انجمن معماران منظر آمریکا ماه جهانی معماری منظر را با نمایشی از 49 فصل جشن می گیرد.


کامپوزیت عکس شامل تصویری از در لبه هادسون: اسکله بلند بیکن یک پارک ارتجاعی رودخانه است که توسط Reed Hilderbrand LLC طراحی شده است که در سال 2015 جایزه تعالی ASLA را در رده طراحی عمومی دریافت کرد. اعتبار عکس: عکاسی جیمز یوینگ.

واشنگتن دی سی – در آوریل امسال، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) با برجسته کردن کار اعضای خود، فصل به فصل، ماه جهانی معماری منظر را جشن می گیرد. از اول آوریل، برای 49 روز آینده، فصل متفاوتی ASLA را در اختیار خواهد گرفت اینستاگرام هر روز برای نشان دادن بهترین های این حرفه از سراسر کشور.

ASLA همچنین از معماران منظر و عموم می‌خواهد که تصاویری از فضاهای مورد علاقه خود را که توسط معمار منظر طراحی شده است را با کارتی با برچسب “این معماری منظر است” منتشر کنند. #WLAM2017، در رسانه های اجتماعی هر کسی می‌تواند کارت «This is Landscape Architecture» را در asla.org/wlam دانلود کند یا در شماره آوریل آن را پیدا کند. مجله معماری منظر.

نانسی سامرویل، بزرگ، گفت: «ASLA و بخش‌های آن برای نمایش آثار معماران منظر در آوریل و فراتر از آن هیجان‌زده هستند. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه جنبه‌های این حرفه هستیم، از فضاهای نمادین مانند پارک مرکزی گرفته تا طرح‌هایی از دانش‌آموزان.»

علاوه بر تصاحب اینستاگرام، ASLA تصاویر دیگری را با #WLAM2017 در صفحات فیس بوک و توییتر خود به اشتراک خواهد گذاشت.

نحوه شرکت در ماه جهانی معماری منظر:

  • کارت “This Is Landscape Architecture” را دانلود کنید اینجا.
  • از کارت در فضای مورد علاقه خود که توسط معمار منظره طراحی شده است یا مواد مرتبط مانند چارتر و اسکیس عکس بگیرید.
  • عکس یا عکس‌ها را با #WLAM2017 در اینستاگرام، توییتر و دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی آپلود کنید.
  • ببینید دیگران چگونه در asla.org/wlam جشن می گیرند!

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50065