تبلیغ بازی بزرگ Booking.com دارای “معمار منظر” است – بنابراین معمار منظر دقیقا چیست؟


“اگر عاشق استادیوم های فوتبال، استراحتگاه های تعطیلات، پارک های عمومی، پردیس ها، میدان ها، اسکله ها و دیگر فضاهای بیرونی هستید، از یک معمار منظره تشکر کنید.”

در پاسخ به تبلیغ «بازی بزرگ» Booking.com در سال 2023جایی، هر جاتوری کارتر-کانین، مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا، با بازی ملیسا مک کارتی، بیانیه زیر را منتشر کرد:

معماران منظر، فضاهای با ارزش در فضای باز را طراحی می کنند که آمریکایی ها در آن جمع می شوند، بازی می کنند، رقابت می کنند، استراحت می کنند، زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار می کنند. اگر عاشق استادیوم‌های فوتبال، استراحتگاه‌های تعطیلات، پارک‌های عمومی، پردیس‌ها، میدان‌ها، اسکله‌ها و دیگر فضاهای بیرونی هستید، از یک معمار منظره تشکر کنید!

“در انجمن معماران منظر آمریکا، ما عاشق طنز و ارائه در “جایی، هر کجا” هستیم. مانند شخصیت بازیگر بن فالکون، هر معمار منظره می‌داند که توضیح دادن کارشان چگونه است.

راز اینجاست: معماران منظر مردم را در فضاهای دوست داشتنی که همه از آن لذت می برند گرد هم می آورند و دنیا را سالم تر و زیباتر می کنند.

Carter-Conneen و انواع معماران منظر تمرین برای مصاحبه در دسترس هستند.

برای عرصه‌های ورزشی، شرکت معماری منظر Studio-MLA اخیراً به ایجاد استاندارد جدیدی کمک کرده است استادیوم SoFi در لس آنجلس، “باز کردن عرصه به روی آسمان، هوا و طبیعت، و محو کردن خطوط بین استادیوم، باغ گیاه شناسی، و پارک عمومی.”

معماری منظر یک رشته حرفه ای است که شامل برنامه ریزی، طراحی، مدیریت و پرورش محیط های ساخته شده و طبیعی است. معماران منظر در طراحی راه حل هایی برای جوامع قوی، کنترل سیل، انعطاف پذیری آب و هوا و موارد دیگر، رهبران هستند، همانطور که اخیراً اشاره شد. روزنامه معمار:”[T]حرفه معماری منظر بدون شک صدایی در اتاق خواهد داشت زیرا رهبران جهانی گرد هم می آیند تا مسیری را برای آینده ای پاک تر، سبزتر و عادلانه تر ترسیم کنند.

منابع رسانه ای:

• معماری منظر چیست؟
• تور تعاملی: معماری منظر 101
• نمونه های معماری منظر: پروژه های برنده جایزه 2022
• کارشناسان معماری منظر
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=62575