بیانیه ASLA در مورد قانون خطوط ساحلی زنده


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) از نماینده کنگره فرانک پالون جونیور (NJ) برای معرفی قانون خطوط ساحلی زنده، که بودجه حیاتی برای کمک به جوامع ساحلی کشور ما برای توسعه پروژه‌های زیرساخت سبز مقاوم در برابر سیل که گیاهان و اکوسیستم‌های محلی را ادغام می‌کند، تحسین می‌کند. .

پس از طوفان‌ها و طوفان‌های بزرگ، ایالات متحده صدها میلیون دلار برای تخلیه، پاکسازی و تلاش‌های بازسازی سرمایه‌گذاری کرده است. قانون خطوط ساحلی زنده استفاده از سیستم ها و مواد مبتنی بر طبیعت را برای کمک به جوامع ساحلی برای رسیدگی به رویدادهای آب و هوایی مرتبط با آب و هوا و تلاش های بازسازی به شیوه ای انعطاف پذیرتر و مقرون به صرفه تر ترویج می کند. این لایحه همچنین شامل مقرراتی است که جوامع را ملزم به نظارت، جمع‌آوری و انتقال داده‌ها در مورد پروژه‌های زنده ساحلی می‌کند، که معیارهای مهمی را در مورد مزایای این پروژه‌های زیربنایی سبز ارائه می‌کند.

معماران منظر در خط مقدم حفاظت از جوامع ساحلی در برابر مخرب طوفان هستند. آنها با طبیعت کار می کنند و پروژه هایی را طراحی می کنند که سیل را کنترل می کند، خطوط ساحلی را احیا می کند و زیستگاه های زیست محیطی پر رونقی را فراهم می کند. در طراحی این محیط ها، آنها با ساکنان محلی همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت فرصت هایی برای تفریح ​​و مزایای اقتصادی و آموزشی فراهم می کند.

نانسی سی. سامرویل، محترم می‌گوید: «قانون خطوط ساحلی زندگی، سیاست هوشمندانه‌ای برای کشور ما است و به جوامع گزینه‌هایی برای جعبه ابزار برنامه‌ریزی خود می‌دهد. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. زیرساخت سبز به موقعیت جوامع ساحلی برای کاهش اثرات بلایای طبیعی کمک می کند و خدمات حیاتی را ارائه می دهد که سلامت انسان و محیط زیست را بهبود می بخشد.

کیت ارف، ASLA، موسس SCAPE Landscape Architecture و اولین معمار منظر، می گوید: “به عنوان یک معمار منظر، از این قانون حمایت می کنم زیرا به جوامع و متخصصان طراحی اجازه می دهد تا با هم در ایجاد راه حل های بلند مدت برای تغییر جوامع ساحلی ما کار کنند.” برای دریافت کمک هزینه تحصیلی بنیاد مک آرتور. «ایجاد یک محیط ساخته شده که از ما محافظت و حفظ کند باید شامل سیستم های طبیعی باشد. اکوسیستم های ساحلی قوی زیرساخت های قرن آینده حیاتی هستند.

ASLA از تمامی اعضای خود می‌خواهد که از آن استفاده کنند شبکه iAdvocate با اعضای کنگره خود در مورد حمایت از این قانون مهم که به حفاظت از جوامع ساحلی کمک می کند و نقش مهم معماران منظر در سلامت، ایمنی و رفاه آنها را برجسته می کند، تماس بگیرند.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه تاب آور از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سایت ها پیشرو بوده است.® سیستم رتبه بندی، و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=52628