بخش امنیت داخلی، معماری منظر را یک رشته STEM تعیین می کند


این نام، درجه بالایی از کار دروس علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات مورد نیاز در برنامه‌های دانشگاهی معماری منظر را به رسمیت می‌شناسد.

نمایشگاهجایزه افتخاری پژوهشی حرفه ای ASLA 2020. ویژگی بذر: مواد و روش‌ها برای اکوسیستم‌های جدید. بالتیمور، مریلند همکاران ماهان رایکیل. مشتری: وزارت حمل و نقل مریلند و اداره بندر مریلند

امروز، وزارت امنیت داخلی ایالات متحده است معماری منظر را یک برنامه درجه STEM (علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات) تعیین کرد. انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) از این نامگذاری حمایت کرد.

معماری منظر از علم، فناوری، تحقیقات پیشرفته و اصول مهندسی برای طراحی جوامع سالم، پروژه های حمل و نقل فعال، پردیس ها و پارک ها استفاده می کند. توری کارتر-کانین، مدیرعامل ASLA گفت: ما به جوامع کمک می کنیم تا با آب و هوای شدید ناشی از آب و هوا سازگار شوند و از تنوع زیستی حمایت کنیم. چالش‌های زیرساختی در شهرداری‌های سراسر کشور بسیار زیاد است – معماران منظر راه‌حل‌های متحول کننده ارائه می‌کنند. تصمیم امروز باعث پیشرفت آموزش و تمرین معماری منظر خواهد شد و این برای آمریکا و جامعه جهانی عالی است.

برنامه های معماری منظر در برخی از نوآورانه ترین تحقیقات و توسعه فناوری های جدید پیشگام هستند – از استفاده از هوش مصنوعی برای کشاورزی شهری تا برنامه ریزی شهری برای وسایل نقلیه خودران. به مدل‌سازی هیدرولیک، ساخت رباتیک و واقعیت افزوده برای آب‌ها و موارد دیگر.

“تعیین STEM در نهایت واقعیت رشته معماری منظر را منعکس می کند. کار ما کاملاً به علم و فناوری وابسته است، از درک خاک در سطح تعاملات میکروبی و تبادل مواد مغذی، که تاج پوشش شهری ما را زنده نگه می دارد، تا سازگاری های ساحلی با اطلاعات به گفته گری هیلدربراند، FASLA، پروفسور پیتر لوئیس هورنبک در عمل و رئیس بخش معماری منظر در دانشکده طراحی هاروارد، در حال تغییر مداوم داده‌های اقلیمی است. “این نامگذاری جدید فرصت های بیشتری را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن به ارمغان می آورد تا رهبران این حوزه شوند.”

Emily O’Mahoney، FASLA، رئیس ASLA، گفت: «معماران منظر مسئولیت باورنکردنی در قبال سلامت، ایمنی و رفاه جوامع دارند، به همین دلیل ضروری است که معماران منظر همچنان مجوز فعالیت داشته باشند. “تعیین STEM یک ابزار اضافی برای کمک به تصمیم گیرندگان در درک سختگیری های این رشته خواهد بود.”

مشاهده مطالب درخواستی ASLA ارسال شده

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=63963