بیانیه ASLA در مورد گزارش تغییرات آب و هوایی IPCC


بیانیه زیر توسط نانسی سامرویل، محترم منتشر شد. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا، در پی گزارش منتشر شده در 8 اکتبر توسط هیئت بین دولتی سازمان ملل متحد در مورد تغییرات آب و هوا:

در حال حاضر، اثرات وخیم تغییرات آب و هوایی در هر گوشه از جهان قابل مشاهده است. اما گزارش حیرت‌انگیز جدید هیئت بین‌دولتی سازمان ملل در مورد تغییرات اقلیمی روشن می‌کند که اگر اقدامات قابل توجهی فوراً انجام نشود، جهان می‌تواند تا سال 2040 شاهد افزایش دمای 1.5 درجه سانتی‌گراد باشد که اثرات فاجعه‌باری را در سراسر جهان به همراه خواهد داشت. معماران منظر در تقاطع محیط‌های ساخته‌شده و طبیعی کار می‌کنند و مسئولیت خود را برای طراحی و برنامه‌ریزی جوامع سالم، هوشمند و انعطاف‌پذیر از نظر آب و هوا پذیرفته‌اند. گزارش شوم سازمان ملل نیاز به همه کسانی که مسئول شکل دادن به محیط های انسانی هستند را تقویت می کند تا فوراً تلاش های خود را برای کاهش اثرات آب و هوا و اطمینان از انعطاف پذیری جوامعی که قبلاً توسط عواقب انفعال در معرض تهدید قرار گرفته اند، مضاعف کنند.

گزارشی که در سال 2018 توسط انجمن معماران منظر آمریکا منتشر شد، با عنوان سیاست های هوشمند برای تغییر اقلیم، راه‌حل‌های طراحی و برنامه‌ریزی و همچنین سیاست‌های عمومی را بیان می‌کند که می‌تواند به ایجاد جوامع انعطاف‌پذیر و هوشمند برای آب و هوا کمک کند. ممکن است یک نسخه از اینجا دانلود شود. اطلاعات بیشتر در مورد نقش معماری منظر در مبارزه با تغییرات آب و هوایی و حمایت از انعطاف پذیری و پایداری نیز از طریق منابع آنلاین گسترده ASLA در دسترس است.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه تاب آور از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک SITES پیشرو بوده است.® سیستم رتبه بندی و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54319