ایالت ها کار معماران منظر را در طول ماه جهانی معماری منظر جشن می گیرند


در طول ماه جهانی معماری منظر، ایالت های سراسر کشور به نقش مهم معماران منظر در حفاظت از ایمنی، سلامت و رفاه خانواده هایمان پی می برند.

فلوریدا

بخش ASLA فلوریدا موفق شد از قطعنامه ای در مجلس سنای ایالت فلوریدا حمایت کند که آوریل را “ماه معماری منظر” اعلام کرد.

در این قطعنامه آمده است: «فلوریدا و شهروندانش از اجرای مجوز معماری منظر بهره می برند، که طراحی فضاهای بیرونی عمومی و خصوصی سالم، عادلانه، ایمن و انعطاف پذیر را تضمین می کند».

وضوح کامل را بخوانید >

کانزاس

بخش پریری گیت‌وی ASLA با لورا کلی، فرماندار کانزاس همکاری کرد تا اعلامیه‌ای را به رسمیت بشناسد که آوریل را به عنوان ماه معماری منظر در ایالت کانزاس به رسمیت می‌شناسد.

در این اعلامیه آمده است: «معماران منظر به عنوان متخصصان دارای مجوز، مسئولیت حفاظت از سلامت عمومی را با ایجاد فضاهای در دسترس مانند میدان‌های عمومی، پارک‌ها، مدارس، مناطق مشترک مسکونی، زمین‌های بازی و مسیرهایی که منجر به سبک زندگی فعال و جوامع سالم می‌شوند، دارند.»

بیانیه کامل فرماندار کلی را بخوانید

نوادا

بخش ASLA نوادا با موفقیت اعلامیه ای را از فرماندار استیو سیسولاک در مورد به رسمیت شناختن ماه معماری منظر در نوادا به دست آورد.

ماه آوریل به عنوان ماه معماری منظر در نوادا نامگذاری شده است تا کمک های معماران منظر به جوامع ما را جشن بگیرد و از اصول هنری و علمی در برنامه ریزی، طراحی، مدیریت و سرپرستی محیط های ساخته شده قدردانی کند. اعلامیه

متن کامل اطلاعیه فرماندار سیسولک را بخوانید

واشنگتن

بخش ASLA واشنگتن در اوایل ماه مارس اعلامیه ای را از فرماندار جی اینسلی دریافت کرد که آوریل را به عنوان ماه جهانی معماری منظر اعلام کرد.

این اعلامیه از معماران منظر به عنوان “پیشروان در ایجاد مناظر پایدار، کمک به کاهش تقاضای آب و مصرف انرژی، حفظ یا احیای منابع طبیعی، اطمینان از زیستگاه حیات وحش، بهبود کیفیت هوا و تنظیم آب و هوا” تقدیر می کند.

بیانیه کامل فرماندار اینسلی را بخوانید

درباره چگونگی #ASLA در سطح ایالتی و محلی بیشتر بدانید >
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=55412