انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) توری کارتر-کانین را به عنوان مدیر اجرایی جدید معرفی کرد.


امروز، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) مشتاق اعلام انتخاب توری کارتر-کانین به عنوان مدیر اجرایی جدید.

وندی میلر، رئیس ASLA، FASLA، گفت: «از طرف کمیته اجرایی انجمن معماران منظر آمریکا، ما از اینکه توری به ما ملحق می شود، هیجان زده هستیم. توری تجربه زیادی در مدیریت سازمانی و برنامه ریزی استراتژیک برای ASLA به ارمغان می آورد. چشم انداز تازه، انرژی فوق العاده، و یک عمر حمایت متعهد برای جامعه ای عادلانه تر. از بحران آب و هوا، تا بی عدالتی نژادی، به تنوع و شمول – توری دارای چشم انداز استراتژیک لازم برای مقابله با مسائل سختی است که جامعه، این حرفه و کل صنعت طراحی با آن مواجه است. توری، بدون شک، رهبر خلاق، مبتکر و متعهدی است که در این لحظه برای پیشبرد جامعه و این حرفه به آن نیاز داریم.»

توری بیش از 25 سال تجربه و تخصص در توسعه استراتژیک سازمانی، اجرای تاکتیکی، سرپرستی مالی و رهبری اداری دارد. او سابقه اثبات شده ای به عنوان یک مبتکر و رهبر فکری در جهان انجمن دارد، با استعداد برای استراتژی های پیشگام برای شکل دادن به اولویت های سازمانی، تضمین ثبات مالی، و تقویت برنامه های جذب و حفظ اعضا.

«در این لحظه بسیار مهم در کشور و جهان ما، ضروری است که برای حل بزرگترین مشکلات خود با یکدیگر همکاری کنیم – پل زدن شکاف های عمیق و قبیله ای، ایجاد فرصت های جدید و بازسازی حس اجتماعی در زمان ترس و انزوا. راه‌حل‌های نوآورانه و متفکرانه‌ای نیاز است تا تار و پود جامعه‌مان را محکم ببافیم. ASLA سازمانی با تاریخچه غنی و نقش مهمی است که این کار را چه در دنیای طراحی و چه فراتر از آن ایفا می کند. من مفتخرم، متواضع و فوق‌العاده هیجان‌زده هستم که به انجمن و حرفه معماری منظر کمک می‌کنم تا مسیر جدیدی را به جلو برای رسیدگی مؤثر به چالش‌های فزاینده بحران آب‌وهوایی، نیاز فوری به عدالت نژادی و اجتماعی، و واقعیت‌های آشکار و اختلال ایجاد کنند. هنجارهای اجتماعی ناشی از یک بیماری همه گیر جهانی.

می‌خواهم از کمیته اجرایی برای استقبال گرم از من در خانواده ASLA تشکر کنم و مشتاقم که تخصص و تجربه خود را در اختیار این سازمان محترم و سرزنده قرار دهم.»

توری در روز دوشنبه 31 آگوست وظایف خود را به عنوان مدیرعامل انجام خواهد داد.

درباره توری کارتر-کانین

نقش‌های رهبری اجرایی توری شامل سرپرستی و مدیر عامل، معاون ارشد، مدیر ارشد اجرایی و مدیر مالی شرکت‌هایی با اندازه‌ای از ۷ میلی‌متر تا ۷۵۰ میلی‌متر دلار درآمد سالانه و کارمندان نزدیک به چهارصد نفر است. توری اخیراً به عنوان مدیر عملیاتی (COO) انجمن وکلای مهاجرت آمریکا خدمت کرده است. توری قبل از رهبری در AILA، معاون ارشد و مدیر مالی مرکز پیشرفت آمریکایی (CAP)، مدیر ارشد اجرایی و بعداً سرپرست و مدیر عامل در صندوق و مؤسسه پیروزی LGBTQ، کنترل کننده بخش حمل و نقل MV – یک شرکت خصوصی بود. شرکت مدیریت حمل و نقل آمریکای شمالی – و یک حسابرس در یک شرکت CPA.

توری فارغ التحصیل پردیس جهانی دانشگاه مریلند است که در آنجا مدرک MBA را با تمرکز بر مدیریت تجارت جهانی و بازارهای نوظهور دریافت کرد. او همچنین دارای مدرک اقتصاد و حسابداری از دانشگاه جورج میسون است. توری همچنین یکی از اعضای داوطلب شورای مشورتی حرفه ای مدیریت اجرایی ASAE است و در هیئت مدیره Shepherd’s Table – یک سازمان اجتماعی در سیلور اسپرینگ، مریلند، نشسته و به افرادی که بیشتر نیاز دارند، غذا و حمایت می کند.

توری و همسرش مایک پدر دو فرزند شگفت انگیز به نام های درو و آیدن هستند.

دانلود هدشات توری >
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=57981