توری کارتر کانین، مدیرعامل ASLA، جایزه کسب و کار افتخار را دریافت کرد


Carter-Conneen به دلیل بالا بردن سطح برای پیشبرد برابری و رهبری LGBTQ در محل کار به رسمیت شناخته شد.

نمایشگاهمدیر عامل ASLA توری کارتر-کانین / ASLA

واشنگتن بیزینس ژورنال از توری کارتر-کانین، مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا، با جایزه کسب و کار افتخار در 14 ژوئن. Carter-Conneen برای مصاحبه در مورد رهبری LGBTQ در محل کار و نقش معماری منظر در پیشبرد حقوق بشر در دسترس است.

چه زمانی: سه شنبه، 14 ژوئن 2022، 6:00 بعد از ظهر تا 9:00 بعد از ظهر

جایی که: هتل واشنگتن / 515 15th St NW, Washington DC 20004

چی: از واشنگتن بیزینس ژورنال: «این رهبران آشکارا مسیر تنوع و گنجاندن در دنیای شرکت‌ها را روشن می‌کنند. افتخارآفرینان ما با برنامه‌ها، شیوه‌ها و سیاست‌هایی که برابری و رهبری LGBTQ را در محل کار در سراسر DMV و فراتر از آن ارتقا می‌دهند، تلاش می‌کنند.»

سازمان بهداشت جهانی: توری کارتر-کانین در آگوست 2020 به عنوان مدیر اجرایی ASLA به ASLA پیوست. او در نقش های رهبری اجرایی برای شرکت هایی با اندازه های مختلف از 7 میلیون دلار تا 750 میلیون دلار درآمد سالانه و کارکنان نزدیک به چهارصد نفر خدمت کرده است. توری قبل از پیوستن به ASLA به عنوان مدیر عامل (COO) انجمن وکلای مهاجرت آمریکا خدمت می کرد. توری قبل از رهبری خود در AILA، معاون ارشد و مدیر مالی مرکز پیشرفت آمریکا (CAP)، مدیر ارشد اجرایی و بعداً سرپرست و مدیر عامل در صندوق و موسسه پیروزی LGBTQ، کنترل کننده بخش حمل و نقل MV بود – یک بخش خصوصی. دارای شرکت مدیریت حمل و نقل آمریکای شمالی – و حسابرس در یک شرکت CPA.

توری فارغ التحصیل مفتخر دانشگاه جورج میسون است که در آنجا مدرک خود را در اقتصاد و حسابداری به دست آورده است. او بعداً به پردیس جهانی دانشگاه مریلند رفت و در آنجا مدرک MBA را با تمرکز بر مدیریت تجارت جهانی و بازارهای نوظهور دریافت کرد.

توری همچنین یکی از اعضای داوطلب شورای مشورتی حرفه ای مدیریت اجرایی ASAE است و در کمیته اجرایی هیئت Shepherd’s Table – یک سازمان اجتماعی در سیلور اسپرینگ، مریلند، نشسته است که به افرادی که بیشتر نیاز دارند، غذا و حمایت می کند. او همچنین در هیئت مدیره شورای مهاجرت آمریکا خدمت می کند.

توری و همسرش مایک پدر دو فرزند شگفت انگیز به نام های درو و آیدن هستند.

همکاران افتخاری Carter-Conneen عبارتند از: لزلی برایانت (لیدی کلیپر آرایشگاه)، نانسی کاناس (پروژه تاریخچه لاتینکس X)، جورج فرانسوا (بیمارستان ملی کودکان)، برایان هنی (شرکت هنی)، زو هاچینسون (لاتام و واتکینز)، ریچارد. ژانرت (ارنست و یانگ)، کریس موریسون (پرکینز و ویل)، جف راور (شرکت بین‌المللی اپلیکیشن‌های علمی)، بیانکا ری (قیصر دائمی از ایالات میانه آتلانتیک)

رسانه‌های علاقه‌مند می‌توانند برای سؤالات خود با press@asla.org تماس بگیرند.

هد شات با وضوح بالا از Torey Carter-Conneen را می توانید از اینجا دانلود کنید. اعتبار عکس: ASLA

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=61358