ثبت نام برای نشست سالانه و نمایشگاه ASLA 2016 در نیواورلئان آغاز شد


نشست سالانه کوچک 2016 و EXPOاکنون ثبت نام برای انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) باز است. نشست سالانه و EXPO 2016 برنامه ریزی شده برای 21-24 اکتبر در مرکز همایش ارنست N. Morial در نیواورلئان. این نشست سالانه بزرگترین گردهمایی متخصصان و دانشجویان معماری منظر در جهان است.

به گفته رئیس ASLA Chad D. Danos، FASLA، نیواورلئان یک مکان متمایز را برای نشست سالانه با موضوع “جشن مکان” ارائه می دهد.

دانوس می‌گوید: «ما برای میزبانی نشست سالانه‌مان در نیواورلئان، که اتفاقاً در ایالت من لوئیزیانا است، هیجان‌زده هستیم. ما به عنوان معماران منظر، طرح هایی را ایجاد می کنیم که تحت تأثیر مکان هستند و مکان نیز به نوبه خود تحت تأثیر طراحی قرار می گیرد. نیواورلئان، با فرهنگ و محیط زیست متمایز خود، محیط مناسبی برای اعضای ASLA برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، بهترین شیوه ها و سرگرمی است.

بیش از 6000 شرکت‌کننده انتظار می‌رود، و در این جلسه طیف متنوعی از کارشناسان صنعت ارائه می‌شوند که دیدگاه‌هایی را در مورد طیف گسترده‌ای از موضوعات، از طراحی پایدار گرفته تا زندگی فعال گرفته تا بهترین شیوه‌ها و فناوری‌های جدید ارائه می‌کنند.

بیش از 130 جلسه آموزشی، جلسات میدانی و کارگاه های آموزشی در طول جلسه ارائه می شود و به شرکت کنندگان فرصت می دهد تا حداکثر 21 ساعت توسعه حرفه ای تحت سیستم آموزش مداوم معماری منظر (LA CES™) کسب کنند.

بسیاری از جلسات همچنین واجد شرایط اعتبار آموزش مداوم با مؤسسه گواهی ساختمان سبز (به سمت نگهداری اعتبار LEED AP)، مؤسسه معماران آمریکایی، مؤسسه برنامه ریزان خبره آمریکا، و سایر سازمان های حرفه ای متحد و هیئت های ثبت ایالتی هستند.

EXPO – بزرگترین نمایشگاه تجاری در این صنعت – با نزدیک به 500 غرفه دار که هزاران محصول جدید، خدمات، برنامه های کاربردی فناوری و راه حل های طراحی را ارائه می دهند، همه زیر یک سقف برگزار می شود.

در مورد برنامه‌ها و رویدادهای جلسه بیشتر بدانید سایت اینترنتی.

هشتگ رسمی نشست سالانه: #ASLA2016

تماشا کردن نکات برجسته ویدیویی از نشست سالانه و EXPO.

لوگوی نشست سالانه در دسترس خبرنگاران است. با Karen Grajales در ktgrajales@asla.org یا (202) 216-2371 تماس بگیرید.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=48603