بیانیه ASLA در مورد لایحه لغو EPA


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) شدیداً با HR 861 که اخیراً معرفی شده است، که آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) را خاتمه می دهد، مخالف است. انجمن امروز نامه ای به نماینده مت گیتز (فلوریدا)، نویسنده لایحه ارسال کرد و از او خواست از بررسی قانون پیشنهادی صرف نظر کند.

نانسی سی سامرویل، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA، گفت: «نقش EPA، محافظت از سلامت انسان و محیط زیست، با کار ASLA در رهبری طراحی و سرپرستی زمین و جوامع تلاقی می کند. ASLA. «بیش از هر زمان دیگری، سلامت و ایمنی عمومی به پیوستن به یکدیگر برای محافظت از کشورمان در برابر آلودگی و اثرات تغییرات آب و هوایی بستگی دارد. ما از نماینده گاتز می خواهیم که این لایحه را از بررسی خارج کند.»

سیستم‌های آب آشامیدنی و فاضلاب رو به زوال هستند و میلیاردها دلار هزینه تعمیر و نگهداری برای شهرداری‌ها و پرداخت‌کنندگان هزینه دارد. بسیاری از جوامع به دنبال به کارگیری راه‌حل‌های زیرساختی سبز کم‌هزینه‌تر برای رسیدگی به رواناب‌های طوفانی هستند که عامل اصلی آلودگی آب و منابع آب آشامیدنی ناایمن است. معماران منظر، که با جوامع سراسر کشور کار می کنند، به برنامه ها و ابزارهای EPA، از جمله کمک های مالی، تحقیقات و سایر کمک های فنی برای اجرای پروژه های زیرساخت سبز که به مدیریت آب طوفان و سایر مسائل کیفیت آب می پردازند، تکیه می کنند.

این منابع سازمان حفاظت محیط زیست دارای سابقه اثبات شده در طراحی و اجرای پروژه های زیرساخت سبز هستند. در صورت تصویب، HR 861 این برنامه های حیاتی را متوقف می کند و حوزه های قضایی ایالتی و محلی را بدون برنامه ریزی، راهنمایی و کمک فنی حیاتی رها می کند.

ASLA محترمانه از نماینده گاتز می خواهد که از بررسی این لایحه صرف نظر کند و با همکاران کنگره برای بهبود برنامه ها و منابع EPA به نفع نسل فعلی و آینده همکاری کند.

لطفا یک لحظه برای بازدید وقت بگذارید هشدار EPA هرگز– با عضو مجلس نمایندگان خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که با HR 861 مخالفت کنند.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49959