توری کارتر کانین، مدیرعامل ASLA در 8 ژوئن 2022 در مورد طراحی جامعه خنثی کربن صحبت خواهد کرد.


کارتر-کانین خواهد گفت که راه حل های مبتنی بر طبیعت کلید انتقال موثر و عادلانه هستند

نمایشگاهجایزه افتخار طراحی مسکونی حرفه ای ASLA 2020. 901 Fairfax Hunters View، سانفرانسیسکو، کالیفرنیا. معماری منظر آندریا کوکران / ماریون برنر

خبرنگارانی که طراحی، آب و هوا، شهرها، مسکن، انرژی، معماری ساختمان، معماری منظر و زمینه‌های مرتبط را پوشش می‌دهند به بحث آنلاین زیر دعوت می‌شوند:

چه زمانی: چهارشنبه، 8 ژوئن 2022، ساعت 2:05 بعد از ظهر EDT

جایی که: آنلاین از طریق اکونومیست تاثیر هفته پایداری ایالات متحده (ثبت نام رایگان الزامی است)

چیتوری کارتر-کانین، مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) در پانلی با عنوان “رهبری انتقال به مسکن بدون کربن” سخنرانی خواهد کرد.

از Economist Impact: «استفاده از انرژی مسکونی تقریباً 20٪ از انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده را تشکیل می دهد. کربن زدایی شبکه برای رسیدن به هدف کاهش انتشار 80 درصدی برای سال 2050 به دلیل افزایش موجودی مسکن کافی نخواهد بود. چگونه می توان بودجه را برای مقاوم سازی سهام فعلی هدایت کرد؟ چگونه توسعه‌دهندگان برای ارائه مسکن سبز تشویق می‌شوند و چگونه می‌توان همزمان فقر انرژی را از بین برد؟»

اظهارات Carter-Coneen بر این تمرکز خواهد داشت که چگونه معماران منظر مصرف انرژی مسکونی را با طراحی در مقیاس جامعه کاهش می دهند. راه حل های مبتنی بر طبیعت که معماران منظر برنامه ریزی و طراحی می کنند – از سایه بان درختان شهری گرفته تا بام های سبز و جذب آب طوفان – چندین مشکل آب و هوایی را به طور همزمان حل می کنند.

سازمان بهداشت جهانی: مایک دیویس (برگمایر، مؤسسه معماران آمریکایی)، ماهش رامانجام (شورای ساختمان سبز ایالات متحده) و ناظر امیلی جکسون-کسلر (گروه اکونومیست) همکاران پانل کارتر-کانین هستند.

رسانه های علاقه مند می توانند ثبت نامیا در صورت داشتن سوال با press@asla.org تماس بگیرید.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=61318