انجمن معماران منظر آمریکا از مردم می خواهد که فضاهای طراحی شده مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند


عکس هایی از فضاهای مورد علاقه خود را که توسط معماران منظر طراحی شده اند #WLAM2016 به اشتراک بگذارید

معماری منظر شامل تمام فضاهایی است که در فضای باز طراحی شده اند. از پارک مرکزی در نیویورک گرفته تا پارک محلی مورد علاقه شما یا مسیر دوچرخه سواری، معماران منظر فضاهایی را طراحی می کنند که فضای باز را سرگرم کننده، سالم و پایدار می کند.

آوریل امسال، ماه جهانی معماری منظر است، جشن جهانی معماری منظر. انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) از شما می‌خواهد که با اشتراک‌گذاری فضای طراحی شده در فضای باز مورد علاقه خود از هر نقطه جهان در رسانه‌های اجتماعی، به جشن بپیوندید. # WLAM2016.

2016 WLAM اسپانیایی

ترکیب عکاسی شامل تصویری از High Line، بخش 2 است که در سال 2013 جایزه افتخاری ASLA را در رده طراحی عمومی دریافت کرد. اعتبار عکس: ایوان بان.

نانسی سامرویل، معاون اجرایی افتخاری و مدیر عامل ASLA گفت: «ماه معماری منظر فرصتی عالی برای دیدن آثار زیبا، نوآورانه و پایدار معماران منظر از سراسر جهان است. به علاوه این بسیار سرگرم کننده است.

کار معماران منظر در روز سه‌شنبه، 12 آوریل، زمانی که WTTW “10 پارکی که آمریکا را تغییر داد” در PBS به نمایش گذاشته می‌شود. “10 پارکی که آمریکا را تغییر داد” تکامل پارک ها و فضاهای عمومی در سراسر کشور را دنبال خواهد کرد. از میدان‌های ساوانا، جورجیا تا های لاین در شهر نیویورک، این مجموعه نشان می‌دهد که چگونه معماری منظر نحوه تعامل ما با محیط را شکل می‌دهد.

نحوه شرکت در ماه جهانی معماری منظر:

  • کارت «This Is Landscape Architecture» را از اینجا دانلود کنید (همچنین به زبان اسپانیایی).
  • من از کارت در میدان، پارک یا فضای مورد علاقه شما که توسط یک معمار منظر طراحی شده است، عکس می‌گیرم.
  • با آپلود عکس در اینستاگرام، توییتر و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی # WLAM2016.
  • ببینید دیگران چگونه جشن می گیرند asla.org/wlam.

هرگز در Acerca

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از مخفف “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی در این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر هدایت، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را هدایت می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=48161