انجمن معماران منظر آمریکا تحلیلی درباره قانون کاهش تورم منتشر کرد


نمایشگاهجایزه تعالی طراحی شهری حرفه ای ASLA 2021. تعمیر شکاف: پارک خطی ریکاردو لارا. Lynwood، کالیفرنیا، ایالات متحده گروه SWA / گروه SWA / Jonnu Singleton

امروز انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) خود را منتشر کرد تحلیل قانون کاهش تورم که 369 میلیارد دلار برای برنامه های امنیت انرژی و تغییرات آب و هوایی، که بسیاری از آنها توسط معماران منظر رهبری می شوند، تأمین مالی می کند.

توری کارتر-کانین، مدیرعامل ASLA گفت: «این لایحه از ابزارهایی استفاده می‌کند که معماران منظر قبلاً برای کمک به جوامع مقاوم‌تر در برابر آب و هوا ایجاد کرده‌اند و توسعه راه‌حل‌های جدید برنامه‌ریزی و طراحی را افزایش می‌دهد.» از پروژه های حمل و نقل عادلانه در جوامع شهری گرفته تا رسیدگی به افزایش سطح دریا در جوامع ساحلی، معماران منظر این لایحه را از مفهوم تا طراحی و اجرا خواهند گرفت.

این اقدام رویکردهای قدیمی معماری منظر را که تغییرات آب و هوایی را مورد توجه قرار می‌دهند – از پروژه‌های حمل‌ونقل فعال مانند خیابان‌های کامل و مسیرهای تفریحی گرفته تا پروژه‌های آب راه‌حل مبتنی بر طبیعت، کاشت درختان اجتماعی، بازسازی اکوسیستم و غیره، شناسایی و تأمین مالی می‌کند. علاوه بر این، این اقدام گام های مهمی در رسیدگی به عدالت زیست محیطی و آب و هوا برداشته است.

تحلیل کامل را اینجا بخوانید.

هرگز ماه گذشته اعلام شد این کشور در حال توسعه اولین برنامه اقدام اقلیمی خود برای جامعه معماری منظر ایالات متحده است. این طرح بلندپروازانه به دنبال تغییر شیوه معماری منظر تا سال 2040 از طریق اقدامات انجام شده توسط ASLA و اعضای آن با تمرکز بر کاهش و سازگاری آب و هوا، احیای اکولوژیکی، تنوع زیستی، برابری و توسعه اقتصادی است. این طرح در کنفرانس ASLA در معماری منظر، 11-14 نوامبر 2022، در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا.

از خبرنگاران دعوت می شود با ثبت نام رایگان در کنفرانس ASLA شرکت کنند – لطفاً برای اطلاعات اعتبار به آدرس press@asla.org مراجعه کنید.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=61694