توری پرسی چیست + 4 مزیت فنس پرسی شاهین فلز سپاهان | foulka

با توجه به نیاز خود و طبق جدول زیر، می‌توانید هریک از محصولات را سفارش دهید. قیمت توری پرسی نیز در بازار با کاهش قیمت 800 تومانی نسبت به روز گذشته به ازای هر کیلو فروخته شد. برای سفارش فنس میتوانید همه روزه به بخش فروشگاه ما مراجعه کرده یا همه روزه با کارشناسان ما تماس بگیرید. با توجه به تنوع زیاد این مدل توری برای خرید توری پرسی ابتدا باید کاربرد مورد نظر را مشخص کنید.

قیمت فنس پرسی + قیمت مشخصات

بله، امکان خرید اعتباری و چکی در مجموعه فولادین وجود دارد ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فولادین تماس حاصل فرمایید . در این روش، یک وان مذاب با دمای 450 درجه سانتی‌گراد ایجاد می‌شود. پس از مذاب شدن و خروج از این وان، می‌بایست با کربن و اکسیژن واکنش نشان دهد.

سطح ضد لغزش، نصب راحت و ارزان، وزن سبک و مقاومت بالا از جمله این مزایا است. از ویژگی های توری پرسی می توان به مقاومت بالای آن در مقابل خوردگی، زنگ زدگی، اسید و مواد شیمیایی اشاره داشت. سطح صاف و یکنواخت آن نیز باعث شده که اشیا به راحتی روی آن قابل حرکت باشند. ساختار این توری به گونه ای طراحی شده است که در شرایط مختلف آب‌و‌هوایی همچون باد، باران و طوفان دارای مقاومت بالایی است. این محصول با وجود ساختاری قوی و سیم پیچ خورده، در عین حال ظاهری ساده اما منظم دارد.

توری پرسی چیست + 4 مزیت فنس پرسی شاهین فلز سپاهان | foulka

به یکی از طرفین قالب توری پرسی فلزی مورد نظر خود برحسب زاویه‌ی مورد نظر این قالب، هر لبه‌ی قالب را به شکل یکمائه شکل دهید. این اقدام باید به وسیله یک توری سنج لبه انجام گیرد تا در پایان بتوانید بدون اشکال محصول خود را ساخته و شکست نخورده باشد. اگرچه توری‌های پرسی به نظر می‌رسند ساده هستند، اما در تولید این توری‌ها تجهیزات پیچیده و دقیقی استفاده شده است. برای رسیدن به نتایج بهتر و ارائه محصولات با کیفیت، تولیدکنندگان به صورت مرتب با طراحی و بهینه سازی توری‌های پرسی سروکار دارند.

  • در بعضی موارد، بر روی این توری، خراش‌هایی را به‌وجود می‌آیند تا از لیز خوردن آن بکاهند.
  • توری‌ها از گستره تنوع بالایی برخوردار هستند که هر یک کاربری مخصوص به خود را دارد.
  • بر حسب کاربرد اطلاعات فنی مورد مظرتان را جستجو کرده و طبق آنها جنس توری، طول چشمه، عرض و طول آن و نوع بافتش را مشخص کنید.
  • این توری از مفتول های سخت صنعتی پس از دنده شدن و به صورت تاروپودی ، به شکل هایی در ابعاد مختلف بافته می شود که از آن برای ساخت انواع پالت ، تختخواب ، نرده ، حفاظ مفتول فولکا و… استفاده می شود.
  • هم چنین باید دقت داشته باشید که در صورت تصمیم به خرید یک دستگاه توری فلزی، باید به اتوماتیک یا دست بودن این دستگاه نیز توجه داشته باشید.
  • این توری بر حسب جنس ممکن است آهنی، فولادی یا فولادی گالوانیزه باشد.

بعد از انتخاب و مشخص کردن نوع مورد نظر خود، از طریق فرم سفارش یا سیستم پرداخت آنلاین اقدام به خرید کنید. بعد از اتمام خرید، توری پرسی مورد نظر شما به آدرس درج شده ارسال می شود. به یکی از روش‌های تولید توری پرسی استفاده از روش غوطه‌ورسازی است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت توری پرسی