ثبت نام برای نشست سالانه ASLA و EXPO 2018 در فیلادلفیا باز شد


اکنون ثبت نام برای نشست سالانه انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) 2018 و EXPO که برای 19 تا 22 اکتبر در مرکز کنوانسیون پنسیلوانیا در فیلادلفیا برنامه ریزی شده است، باز است. این نشست سالانه بزرگترین گردهمایی متخصصان و دانشجویان معماری منظر در جهان است.

آطبق گفته رئیس ASLA، گرگوری ای. میلر، FASLA، فیلادلفیا محیط مناسبی برای نشست سالانه است، زیرا ترکیبی از احترام به تاریخ و الهام بخش معماران منظر است، زیرا آنها به دنیای در حال تغییر از طریق طراحی پایدار می پردازند.

میلر می‌گوید: «فیلادلفیا به دلیل گرد هم آوردن ذهن‌های باهوش برای دستیابی به چیزهای قابل توجه مشهور است. «کاوش در داستان‌های چشم‌انداز آن، توانایی ما برای شکل‌دهی به جوامع خود و گسترش شناخت و نفوذ ما را تقویت می‌کند. میزبانی نشست سالانه ما در این محیط شهری پویا، ارتباطات حیاتی را تقویت می کند و دانش و منابعی را که برای گسترش شناخت و نفوذ خود نیاز داریم، فراهم می کند.

ریچارد رائوسو، ASLA، رئیس بخش پنسیلوانیا/دلاور ASLA، گفت: «بیش از هر یک از دیگر حرفه‌های اصلی طراحی محیطی، معماری منظر یک حرفه در حال حرکت است. معماران منظر در فیلادلفیا سخت کار می‌کنند تا کیفیت زندگی ساکنین را بهبود بخشند و ما می‌خواهیم موفقیت‌ها و چالش‌های خود را با دیگر متخصصان و دانشجویان به اشتراک بگذاریم.

انتظار می رود نشست سالانه امسال بیش از 6000 شرکت کننده را به خود جلب کند و طیف متنوعی از کارشناسان صنعت را به نمایش بگذارد که دیدگاه هایی را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات، از طراحی پایدار گرفته تا زندگی فعال گرفته تا بهترین شیوه ها و فناوری های جدید ارائه می دهند.

بیش از 135 جلسه آموزشی، جلسات میدانی، کارگاه‌های آموزشی، تورهای EXPO و جلسات عمومی در طول جلسه ارائه می‌شود و به شرکت‌کنندگان این فرصت را می‌دهد که تا 24 ساعت توسعه حرفه‌ای تحت سیستم آموزش مداوم معماری منظر (LA CES™) کسب کنند. .

بسیاری از جلسات همچنین واجد شرایط اعتبار آموزش مداوم با شرکت گواهینامه کسب و کار سبز به سمت نگهداری اعتبار SITES® AP، و همچنین با مؤسسه معماران آمریکایی، مؤسسه برنامه ریزان خبره آمریکا و سایر سازمان های حرفه ای متحد و هیئت های ثبت ایالتی خواهند بود. .

EXPO – بزرگترین نمایشگاه تجاری در این صنعت – بیش از 350 غرفه‌دار با ارائه هزاران محصول جدید، خدمات، برنامه‌های کاربردی فناوری و راه‌حل‌های طراحی، همه زیر یک سقف، برگزار می‌شود.

در مورد برنامه‌ها و رویدادهای جلسه بیشتر بدانید سایت اینترنتی.

هشتگ رسمی نشست سالانه: #ASLA2018

تماشا کردن نکات برجسته ویدیویی از نشست سالانه و EXPO.

لوگوی نشست سالانه و تصاویر با وضوح بالا در دسترس خبرنگاران است. با Karen Grajales به آدرس ktgrajales@asla.org یا (202) 216-2371 تماس بگیرید.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از ماموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه انعطاف پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=53434