افتتاح رسمی مرکز ASLA برای معماری منظر را جشن بگیرید


زمان: 17 مه 2017

مکان: مرکز ASLA برای معماری منظر، 636 Eye St NW. ایالت واشنگتن

در 17 می به انجمن معماران منظر آمریکا بپیوندید، زیرا مرکز جدید ASLA برای معماری منظر را در محله چینی دی سی به طور رسمی افتتاح می کند. این مرکز ویترینی برای تعالی طراحی پایدار است و همچنین به عنوان دفتر مرکزی ASLA عمل می کند. محیط ساخته شده و طبیعی دفتر به گونه ای طراحی شده است که برای ساکنین سالم باشد و از نظر محیطی پایدار باشد.

مرکز ASLA برای معماری منظر

عموم مردم می توانند از ساعت 9 صبح تا 12 بعد از ظهر در 17 می از مرکز – از جمله بام سبز برنده جایزه آن – بازدید کنند. یک سخنرانی در مورد ساختمان از ساعت 2:30 تا 3:30 بعد از ظهر برگزار می شود. ارائه کنندگان شامل کارکنان ASLA، شرکت معماری Gensler و شرکت معماری منظر Oehme van سوئد.

رزرو برای سخنرانی الزامی است. کلیک اینجا به RSVP.

برای اطلاعات بیشتر، با Karen Grajales به آدرس ktgrajales@asla.org یا (202) 216-2371 تماس بگیرید.

1.0 PDH (CES/HSW)

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50333