • این پنل ها به کمک پروفیل های سرد نورد شده خاصی به سقف سازه ای متصل می شوند.
  • همچنین میشه استیکرهایی و برچسب هایی رو در این حالت به تایل اضافه کرد.
  • تایل های سقف مشبک معمولا از پیش رنگ شده اند و یا روکش PVC دارند که عامل مهمی در سرعت اجرا و عدم نیاز به رنگ کردن تایل ها و سقف می باشد.
نمی توان گفت که کدام سقف بهتر است چرا که هر کدام از آنها کاربردی متفاوت دارند. هزینه آن بسیار پایین است و نیازی نیست هزینه های بسیار زیاد بپردازید. بعد از این که تمام سقف از این ورقه های پوشانده شد میتوانید هر موادی که میخواهید مانند گچ را به ورقه ها بزنید و یک سقف داشته باشید و علاوه بر اینکه می توان از گچ استفاده کرد می توانید از چوب و مواد دیگر هم استفاده کنید. پس از آنکه سازه های فرعی T1200 انجام شد، این سازه ها با سازه فرعی T600 به هم متصل می شوند.

قیمت سقف کاذب PVC

اجرای سقف کاذب اجرای سقف کاذب 60*60 اجرا و نصب انواع سقف کاذب کناف ساختمان

به‌طور کلی روش‌های متفاوتی برای قیمت‌دهی انواع سقف کاذب وجود دارد. نکته حائز اهمیت درباره سقف کاذب این است که برای متراژهای کوچک، دستمزد نهایی کار بعد از بازدید محل و به صورت توافقی یا روزمزد اعلام می‌شود. به‌طور مثال این متراژ برای سقف کاذب PVC زیر 20 متر اعلام شده است.

این سازه برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، اجرای نورپردازی های دکوراتیو و پوشش سیم های تأسیسات کاربرد دارد. در اکثر خانه های امروزی می توان نمونه های مختلف آن را در بخش های مختلف مشاهده کرد. به همین منظور برای جلوگیری از ایجاد فضایی محدود و تنگ آن را لزوما دیوار به دیوار اجرا نمی کنند. امروزه با خلق ایده های جدید، طرح های متنوعی برای این سقف ارائه می شود. شما می توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون مورد نظر آن ها را انتخاب نمایید.

اجرای سقف کاذب از جنس PVC