بیانیه ASLA در مورد آتش سوزی های وحشتناکی که غرب ایالات متحده را ویران کرده است


در زیر بیانیه وندی میلر، FASLA، رئیس انجمن معماران منظر آمریکا، در مورد آتش سوزی های وحشتناک جنگلی غرب ایالات متحده است:

“هر بار که اخبار را روشن می کنم و می بینم که آتش سوزی در جوامع و مناظر در سراسر غرب ایالات متحده در حال شکستن است، من شوکه و اندوه می کنم. همدردی من و همه در ASLA، به افرادی که عزیزانشان را از دست داده اند و همدردی می کنم. هر آنچه آنها برای این آتش سوزی های ویرانگر دارند.

این آتش‌سوزی‌های مرگبار نتیجه غیرقابل انکار اثرات آب و هوایی فاجعه‌بار است. این تراژدی مداوم نشان می‌دهد که بحران آب و هوا مشکلی برای آینده نیست و ما باید همین الان اقدام کنیم.

“به عنوان معماران منظر و متخصصان طراحی، ما قدرت مبارزه با تغییرات اقلیمی و کاهش خطر را داریم. معماران منظر با همکاری جنگل‌ها و برنامه‌ریزان، به جوامع کمک می‌کنند از توسعه در مناطق طبیعی بسیار مستعد آتش‌سوزی اجتناب کنند. معماران منظر همچنین جوامع آتش‌سوزی را با قابلیت دفاع برنامه‌ریزی و طراحی می‌کنند. فضاهایی که دارای درختان و گیاهان بومی با انعطاف طبیعی هستند.

ASLA به ارائه اطلاعات، منابع و آموزش لازم برای برنامه‌ریزی برای آتش‌سوزی‌ها و کمک به توقف این رویدادهای ویرانگر قبل از شروع آن‌ها به اعضای و حرفه ما ادامه خواهد داد.»

بیشتر بدانید: ASLA منابعی را در مورد برنامه ریزی و طراحی مقاوم در برابر آتش سوزی ارائه می دهد.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=58249