بیانیه ASLA در مورد پیشنهاد بودجه سال مالی 18 کاخ سفید


نانسی سامرویل، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) ASLA، این بیانیه را در پاسخ به انتشار توصیه های بودجه سال مالی 2018 توسط دولت ترامپ در 23 مه منتشر کرد:

ASLA به شدت نگران بودجه فدرال پیشنهادی پرزیدنت ترامپ است، بودجه ای که باعث کاهش شدید در زمانی می شود که کشور ما باید در حال افزایش سرمایه گذاری در انعطاف پذیری و سلامت جوامع خود باشد.

“توصیه رئیس جمهور برای کاهش تقریباً 85 درصدی صندوق حفاظت از زمین و آب (LWCF) از سطح بودجه فعلی – از 400 میلیون دلار به 90 میلیون دلار – ویرانگر است. چنین کاهشی مهم ترین برنامه حفاظتی و تفریحی در فضای باز کشور را که معماران منظر به طرح و طراحی پارک های اجتماعی دسترسی دارند، از بین می برد.

ما به شدت نگران کاهش 31 درصدی پیشنهادی بودجه آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) هستیم. این دراماتیک ترین عقبگرد در تاریخ 47 ساله آژانس است. این پیشنهاد به منظور تخصیص 2.3 میلیارد دلار به برنامه های صندوق گردان دولتی آب پاک و آب آشامیدنی، 4 میلیون دلار افزایش یافته است. با این حال، این بودجه همچنین 498 میلیون دلار از وام و برنامه کمک هزینه آب و فاضلاب وزارت کشاورزی را حذف می کند و به جای آن توصیه می کند که جوامع روستایی به وجوه گردان ایالتی EPA دسترسی داشته باشند، بنابراین صندوق های گردان ایالتی با کاهش 494 میلیون دلاری بودجه مواجه خواهند شد.

«پیشنهاد بودجه دولت ترامپ شامل کاهش قابل توجه برنامه‌ها و فعالیت‌های کلیدی تغییرات آب و هوایی در همه آژانس‌ها، از جمله توقف همه پرداخت‌ها به صندوق آب و هوای سبز سازمان ملل و حذف برنامه نقشه‌برداری خطر سیل و تحلیل خطر آژانس مدیریت اضطراری فدرال است.

ASLA و اعضای آن از کنگره می خواهند که این پیشنهاد بودجه را رد کند و از برنامه ها و منابعی که از زیرساخت ها و محیط زیست کشور ما محافظت می کند محافظت کند. همانطور که روند طولانی قانونگذاری ادامه دارد، ما به حمایت از اعضای خود و سرپرستی آنها از محیط طبیعی ادامه خواهیم داد.

اقدامات اخیر ما شامل ارسال نامه ای در 15 مه است که توسط تقریباً 2000 معمار منظر و سایر حامیان امضا شده است و از اسکات پرویت، مدیر EPA خواسته شده است که مسیر خود را تغییر دهد و برای ادامه برنامه ها و مقررات کاهش کربن فدرال، تأمین مالی تحقیقات علمی و در دسترس قرار دادن آن برای آمریکایی ها تلاش کند. مردم، و به تعهد ایالات متحده به توافق پاریس احترام می گذارند.»

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50431