افتخارات برتر مجله معماری منظر، وب سایت آموزشی ASLA


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) با خوشحالی تبریک می گوید مجله معماری منظر برای برنده شدن سه جایزه EXCEL همانطور که توسط Association Media & Publishing (AMP) اعلام شد. جوایز EXCEL بزرگترین و معتبرترین برنامه جوایز است که به طور انحصاری برتری و رهبری را در رسانه های انجمن غیرانتفاعی، انتشارات، بازاریابی و ارتباطات به رسمیت می شناسد.

جوایز LAM 2016 EXCEL

اعتبار: هرگز

LAM به عنوان برنده طلا در رده “مجلات: تعالی طراحی (تیراژ 10001 تا 20000) انتخاب شد. در رده “مجلات: طراحی مقاله ویژه (تیراژ 10001 تا 20000)،” LAM جایزه طلا برای «تئاتر خیابانی» و نقره برای «ما سرگرم شدیم» دریافت کرد. و فوم.»

در مجموع، 226 جایزه در دسته بندی های مختلف از مجلات تا کتاب های الکترونیکی ارائه شد: 53 طلا، 77 نقره و 96 برنز. برندگان در طول سی و ششمین جشن سالانه جوایز EXCEL در تاریخ 27 ژوئن 2016 در واشنگتن دی سی تجلیل شدند. مجله امضا.

ASLA همچنین در سال 2016 جایزه نقره ای قدرت A (انجمن) انجمن مدیران آمریکایی (ASAE) را برای وب سایت آموزشی طراحی آینده ما: چشم اندازهای پایدار دریافت کرد، که برای آموزش عموم در مورد مناظر پایدار و معماری منظر به عنوان انتخاب شغلی طراحی شده است. . این شامل انیمیشن ها، مطالعات موردی و فعالیت های کلاس درس K-12 است.

جوایز قدرت A(انجمن) ASAE، بالاترین افتخار صنعت، کمک های ارزشمند جامعه انجمن را در سطوح محلی، ملی و جهانی به رسمیت می شناسد. جوایز The Power of A (انجمن) به دستاوردهای برجسته انجمن ها و متخصصان صنعت به دلیل تلاش آنها برای غنی سازی زندگی، ایجاد نیروی کار رقابتی، هدایت نوآوری و ایجاد دنیایی بهتر پاداش می دهد.

تصاویر برای خبرنگاران در دسترس است. با Karen Grajales در ktgrajales@asla.org یا (202) 216-2371 تماس بگیرید.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=48919