انجمن معماران منظر آمریکا از مردم می خواهد که فضاهای طراحی شده مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند


تصاویر فضاهای طراحی شده توسط معمار منظر مورد علاقه خود را با #WLAM2016 به اشتراک بگذارید

معماری منظر همه فضاهای طراحی شده در فضای باز را در بر می گیرد. از پارک مرکزی در نیویورک گرفته تا پارک محلی مورد علاقه شما یا مسیر دوچرخه سواری، معماران منظر مکان هایی را طراحی می کنند که فضای باز را سرگرم کننده، سالم و پایدار می کند.

آوریل امسال، ماه جهانی معماری منظر است، جشن جهانی معماری منظر. انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) از شما می‌خواهد که با اشتراک‌گذاری فضای طراحی شده در فضای باز مورد علاقه خود از سراسر جهان در رسانه‌های اجتماعی به جشن بپیوندید. # WLAM2016.

ماه جهانی معماری منظر 2016


ماه جهانی معماری منظر را با ASLA #WLAM2016 جشن بگیرید. کامپوزیت عکس شامل تصویری از High Line، بخش 2 است که در سال 2013 جایزه افتخاری ASLA را در رده طراحی عمومی دریافت کرد. اعتبار عکس: ایوان بان.


نانسی سامرویل، بزرگ، گفت: «ماه جهانی معماری منظر فرصتی عالی برای دیدن آثار زیبا، نوآورانه و پایدار معماران منظر از سراسر جهان است. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. “این همچنین بسیار سرگرم کننده است.”

کار معماران منظر در روز سه‌شنبه، 12 آوریل، زمانی که WTTW «10 پارکی که آمریکا را تغییر داد» در PBS به نمایش در می‌آید. “10 پارکی که آمریکا را تغییر داد” تکامل پارک ها و فضاهای عمومی را از سراسر کشور دنبال خواهد کرد. از میدان‌های ساوانا، جورجیا تا های لاین در شهر نیویورک، این مجموعه نشان می‌دهد که چگونه معماری منظر نحوه تعامل ما با محیط خود را شکل می‌دهد.

نحوه شرکت در ماه جهانی معماری منظر:

  • کارت «This Is Landscape Architecture» را از اینجا دانلود کنید (همچنین به زبان اسپانیایی).
  • از کارت در پارک، میدان یا فضایی که توسط معمار منظر طراحی شده است، عکس بگیرید.
  • با آپلود عکس در اینستاگرام، توییتر و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی # WLAM2016.
  • ببینید دیگران چگونه جشن می گیرند asla.org/wlam.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=48120