برای آموزش ICDL از کجا باید شروع کنیم

سرویس‌های وب امکان مبادله اطلاعات بین اپلیکیشن‌های روی وب را فراهم می‌سازند. اپلیکیشن‌های روی وب با استفاده از سرویس‌های وب، امکان مبادله اطلاعت را می‌یابند. اپلیکیشن‌ها با استفاده از وب‌سرویس‌ها می‌توانند با یکدیگر به سهولت تعامل پیدا کنند. سرویس‌های وب استفاده از مفهوم «محاسبات کاربردی» (Utility Computing) کار می‌کنند. «اکسترانت» (Extranet) به یک شبکه‌ی درون یک سازمان اشاره دارد که از برای اتصال کنترل‌شده به خارج از سازمان استفاده می‌کند. اکسترانت به کسب‌وکارها کمک می‌کند که با مشتریان و تأمین‌کننده‌های خود ارتباط برقرار سازند و از این رو امکان کار به روش تیمی را فراهم می‌سازد.

برای آموزش ICDL از کجا باید شروع کنیم

برخلاف Word که برای نوشتن متن‌های طولانی و بلند طراحی شده است؛ پاورپوینت محیط رنگارنگی دارد که به شما این امکان را می‌دهد متن‌های تیتروار و اسلایدهای کوتاه آماده کنید. اگر پول کمی داشته باشید، احتمال این‌که به بانک بروید و پول‌تان را آنجا بگذارید خیلی کم است. چه می‌کنید؟ پول را در خانه، ماشین، داخل متکا و… نگه می‌دارید؟ مطمئنا نه. سعی می‌کنید هرچه سریع‌تر خودتان را به یک بانک برسانید و پول‌ها را آن‌جا بگذارید تا خیال‌تان راحت شود. در این قسمت با ابزار های default program , Desktop gadgets , device manager , display , آموزشگاه ICDL آپادانا در تبریز و روش دو مانیتور کردن کامپیوتر صحبت میشود.

کلاس های icdl در تهران

در این قسمت در ویندوز 10 با امکاناتی که داریم نرم افزار ها را مدیریت میکنیم… در این قسمت 4 نرم افزار مختلف رایگان را در ویندوز نصب میکنیم،و شما قادرید از این پس هر نرم افزاری را نصب بکنید. کار با سیستم عامل شامل دانش و مهارت های زیر است که بدلیل تشابه فقط قسمت مهارت ها در این بخش آورده شده است.

  • اکسترانت یک مدل موفق برای همه انواع کسب‌وکارها چه کوچک و چه بزرگ محسوب می‌شود.
  • با توجه به مدت زمان بالا دوره آموزشی icdl، امکان انجام تمرین های مختلف به صورت عملی برای فراگیران عزیز وجود دارد.
  • خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد.
  • آموزش آی سی دی ال در 149 کشور جهان اعتبار دارد و معتبرترین مدرک در زمینه آموزش مقدماتی کار با کامپیوتر در تمام جهان محسوب می‌شود.

این آموزش بر اساس اصل پرتو است و موارد کاربردی که شما به صورت روتین به آن ها نیاز دارید را آموزش می دهیم. به عنوان مثال در این دوره Word در قالب یک پروژه پایان نامه دانشگاهی آموزش داده شده است، اکسل در قالب چند پروژه مانند فاکتور هوشمند، محاسبه سهم آب هر واحد و… یک فایل اکسل نیز در بخش آموزش مهارت Excel قرار داده ایم که تمام مثال های حل شده در دوره، توابع و … قطعا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی را دارند حتما باید در دوره آموزش ICDL شرکت کرده و مدرک آن را دریافت نمایند. با کمک این مهارت داوطلب می‌توانید در یک سمینار با کمک کامپیوتر، مطالب خود را به‌ صورت تصویر ارائه بدهید. همچنین یاد می‌گیرید چطور  به کمک این نرم افزار برنامه نمایشی/ تبلیغاتی درست کنید.

شما در این بخش می توانید علاوه بر کلاس های حضوری بصورت آنلاین نیز در کلاس های آی سی دی ال فنی حرفه ای شرکت کنید. نرم افزار مایکروسافت اکسس (Access) یک سیستم مدیریت دیتابیس است که عمدتا برای کاربری خانه home یا مشاغل کوچک کاربرد داشته و نسخه های موجود آن از ۲۰۰۷-۲۰۱۶ فقط برای کامپیوترهای شخصی تولید شده اند. با شرکت در کلاس های ICDL نحوه کار با این نرم افزار به شما آموزش داده می شود.

امتیاز دهی کاربران به دوره