تجلیل از هفت رهبر معماری منظر در طول ماه تاریخ آفریقایی آمریکایی


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) به شما کمک می کند تا ماه تاریخ آفریقایی-آمریکایی را با توجه به معماران منظر آمریکایی آفریقایی تبار که در حال طراحی فضاهای بیرونی و زیرساخت های سبز مرتبط هستند – از جمله پارک ها، میدان ها، محوطه ها، زمین های بازی، مناظر خیابانی و املاک مسکونی- جشن بگیرید. که جوامع ما را به مکان های عالی برای زندگی تبدیل می کند.

Chad D. Danos، FASLA، رئیس ASLA، می‌گوید که ASLA به طور کامل متعهد به بالا بردن تنوع حرفه معماری منظر از طریق آگاهی عمومی، قرار گرفتن زودهنگام با این حرفه و مربیگری است. بر اساس نظرسنجی دانشجویان فارغ التحصیل ASLA در سال 2015، تنها یک درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی خود را آمریکایی آفریقایی تبار معرفی کردند.

دانوس گفت: “ما باید معماران منظر بیشتری را پرورش دهیم که جوامع آنها را منعکس کنند و نیازهای آنها را درک کنند.” “هدف ASLA این است که به دانش آموزان K-12 و والدین آنها کمک کند تا بدانند معماران منظر چه کار می کنند و به آنها نشان دهد که معماری منظر یک انتخاب شغلی عالی است.”

به منظور کمک به توسعه و اقدامات بیشتر و استراتژی‌ها برای افزایش تنوع در حرفه معماری منظر، ASLA در جولای 2013 یک تعهد چند ساله را برای حمایت از مجموعه‌ای از اجلاس‌های سالانه تمرکز چندفرهنگی با معماران منظر که انواع مختلف فعالیت‌ها را نمایندگی می‌کنند، راه‌اندازی کرد. معماران منظر آفریقایی آمریکایی که در اجلاس جولای 2015 شرکت کردند عبارتند از:

کونا گری، هرگز. گری به عنوان یکی از مدیران EDSA، با هر پروژه ای که در آن شرکت دارد، فراتر از حد معمول عمل می کند. او در بسیاری از جنبه‌های برنامه‌ریزی و معماری منظر، از برنامه‌ریزی در مقیاس بزرگ تا طراحی دقیق سایت با تأکید بر برنامه‌ریزی اجتماعی، طراحی شهری، مهمان‌نوازی و پروژه‌های مرتبط با محوطه دانشگاه، تجربه دارد. گری همچنین از طریق معرفی به عنوان رئیس جوایز حرفه ای ASLA 2016 و پیش از این به عنوان رئیس جوایز دانشجویی ASLA 2015، تعهد خود را به حرفه معماری منظر نشان داده است. او مدرک لیسانس معماری منظر را از دانشگاه جورجیا گرفت.

کورتنی هینسون کیسون، ASLA. با بیش از هشت سال تجربه در صنعت توسعه زمین، کاسون به عنوان برنامه ریز با گروه طراحی لانگوارت همکاری می کند. تجربه قبلی او شامل کار به عنوان برنامه ریز و معمار منظر برای سایر شرکت های مهندسی عمران، نقشه برداری و برنامه ریزی زمین است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته معماری منظر از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در سال 2007 دریافت کرد.

آنجلیکا راکمور، هرگز. Rockquemore یک برنامه ریز و طراح منظر برای HHF Planners است. آموزش و مهارت او در تحقیق و نگارش قوم نگاری به پروژه های حفاظتی تاریخی برای ایالت هاوایی و اوکلند، نیوزلند کمک کرده است. او از تجربیات زندگی خود در هاوایی، آموزش در انسان شناسی فرهنگی و آموزش در معماری منظر استفاده می کند تا خلاقانه کار طراحی خود را بر روی پروژه های مبتنی بر فرهنگی آگاه کند. راکمور مدرک کارشناسی ارشد خود را در معماری منظر از دانشگاه واشنگتن و مدرک لیسانس خود را در رشته انسان شناسی فرهنگی، مطالعات بین المللی و ژاپنی از دانشگاه اقیانوس آرام اورگان دریافت کرد.

آرون رافین، هرگز. رافین، یک برنامه ریز شهری ارشد با جاکوبز، پیشینه منحصر به فردی از برنامه ریزی کاربری زمین، طراحی و معماری منظر ارائه می دهد. او نشان داده است که می‌تواند مفاهیم مختلف برنامه‌ریزی را در برنامه‌های زندگی واقعی بگنجاند، که منجر به فرآیندها و اسناد برنامه‌ریزی می‌شود که می‌توانند به راحتی توسط حوزه‌های قضایی محلی اعمال شوند. او لیسانس معماری منظر و فوق لیسانس در سیاست عمومی و مدیریت از دانشگاه ایالتی می سی سی پی دریافت کرد.

کریستوفر ال. سندرز، همکار ASLA. سندرز یک طراح با طراحی SWT است که تمرکز شغلی او نظارت بر محیط زیست و نوآوری است. او قبلاً یک متخصص حفاظت در منطقه مدیریت آب زیرزمینی بیگ بند در استافورد، کانزاس بوده است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته معماری منظر از دانشگاه ایالتی کانزاس در سال 2012 دریافت کرد.

لیندزی دی اسمیت، ASLA. اسمیت یک طراح و ناظر مدیریت منظر برای Favrot & Shane Companies AIA است. حرفه او بر طراحی، توسعه چند خانواده، مشارکت در جامعه، مدیریت پروژه و مهارت های ارتباطی تاکید داشته است. او مدرک لیسانس خود را در رشته معماری منظر از دانشگاه ایالتی می سی سی پی در سال 2004 گرفت و در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه نیواورلئان است.

مرسدس وارد، هرگز. وارد، دستیار معمار منظر برای دپارتمان پارک ها و تفریحات نیویورک است. تمرکز او بر به‌روزرسانی و طراحی مجدد پارک‌های محله و زمین‌های بازی در بروکلین، نیویورک، و همچنین مدیریت قرارداد و ساخت و ساز برای این مکان‌ها است. وارد قبلاً روی طرح‌های پایداری زیست‌محیطی و اقتصادی مسکونی برای شهر نیویورک کار کرده بود. او مدرک لیسانس معماری منظر را از دانشگاه پن استیت دریافت کرد.

منابعی برای والدین و مربیان

  • صفحه کشف شغل، از جمله “مسیرهای شخصی” مصاحبه های ویدیویی با معماران منظر اقلیت
  • مرکز آموزشی، با فعالیت های کلاس درس، انیمیشن ها و مطالعات موردی

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=48023