توجه به ابتکار تنوع ASLA در طول ماه میراث ملی اسپانیایی


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) تنوع را در طول ماه میراث اسپانیایی ملی و در طول سال جشن می گیرد. ماه ملی میراث اسپانیایی زبان، که در 15 سپتامبر آغاز شد و در 15 اکتبر به پایان می رسد، زمان مناسبی برای تأمل در تلاش های ASLA برای افزایش آگاهی از مشاغل معماری منظر به گسترده ترین مخاطبان، از جمله در جوامع محروم است.

معماران منظر با طراحی فضاهای بیرونی، از جمله پارک ها، میادین شهر، زمین های بازی و مناظر مسکونی، جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طبق نظرسنجی دانشجویان فارغ التحصیل ASLA 2017، آنها بخشی از حرفه ای هستند که به نسل جدید و متنوعی از پزشکان نیاز دارد – آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبارها با هم 17 درصد از دانشجویان فارغ التحصیل معماری منظر را تشکیل می دهند. دیدگاه جدیدی مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که معماری منظر منعکس کننده جوامعی است که به آنها خدمت می کند.

در سال 2013، ASLA اولین اجلاس تنوع خود را با هدف ایجاد درک عمیق تر از اینکه چرا معماری منظر در جذب نمایه های متنوع تر ناکام است، تشکیل داد. هر اجلاس گروهی از معماران منظر تثبیت شده و نوظهور را گرد هم آورده است که به عنوان آمریکایی آفریقایی تبار یا لاتین تبار شناخته می شوند تا استراتژی هایی را ایجاد کنند که به مسائل تنوع در این زمینه رسیدگی کند.

در ژوئن 2017، ASLA یک SuperSummit Diversity برگزار کرد که بزرگترین گروه از شرکت کنندگان تا به امروز را گرد هم آورد. شرکت کنندگان اهداف اجلاس های قبلی را ارزیابی کردند، زمینه های تمرکز را برای چهار ابتکار کلیدی تنوع برای هدایت برنامه کاری ASLA در سال آینده ایجاد کردند، و در مورد آینده اجلاس تنوع بحث کردند. با برنامه ریزی ASLA برای اجلاس های آینده، موارد و ابتکارات کانونی ایجاد و ارزیابی خواهند شد.

برنامه ریزی برای اجلاس تنوع در سال 2018 در حال انجام است و ASLA در اوایل سال 2018 یک فراخوان برای نامه های مورد علاقه برای شرکت کنندگان بالقوه راه اندازی خواهد کرد.

از شما دعوت می کنیم منابع زیر را در وب سایت ASLA بررسی کنید:


  • یک صفحه وب جدید Diversity Summit شامل پیوندهایی به منابع، مقالات به زبان انگلیسی و اسپانیایی و تاریخچه گزارش های اجلاس است.


درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51752