انجمن معماران منظر آمریکا پانل روبان آبی را در مورد تغییرات آب و هوا و انعطاف پذیری تشکیل داد


پانل چند رشته ای برای ارائه توصیه های سیاستی در مورد کاهش تغییرات آب و هوا و سازگاری

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA)، انجمن حرفه‌ای معماران منظر در ایالات متحده، در حال تشکیل یک پانل روبان آبی برای ارائه توصیه‌های جامع سیاست عمومی برای کاهش و سازگاری با تغییرات آب و هوا از طریق طراحی انعطاف‌پذیر است.

این پانل متشکل از 11 متخصص از رشته های مختلف، توصیه هایی را ارائه می کند که در نهایت جان انسان ها را نجات می دهد و شهرها را به طور مقرون به صرفه در برابر بلایای طبیعی آینده محافظت می کند. ASLA از سیاست‌گذاران مسئول می‌خواهد که به طراحی شهری نوآورانه توجه کنند، زیرا آنها سرمایه‌گذاری‌های زیرساختی را انجام می‌دهند تا جوامع را انعطاف‌پذیرتر و مجهزتر کنند تا پس از رویدادهای مخرب آب و هوایی بهبود یابند.

نانسی سامرویل، بزرگ، گفت: “ASLA تغییر آب و هوا را به عنوان یک مسئله کلیدی برای اعضای خود و برای جامعه در کل شناسایی کرده است.” ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. تأثیرات مخرب و واقعی اخیر بلایای طبیعی مانند طوفان‌های هاروی و ایرما، نیاز سیاست‌گذاران، اعم از ایالتی و محلی، را برای سرمایه‌گذاری در راه‌حل‌های متفکرانه و مقاوم در برابر آب و هوا برای مسائل زیرساختی سیستمی برجسته می‌کند.

ASLA مدت‌هاست که از معماری منظر پایدار در تقاطع طراحی و سیاست هوشمند دفاع می‌کند و با قانون‌گذاران و ذینفعان بر روی راه‌حل‌های مؤثری که اثرات تغییرات آب و هوایی را به حداقل می‌رساند، همکاری می‌کند. حمل‌ونقل و برنامه‌ریزی زمین که زیرساخت‌های سبز را در بر می‌گیرد می‌تواند خدمات حیاتی را برای جوامع فراهم کند، از آنها در برابر سیل و گرمای بیش از حد محافظت کند و به بهبود کیفیت هوا و آب کمک کند.

دکتر Jalonne White-Newsome، افسر ارشد برنامه در برنامه محیط زیست بنیاد Kresge و یکی از اعضای آبی گفت: “ما به نقطه عطفی در تاریخ خود در رابطه با تغییرات آب و هوایی رسیده ایم و اثرات آن در این مرحله غیرقابل انکار است.” پانل روبان. ما باید اقدامات مناسب را انجام دهیم و جوامع کم کربن، پایدار و انعطاف پذیر ایجاد کنیم. این شامل تطبیق مناظر خود با شرایط آب و هوایی در حال تغییر است، بنابراین ما در بهترین موقعیت برای رسیدگی به عواقب پیش‌بینی‌شده در عین حصول اطمینان از اینکه عدالت و نگرانی‌های آسیب‌پذیرترین جوامع ما در خط مقدم برنامه‌ریزی ما قرار دارد، هستیم.»

کارشناسان پنل روبان آبی ASLA برای یک نشست دو روزه از پنجشنبه 21 سپتامبر تا جمعه 22 سپتامبر 2017 گرد هم می آیند. این پنل یافته ها و توصیه های سیاستی خود را در قالب گزارش در ژانویه 2018 به صورت عمومی ارائه خواهد کرد.

اعضای پنل عبارتند از:

 • وان رینر، FASLA، ASLA، رئیس، رئیس
 • آرماندو کاربونل، FAICP، FAcSS، MRTPI محترم، عضو ارشد و رئیس، گروه برنامه ریزی و فرم شهری، موسسه سیاست زمین لینکلن
 • مارک داوسون، FASLA، مدیر عامل، Sasaki Associates Inc.
 • تیم دوگان، ASLA، RLA، بنیانگذار، Phronesis
 • یینگ یو هونگ، ASLA، مدیر عامل، مدیر، SWA، استودیو لس آنجلس
 • دکتر. دوان جونز، دکتری، مدیر مرکز توسعه پایدار + تاب آوری در دانشگاه منطقه کلمبیا
 • دایان جونز آلن، ASLA، مدیر برنامه برای معماری منظر، کالج برنامه ریزی معماری و امور عمومی در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون
 • ربکا لیگینز، طراح منظر، ArquitectonicaGeo
 • آدام اورتیز، مدیر بخش محیط زیست شهرستان پرنس جورج، مریلند
 • نانسی سامرویل، محترم ASLA، محترم. AIA، SITES AP، معاون اجرایی و مدیر عامل، ASLA
 • دکتر Jalonne L. White-Newsome، افسر ارشد برنامه، محیط زیست، بنیاد Kresge

اطلاعات بیشتر

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت‌های سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51675