ثبت نام برای نشست سالانه ASLA و EXPO 2017 در لس آنجلس آغاز شد


اکنون ثبت نام برای انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) باز است. نشست سالانه و EXPO 2017 برای 20 تا 23 اکتبر در مرکز همایش لس آنجلس در لس آنجلس برنامه ریزی شده است.

این نشست سالانه بزرگترین گردهمایی متخصصان و دانشجویان معماری منظر در جهان است. به گفته Vaughn B. Rinner، رئیس ASLA، FASLA، موضوع 2017، “زمین مشترک”، نشان می دهد که چگونه معماران منظر مناطق مشترک – از جمله خیابان ها، پارک ها، بازارها و باغ ها – را که در آن افراد ملاقات و تعامل می کنند، ایجاد می کنند و جامعه را جشن می گیرند، طراحی می کنند.

رینر گفت: “این یک جلسه سالانه فوق العاده خواهد بود.” مردم ارتباطات، ایده‌ها و پروژه‌های جدیدی را کشف می‌کنند که تخیل آنها را گسترش می‌دهد و قطعاً برای کار خلاقانه‌شان شارژ خواهند شد.»

دوان بوردر، ASLA، رئیس بخش ASLA کالیفرنیای جنوبی، گفت: «این سال اولین باری است که ASLA از سال 1996 میزبان نشست سالانه در لس آنجلس خواهد بود. ما قطعاً در حال برنامه ریزی برای به نمایش گذاشتن میراث چشم انداز باورنکردنی این شهر برای همکاران حرفه ای از سراسر کشور و سراسر جهان هستیم.»

بیش از 6000 شرکت‌کننده انتظار می‌رود، و در این جلسه طیف متنوعی از کارشناسان صنعت ارائه می‌شوند که دیدگاه‌هایی را در مورد طیف گسترده‌ای از موضوعات، از طراحی پایدار گرفته تا زندگی فعال گرفته تا بهترین شیوه‌ها و فناوری‌های جدید ارائه می‌کنند.

بیش از 130 جلسه آموزشی، جلسات میدانی و کارگاه های آموزشی در طول جلسه ارائه می شود و به شرکت کنندگان فرصت می دهد تا حداکثر 21 ساعت توسعه حرفه ای تحت سیستم آموزش مداوم معماری منظر (LA CES™) کسب کنند.

بسیاری از جلسات همچنین واجد شرایط اعتبار آموزش مداوم با شرکت گواهینامه کسب و کار سبز (به سمت نگهداری اعتبار LEED AP)، مؤسسه معماران آمریکایی، مؤسسه برنامه ریزان خبره آمریکا، و سایر سازمان های حرفه ای متحد و هیئت های ثبت ایالتی خواهند بود.

EXPO – بزرگترین نمایشگاه تجاری در این صنعت – بیش از 350 غرفه‌دار با ارائه هزاران محصول جدید، خدمات، برنامه‌های کاربردی فناوری و راه‌حل‌های طراحی، همه زیر یک سقف، برگزار می‌شود.

در مورد برنامه‌ها و رویدادهای جلسه بیشتر بدانید سایت اینترنتی.

هشتگ رسمی نشست سالانه: #ASLA2017

تماشا کردن نکات برجسته ویدیویی از نشست سالانه و EXPO.

لوگوی نشست سالانه در دسترس خبرنگاران است. با Karen Grajales در ktgrajales@asla.org یا (202) 216-2371 تماس بگیرید.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50332