جشن روز PARK(ing) 2016 با انجمن معماران منظر آمریکا


انجمن معماران منظر آمریکا از اعضا، طراحان و عموم مردم دعوت می کند تا در روز PARK(ing) 2016 در 16 سپتامبر شرکت کنند. PARK(ing) Day که در سال 2005 تأسیس شد، یک رویداد جهانی و منبع باز است که در آن طراحان فضاهای پارکینگ متری را تغییر می دهند. به پارک ها یا پارک های موقت، مینیاتوری.

پروژه دانشجویی UGA - روز پارکینگ 2016

اعتبار: دانشجویان معماری منظر دانشگاه جورجیا

نانسی سامرویل، شهروند بزرگ، گفت: «روز PARK(ing) نشان می‌دهد که چگونه معماران منظر مناطقی به کوچکی یک پارکینگ را طراحی می‌کنند تا مردم را دور هم جمع کنند و ارزش فضای عمومی را نشان دهند. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA ASLA.

سال گذشتهپارکت ها در سراسر کشور نشان دادند که چگونه طراحان می توانند حتی مناطق کوچک را به فضاهایی برای ورزش، استراحت یا بیان یک بیانیه اجتماعی تغییر دهند.

برای روز PARK(ing) 2016، ASLA از شما می خواهد که پارکلت خود را با استفاده از آن با جهان به اشتراک بگذارید#ASLAPD16. ASLA پارکلت های حرفه ای و دانشجویی مورد علاقه خود را با هشتگ انتخاب کرده و در آن قرار می دهد مجله معماری منظر!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PARK(ing) Day و نحوه شرکت در آن به asla.org/parkingday مراجعه کنید.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49080