تلاش‌های حمایتی ASLA با تبدیل شدن قانون بهسازی زیرساخت‌های آب به نتیجه می‌رسد


واشنگتن، دی سی (15 ژانویه 2019) —بیانیه زیر توسط نانسی سامرویل، محترم صادر شده است. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا به مناسبت امضای قانون قانون بهبود زیرساخت های آب (HR 7279). قانون جدید برای شهرداری‌هایی که مایلند سرمایه‌گذاری در پروژه‌های فاضلاب و طوفان مورد نیاز برای انطباق با قانون آب پاک را در اولویت قرار دهند، انعطاف‌پذیری ایجاد می‌کند و EPA را ملزم می‌کند که گزینه زیرساخت سبز را ارتقا دهد، که به جوامع اجازه می‌دهد از فرآیندهای طبیعی برای نفوذ یا استفاده مجدد از رواناب آب طوفان به طور مفید در آن استفاده کنند. -سایتی که در آن تولید می شود.

در زمانی که زیرساخت های کشور ما به سرعت در حال زوال است، تصویب قانون بهبود زیرساخت های آب نشان دهنده گامی رو به جلو در کمک به جوامع برای استفاده از زیرساخت های سبز برای دستیابی به اهداف حیاتی مدیریت آب و در عین حال محافظت از سلامت، ایمنی و رفاه آنها است. ساکنان.

به لطف تلاش‌های حمایتی مستمر ASLA و اعضای آن، قانون بهبود زیرساخت‌های آب اکنون به قانون تبدیل شده است. در طول دهه گذشته، معماران منظر در خط مقدم حمایت از سیاست‌های زیرساخت سبز بوده‌اند که زیرساخت‌های جامعه را بهبود می‌بخشد، از جمله مدیریت آب و طوفان.

این قانون دو حزبی انعطاف پذیری و استقلال محلی را برای پروژه های حیاتی فاضلاب و آب طوفان فراهم می کند و این احتمال را افزایش می دهد که اصول زیرساخت سبز در سراسر کشور به اجرا گذاشته شود.

معماران منظر آماده هستند تا با همکاری شهرداری ها برای توسعه و طراحی پروژه هایی که از تامین آب کشور ما محافظت می کنند، به اجرای این قانون کمک کنند. این پروژه های زیربنایی سبز همچنین باعث ایجاد مشاغل با درآمد خوب و ایجاد مکان های عمومی می شود که کیفیت زندگی اجتماعی را افزایش می دهد.

* * *

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54788