انجمن معماران منظر آمریکا 2022 ثبت نام کنفرانس و اعتبارنامه رسانه اکنون باز است


این کنفرانس که در تاریخ 11 تا 14 نوامبر 2022 در سانفرانسیسکو برگزار شد، بیش از 6000 متخصص معماری منظر را برای بحث در مورد آب و هوا، مسکن، برابری، تاب آوری و موارد دیگر تشکیل می دهد.

نمایشگاهجایزه افتخار طراحی عمومی حرفه ای ASLA 2009. آکادمی علوم کالیفرنیا. گروه SWA سانفرانسیسکو، کالیفرنیا / تام فاکس

ثبت نام و اعتبار رسانه ای امروز برای کنفرانس معماری منظر 2022 انجمن معماران منظر آمریکا افتتاح شد. برای مشاهده وب سایت کامل کنفرانس اینجا را کلیک کنید.

چه زمانی: 11-14 نوامبر 2022

جایی که: مرکز Moscone در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا.

چی: بزرگترین و تاثیرگذارترین گردهمایی معماران منظر کشور با بیش از 140 جلسه، 300 غرفه‌دار و بیش از 6000 شرکت‌کننده برگزار می‌شود. جلسات آموزشی کنفرانس و سفرهای میدانی توسط بسیاری از برجسته ترین معماران منظر که در سراسر جهان تمرین می کنند رهبری می شود و بر برنامه ریزی و طراحی در زمینه های زیر و موارد دیگر تمرکز می کند:

راه حل های آب و هوایی؛
مسکن ارزان قیمت؛
شهرها و جوامع؛
برابری نژادی؛
تاب آوری پس از فاجعه؛
مدیریت آب؛
زیرساخت های حمل و نقل؛
مناظر ارزشمند کالیفرنیا؛ و
تنوع زیستی

از رسانه های معتبر دعوت می شود تا در فرصت های مختلف در طول کنفرانس شرکت کنند. فرصت های رسانه ای شامل دسترسی به جلسه عمومی، محل برگزاری نمایشگاه، مراسم اهدای جوایز حرفه ای و دانشجویی، و بسیاری از جلسات آموزشی و میدانی خواهد بود. فهرست کاملی از جلسات آموزشی و میدانی، جلسات توجیهی و سایر رویدادهایی که برای رسانه ها آزاد است در تابستان ارائه خواهد شد.

برای ارسال درخواست‌های اعتبار رسانه، موضوعات مورد علاقه خود را مشخص کنید یا سؤال بپرسید، لطفاً به press@asla.org ایمیل بزنید. برای مشاهده وب سایت کامل کنفرانس اینجا را کلیک کنید.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=61355