جنیفر رویت سردبیر مجله معماری منظر شد


نمایشگاهجنیفر رویت / سحر کاستون هاردی

جنیفر رویت به سردبیری ارتقا یافت مجله معماری منظر (LAM)، ماهنامه برنده جایزه انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA). او تنها سومین زنی است که از زمان تأسیس این مجله در سال 1910، ریاست آن را بر عهده دارد.

رئوت از سال 2013 در این مجله بوده است، ابتدا به عنوان دستیار سردبیر و اخیراً به عنوان سرپرست سردبیر.

توری کارتر-کانین، مدیر عامل ASLA، گفت: “انتصاب رویت به عنوان سردبیر جدید ما یک پیروزی است، نه تنها برای مجله، بلکه برای کل حرفه معماری منظر.” “تا حد زیادی به لطف دیدگاه سرمقاله رویت، مجله امروزی مرتبط تر، معنادارتر و خبرسازتر شده است، با علاقه و جذابیت فزاینده برای کسانی که خارج از این حرفه هستند.”

در تلاشی برای گسترش خوانندگان فراتر از پایگاه 15000 اشتراکی خود، Reut در حال پیشروی تحول دیجیتال مجله است که قرار است در سال 2022 آغاز شود. “از همه گیری تا فاجعه آب و هوایی در حال پیشروی، کاری که معماران منظر انجام می دهند هرگز ضروری تر یا بیشتر از این نبوده است. مربوط به آنچه امروز است،” او می گوید. “من قصد دارم دامنه این مجله را گسترش دهم و معماری منظر را به اندازه هر حرفه طراحی معروف کنم. تمرکز بر انسانیت و همچنین راه حل های طراحی پیچیده ای وجود دارد که معماران منظر می توانند برای این مشکلات جهانی به ارمغان بیاورند.

رویت حساسیت و دیدگاه یک روزنامه‌نگار را به مجله می‌آورد، زیرا چندین مقاله بلند و داستان‌های جلدی در طول سال‌ها نوشته است، از جمله «رودخانه زیر رودخانه» که برنده جایزه EXCEL 2019 برای نویسندگی بلند شد.

رویت می‌گوید: «من از مجله می‌خواهم به گزارش‌های برجسته خود در مورد پروژه‌هایی که مستقیماً بر سلامت و رفاه مردم و جوامع تأثیر می‌گذارند، از جمله کاهش آب و هوا، احیای مناطق شهری محروم و حفاظت از مناطق ساحلی جهان، ادامه دهد». من همچنین می‌خواهم دانشجویان و متخصصان جوان خودشان و دغدغه‌هایشان را در مجله و حرفه ببینند.»

این چشم انداز در شماره اخیر نوامبر مشهود است، که شامل مقالاتی در مورد پروژه دانش آموزی RiverLine تنسی، احیای دلتای آرکانزاس، و گزارشی از چگونگی دست و پنجه نرم کردن سه معمار منظر در یک شرکت معتبر با تأثیرات طوفان آیدا است.

رئوت که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در تاریخ معماری از دانشگاه ویرجینیا است، همچنین یک مورخ منظر معماری است. او بنیانگذار نقشه برداری کتاب سبز است، پروژه ای درباره راهنمای معروف مسافران سیاه پوست در دوره جیم کرو. اخیراً او به عنوان مشاور تاریخی مستند اخیر Ric Burns خدمت کرده است رانندگی در حالی که سیاه است.

رئوت قبل از پیوستن به ASLA، سردبیر آن بود دیدگاه های تاریخ، مجله انجمن تاریخ آمریکا. قبل از آن، او عضو فوق دکترا در موزه ملی تاریخ و فرهنگ آفریقایی آمریکایی در واشنگتن دی سی بود.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=60305