بیانیه ASLA در مورد بودجه پیشنهادی ترامپ


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) این بیانیه را در پاسخ به پیشنهاد بودجه سال 2018 پرزیدنت ترامپ منتشر کرد:

ما از رئیس جمهور ترامپ ناامید هستیم طرح بودجهکه خواستار کاهش چشمگیر بسیاری از برنامه ها و منابع فدرال است که زیرساخت ها و توسعه اقتصادی کشور ما را تقویت می کند.

توصیه پرزیدنت ترامپ برای حذف کامل دو برنامه حیاتی توسعه جامعه، برنامه کمک مالی بلوک توسعه جامعه (CDBG) و برنامه کمک های مالی ایجاد زیرساخت های حمل و نقل (TIGER)، کوته بینانه است. TIGER یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین برنامه‌ها با قانون‌گذاران، جوامع و برنامه‌ریزان حمل‌ونقل مانند معماران منظر بوده است – تعداد برنامه‌ها بسیار بیشتر از میزان بودجه موجود است.

ASLA همچنین بسیار نگران است که پیشنهاد رئیس جمهور ترامپ بودجه آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) را به میزان حیرت آور 31 درصد کاهش دهد و در نتیجه برنامه های کلیدی کیفیت هوا و آب و تحقیقات و منابع مهم تغییرات آب و هوایی را به شدت فلج کند. توصیه بودجه به منظور افزایش بودجه برای منابع آب آشامیدنی و آب پاک EPA به میزان 4 میلیون دلار است. با این حال، این بودجه همچنین 498 میلیون دلار از وام و برنامه کمک هزینه آب و فاضلاب وزارت کشاورزی ایالات متحده را حذف می کند و به جای آن توصیه می کند که جوامع روستایی به وجوه گردان ایالتی EPA دسترسی داشته باشند، بنابراین صندوق های گردان ایالتی با کاهش 494 میلیون دلاری بودجه مواجه خواهند شد.

انجمن اخیراً توصیه هایی را برای به روز رسانی و تقویت انواع زیرساخت ها منتشر کرده است، از جمله تقویت برنامه کمک های مالی تولید زیرساخت های حمل و نقل (TIGER)، گسترش صندوق های گردان دولتی، افزایش بودجه برای صندوق حفاظت از زمین و آب، و موارد دیگر. این توصیه‌ها با هم به ارتقای زیرساخت‌های مورد نیاز جوامع کمک می‌کنند تا به مکان‌های قابل سکونت و انعطاف‌پذیری برای زندگی، کار و بازآفرینی تبدیل شوند. متأسفانه، در صورت تصویب، این پیشنهاد بودجه ترامپ بسیاری از جوامع را آسیب پذیر خواهد کرد.

ما درک می کنیم که این پیشنهاد شروع یک روند طولانی قانون گذاری است. انجمن به کار با قانونگذاران ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که بودجه برای راه حل های زیرساختی سالمی که جوامع آمریکایی خواستار آن هستند در دسترس است.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50078