بیانیه ASLA در مورد کاهش مالیات سنا و قانون مشاغل


از طرف اعضای ما، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) شدیداً با نسخه سنای ایالات متحده از قانون کاهش مالیات و مشاغل مخالف است، که رفتار مالیاتی منصفانه را برای شرکت های معماری منظر که در سراسر کشور و در سراسر جهان تجارت می کنند، تضمین نمی کند.

بر اساس قانون کاهش مالیات و مشاغل، مشاغلی که به عنوان نهادهای انتقالی سازماندهی شده اند، مجبور نیستند 23 درصد از درآمد خود را مالیات بپردازند. با این حال، این اقدام به طور خاص مشاغل خدمات حرفه ای، از جمله شرکت های معماری منظر را از استفاده از نرخ مالیات جدید محروم می کند. در عوض، شرکت‌های معماری منظر و سایر «کسب و کارهای خدمات حرفه‌ای» مجبور به پرداخت نرخ‌های مالیات فردی بالاتر خواهند بود. این لایحه تنها به کوچکترین شرکت های معماری منظر اجازه می دهد تا از نرخ مالیات جدید استفاده کنند.

نانسی سی. سامرویل، بزرگ می‌گوید: «ما از اینکه این قانون اصلاح مالیاتی مشاغل خاصی مانند معماری منظر را برای پرداخت مالیات بالاتر مشخص کرده است، نگران هستیم. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. جلوگیری از پرداخت نرخ مالیات پایین‌تر توسط شرکت‌های معماری منظر، تأثیر مخربی بر توانایی آنها برای رشد و ایجاد شغل خواهد داشت.»

هفته گذشته، ASLA، همراه با مؤسسه معماران آمریکایی و انجمن ملی مهندسین حرفه‌ای، نامه‌ای به رهبری کمیته مالی سنا ارسال کردند که در آن نسبت به این رفتار مالیاتی با مشاغل خدمات حرفه‌ای ابراز نگرانی کرد. متاسفانه مجلس سنا با این لایحه پیش رفته است.

مجلس نمایندگان نسخه اصلاحات مالیاتی خود، HR1، قانون کاهش مالیات و مشاغل را در 16 نوامبر به تصویب رساند که شامل رفتار مشابهی با نهادهای عبوری می شد.

ASLA به همکاری با شرکای مدافع ما و سازمان‌های متحد برای تغییر این لایحه ادامه خواهد داد، زیرا این لایحه در حال بررسی توسط کمیته مشترک کنفرانس مجلس و سنا است.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه انعطاف پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=52274