اهمیت مواد برای طراحی داخلی


رنگ نوشته:


کم و بیش تمام موادی که در اختیار است به یک اندازه مطالبه می شوند. با این حال، امروزه جنبه ارگانیک مواد بسیار ارزشمند است و در تصمیم گیری کاربران تاثیرگذار است.

کار طراح داخلی نیز یک هنر است که در آن کنترل متغیرها و جزئیات متعدد بر اساس تکنیک و تجربه توسعه یافته و آموخته شده در طول پروژه های متعدد است. یک صنعتگر هرگز از یادگیری دست نمی کشد و با اشتیاق به موادی که با آنها کار می کند مشخص می شود. به این ترتیب ما خود را نسبت به مصالحی که پروژه های خود را با آن متریال می کنیم ابراز علاقه می کنیم و سعی می کنیم این اشتیاق را به مشتریان خود در جهت دوام فضاهای آنها گسترش دهیم.

امیدواریم اهمیت انتخاب متریال مناسب و اولویت قرار دادن کیفیت را در هر پروژه طراحی داخلی به شما منتقل شده باشد. گزینه های متعددی در محدوده قیمت های مختلف وجود دارد که به ما امکان می دهد مواد اولیه با کیفیت را با طیف گسترده ای از قیمت ها داشته باشیم. البته باید بتوانیم برخی را کنار بگذاریم و برخی دیگر را که در برنامه های اولیه ما نمی گنجیدند را دوباره کشف کنیم. کار ما به عنوان طراح داخلی این همراهی را در جستجو و پیشنهاد مواد برای پروژه هایمان قابل درک می کند.

دکوراسیون و طراحی داخلی آپارتمان در سنت جاست

وقتی از کیفیت در متریال ها صحبت می کنیم، عادت داریم به دوام آن اشاره کنیم. با توجه به فرهنگ لغت آکادمی سلطنتی زبان اسپانیایی (DRAE)، دوام “شرایط چیزی است که ماندگاری زیادی دارد.” با یک عبارت ساده و مختصر این مفهوم تعریف می شود. برای ما صداقت حرفه ای، مسئولیت پذیری با فضاهایی که ایجاد می کنیم و نوید بی زمانی است.

پایداری برای همه مهم است و هر چیزی که منشا آن مواد طبیعی و کاملاً قابل بازیافت است، ارزش زیادی دارد. علاوه بر این، مواد ارگانیک کیفیت بالاتری دارند و در نتیجه دوام بیشتری دارند.

آیا می خواهید یک استدلال دیگر برای درک اهمیت متریال برای طراحی داخلی کشف کنید؟بازدید پست:
3


منبع: https://memaripedia.com/%D8%A7%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C/


سایز نوشته:

امروزه می توان از مواد زیادی در یک اتاق استفاده کرد. سنگ طبیعی، چوب، سرامیک و… به همان اندازه که برای تزیین فضای خود در سر دارید ایده دارید. با این حال، تنها چیزی که باید در همه موادی که انتخاب می کنید مشترک باشد کیفیت است.

یک ماده باکیفیت دوام زیادی خواهد داشت و چیزی که مدت زمان طولانی ماندگاری داشته باشد با کیفیت خواهد بود. در زمینه های دیگر این ایده بسیار واضح است، به عنوان مثال در لباس. اگرچه ارزش برند می تواند قیمت را افزایش دهد و تصور ما از کیفیت را گیج کند، اما لباس های ساخته شده با مواد خوب در شرایط خوب ماندگاری بیشتری دارند. با موادی که در طراحی داخلی استفاده می شود، چیزی مشابه اتفاق می افتد. اگرچه ما می‌توانیم جایگزین‌های زیبایی شناختی مشابهی با قیمت بسیار ارزان‌تر پیدا کنیم، مواد با کیفیت به شرایط حفاظتی و پیری بهتر تبدیل می‌شوند. کیفیت پایین، هرچقدر که ممکن است زیبایی شناسی باشد، با گذشت زمان به خوبی دوام نمی آورد.

طراحی و اجرای داخلی خانه Montcada i Reixac

موادی که بیشترین تقاضا را دارند کدامند؟

“متریال ماده اولیه هر صنعتگری است”. این عبارت به طور خلاصه توضیح می دهد که چرا مهم است که مواد به خوبی انتخاب شوند. صنعتگر ماده ای از طبیعت را با رعایت اصول کیفیت به یک شیء مفید یا تزئینی تبدیل می کند تا بتوان از آن برای مدت طولانی لذت برد. کیفیت محصول به همان اندازه در گرو مهارت صنعتگر و فرآیند ساخت است.

استفاده از متریال مناسب در هر فضا، کلید طراحی داخلی است. همه متریال ها مناسب هر اتاقی نیستند، اگرچه امروزه تقریباً برای همه چیز راه حل های فنی وجود دارد. به طور مثال اگر پارکت چوب طبیعی را در آشپزخانه قرار دهید؟ همه ما موافقیم که یا هرگز آشپزی نمی کنید یا می داید که دوام زیادی نخواهد داشت. اگرچه چوب و سنگ طبیعی بسیار ارزشمند هستند، اما برای ماندگاری بیشتر، در مکان های مرطوب مانند آشپزخانه و حمام، استفاده از سرامیک یا جایگزین های دیگر با مقاومت بالا توصیه می شود.

مصالح هر پروژه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کیفیت یکی از دو شرط اساسی ما برای تمام فعالیت های ما همراه با منحصر به فرد بودن است. به همین دلیل است که همیشه باید سعی کنید بودجه را با در نظر گرفتن اینکه کیفیت متریال و اجرا تحت تاثیر قرار نگیرد، بهینه کنید. نتیجه نهایی با کیفیت تضمین دوام زیبایی شناختی و عملکردی است. انتخاب یک ماده با کیفیت مشکوک، هر چند زیبا یا ارزان، هرگز گزینه خوبی نیست. از آنجایی که اولین چیزی که پس انداز می کنید، آن را صرف تعمیر یا تعویض در مدت زمان کوتاهی می کنید.

کیفیت مواد به دوام آن بستگی دارد