بیانیه ASLA در مورد لغو طرح برق پاک


در پاسخ به اطلاعیه اخیر اسکات پرویت، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده مبنی بر لغو طرح انرژی پاک، نانسی سامرویل، محترم. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA)، بیانیه زیر را منتشر کرد:

ASLA از تصمیم پرویت برای لغو برنامه انرژی پاک، که پیش‌بینی شده بود تا سال 2030 انتشار کربن در ایالات متحده را 32 درصد کاهش دهد، بسیار ناامید است. غرب، طوفان های فاجعه بار در فلوریدا، تگزاس، سایر ایالت های ساحل خلیج فارس، و در قلمرو ایالات متحده جزایر ویرجین و پورتوریکو.

این رویدادهای فاجعه‌بار میلیاردها دلار خسارت مالی و زیرساختی به کشور ما وارد می‌کند، سلامت و رفاه انسان را به خطر می‌اندازد و اکوسیستم‌های شکننده را از بین می‌برد.

«در حالی که اعلام پرویت ویرانگر است، تعجب آور نیست. از زمان روی کار آمدن این دولت در ژانویه، این دولت گام های متعددی برای عقب انداختن سیاست های حیاتی محیط زیست و تغییرات آب و هوا برداشته است. با این حال، ASLA به مبارزه برای برنامه‌ها و سیاست‌های فدرال، ایالتی و محلی ادامه می‌دهد که به معماران منظر اجازه می‌دهد از تکنیک‌های طراحی پایدار برای کمک به جوامع سالم، انعطاف‌پذیر و هوشمند در آب و هوا استفاده کنند.

اخیراً، ASLA یک پانل روبان آبی متشکل از کارشناسان برنامه‌ریزی و طراحی تشکیل داد تا مجموعه‌ای از توصیه‌های سیاستی را برای کاهش و سازگاری با تغییرات آب و هوایی از طریق طراحی انعطاف‌پذیر ایجاد کنند. این پنل یافته ها و توصیه های سیاستی خود را در قالب گزارشی در ژانویه 2018 به صورت عمومی ارائه خواهد کرد.

“با لغو طرح برق پاک، EPA باید به زودی یک دوره اطلاع رسانی کامل و اظهار نظر در مورد این طرح را طی کند – امیدوارم همه معماران منظر و سایرین که علاقه مند به محافظت از جوامع ما در برابر تأثیرات مخرب تغییرات آب و هوایی هستند به ASLA بپیوندند. در حال بررسی این موضوع حیاتی.»

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت‌های سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51882