بیانیه ASLA در پاسخ به اولین سخنرانی رئیس جمهور ترامپ در جلسه مشترک کنگره


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) بیانیه زیر را در مورد اولین سخنرانی پرزیدنت ترامپ در جلسه مشترک کنگره منتشر کرد:

«نطق پرزیدنت ترامپ خواستار بازسازی زیرساخت‌های کشور ما از طریق یک پیشنهاد یک تریلیون دلاری شد که از طریق سرمایه دولتی و خصوصی تأمین می‌شود. رئیس جمهور همچنین خاطرنشان کرد که این تلاش بر اساس دو اصل اصلی هدایت می شود: خرید آمریکایی و استخدام آمریکایی.

ASLA از سیاستگذاران می خواهد تا از یک بسته زیرساختی حمایت کنند که جامع است و به به روز رسانی و تقویت همه اشکال زیرساخت های اجتماعی، از جمله کریدورهای حمل و نقل چندوجهی، سیستم های مدیریت آب و طوفان، زمین های عمومی، پارک ها و امکانات تفریحی، و نیازهای منحصر به فرد جوامع ساحلی ما می پردازد. . هر توسعه زیرساختی باید شامل یک برنامه ریزی و فرآیند طراحی راهبردی صحیح باشد – طراحی و برنامه ریزی خوب یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای ایجاد زیرساخت قوی و اقتصاد قوی است.

معماران منظر آمریکایی در خط مقدم پروژه های زیرساختی آینده خواهند بود که کشور ما را متحول خواهد کرد. آنها آموزش، آموزش، و تخصص لازم برای رهبری در طراحی، برنامه ریزی و اجرای پروژه های زیرساختی جامعه را دارند به گونه ای که توسعه پایدار را تقویت می کند، شغل ایجاد می کند، سبک زندگی سالم را تشویق می کند، و جوامع انعطاف پذیر و از نظر اقتصادی پر جنب و جوش ایجاد می کند.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50019