توجه به ابتکار تنوع ASLA در طول ماه میراث اسپانیایی ملی


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) تنوع را در طول ماه میراث اسپانیایی ملی و در طول سال جشن می گیرد. ماه میراث ملی اسپانیایی که در 15 سپتامبر آغاز شده و در 15 اکتبر به پایان می رسد، زمان مناسبی برای تأمل در تلاش های ASLA برای معرفی مشاغل در معماری منظر به مخاطبان بزرگتر، از جمله آنهایی است که در جوامع محروم هستند.

معماران منظر با طراحی فضاهای بیرونی مانند پارک ها، میدان ها، زمین های بازی و مناظر مسکونی، جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. آنها بخشی از حرفه ای هستند که به نسل جدید و متنوعی از متخصصان نیاز دارد. بر اساس نظرسنجی ASLA در سال 2017 از دانشجویان فارغ التحصیل، آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تکس با هم 17 درصد از فارغ التحصیلان معماری منظر را تشکیل می دهند. برای اطمینان از اینکه معماری منظر منعکس کننده جوامعی است که در آن خدمت می کند به دیدگاه جدیدی نیاز است.

در سال 2013، ASLA اولین اجلاس تنوع خود را با هدف درک بهتر اینکه چرا معماری منظر نمایه های متنوع تری را به خود جلب نمی کند، میزبانی کرد. هر نشست گروهی از معماران منظر مستقر و نوظهور را گرد هم آورده است که به عنوان آمریکایی آفریقایی تبار یا لاتین تبار شناخته می شوند تا استراتژی هایی را ایجاد کنند که به مسائل تنوع در آن زمینه رسیدگی کند.

در ژوئن 2017، ASLA یک SuperSummit در مورد تنوع تشکیل داد و بزرگترین گروه از شرکت کنندگان تا به امروز را گرد هم آورد. شرکت کنندگان اهداف اجلاس های قبلی را بررسی کردند، زمینه های تمرکز را برای چهار ابتکار کلیدی تنوع برای هدایت برنامه کاری ASLA برای سال آینده ایجاد کردند، و در مورد آینده اجلاس تنوع بحث کردند. ابتکارات و نقاط تمرکز همچنان ایجاد و ارزیابی خواهند شد که ASLA برای اجلاس های آتی برنامه ریزی می کند.

برنامه ریزی برای اجلاس تنوع در سال 2018 در حال انجام است و ASLA در اوایل سال 2018 درخواست نامه های مورد علاقه را برای شرکت کنندگان بالقوه صادر خواهد کرد.

از شما دعوت می کنیم منابع زیر را در وب سایت ASLA مرور کنید:


درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه انعطاف پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار با دسترسی عمومی پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51768