خدمات سئو – خدمات Seo – خدمات بهینه سازی سایت

به این صورت یک تا چند ماه بدون اینکه رتبه خاصی به شما بدهد، صرفا رفتارتان را آنالیز میکند تا مطمئن شود که یک سایت مفید و با کیفیت هستید و قرار است کاربران از مشاهده شما لذت سئو در اصفهان ببرند. تولید خبر نیز بسیار گران است و اگر بخواهید از از سایت های خبری درامدی کسب کنید، می بایست از تکنیک های تبلیغات خاصی استفاده کرده و بین تولید محتوا و انتشار تبلیغات نیز توازن ایجاد کنید. این یک تکنیک سئو کلاه سیاه منقضی شده است. معمولاً با توسعه و هوشمندتر شدن الگوریتمها، این روشها هم کارایی خود را از دست میدهند و فضا برای سئوکارهای کلاه سیاه، تنگتر میشود.

اهمیت رعایت علائم نگارشی را در افزایش کیفیت توضیحات متا بررسی میکنیم. در این صورت در بارگذاریهای بعدی سرعت سایت بالاتر خواهد بود. نرخ کلیلک تگ عنوان سوالی بالاتر از میانگین است. در مثالی که بالاتر زدم، به تکنیک سئو کلاه خاکستری با لینکسازی اشاره کردم. در این مقاله جدیدترین تکنیک سئو خارجی بر اساس منابع خارجی توضیح دادهشده تا در کمتر از ۶ ماه سایت تان را به صفحات اول گوگل برسانید.تکنیک های سئو آف پیج کدامند؟ Ahrefs کلمات کلیدی که کسبوکارهای رقیب از آنها استفاده کردهاند و در آنها رتبه گرفتهاند را به شما پیشنهاد میدهد. توضیحات متای مناسب به شما در افزایش نرخ کلیک طبیعی و نمایش در نتایج جستوجو کمک میکند.

مبارزه با هزنامه و اسپم به دلیل جلوگیری از نظرات حاوی لینک خروجی یکی از نکات مهم سئو وردپرس است. در ادامه نکات مهم در سئو داخلی را مطرح و آنها را توضیح میدهیم. لینکسازی داخلی در سئو اهمیت زیادی دارد. آف پیج سئو نقش مهمی در سئوی هر سایت یا کسب و کاری دارد و از اهمیت بسیار بالایی در حوزه ی جذب مشتری و بازدید برخوردار است. کمی احساسات در تگ عنوان به خرج دهید. به عنوان مثال یکی از الگوریتم های گوگل با محتواهای کپی مبارزه میکند و یا دیگری به سایت هایی که بک لینک های باکیفیت دارند، اهمیت بیشتری میدهد.

در تصویر زیر تگ H1 حاوی کلمه کلیدی «بازاریابی ایمیلی» است. علت این امر استفاده مکرر از کلمه کلیدی در مطلب چک لیست سئو نیست، بلکه منحصربهفرد بودن مطلب و طرح نکات، استراتژیها و نمونههای زیادی در آن (که در مطالب سایرین یافت نمیشود)، علت این امر است. این ابزار صفحات وب را بررسی میکند و آن را با چک لیست سئو مطابقت میدهد. یکی از ویژگی های مهم یک طراحی سایت است و به عنوان بخشی از بررسی فنی SEO تا آنجا که ممکن است باید بررسی و بهبود پیدا کند. سئو فنی معمولاً به جنبه های ایجاد و ایجاد SEO در صفحه پشتی بستگی می بخشد اما به همان اندازه مهم است که مشکلات فنی سایت خود را برطرف کنید تا در SERP بهتر عمل کنید.

البته گوگل هنوز به صراحت اعلام نکرده است که نرخ کلیک تاثیری روی رتبه بندی دارد یا نه. «الگو» (Schema) سوالات متداول به طور مستقیم تاثیری بر سئو ندارد. مطالب بهروز: استراتژیها، گامها و نمونههای کاملاً جدید بر ارزش محتوا میافزایند. با خرید ریپورتاژ از سایت هایی دامین اتوریتی بالایی دارند میتوانید بک لینک فالو دریافت کنید و ارزش صفحات پیج تان را بالا ببرید. اگر قصد دارید در سئو سایت موفق عمل کنید باید بدانید که یکی از مهمترین فاکتورها همین بک لینک ها هستند. مهمتر از پاسخ به این سوال بهتر است به این نکته اشاره کنیم که نباید SEO را «سئو» تلفظ کنیم زیرا SEO گرفته شده از کلمات Search Engine Optimization است و در زبان انگلیسی کلماتی که اختصار میشوند باید به صورت جدا جدا تلفظ شوند و تلفظ صحیح آن «اس . پس از فعال کردن افزونه یوآست، به قسمت SEO رفته و از قسمت ” ظاهر جستجو”، تب ” طبقه بندی ها ” را انتخاب کنید. روش دیگر این است که یک افزونه وردپرس شخص ثالث فایل نقشه سایت شما را ایجاد کند. در این نسخه دیگر تبلیغاتی از طرف سازنده در پنل وردپرس شما نمایش داده نمی شود. با این لینک دهی وقتی نام برند تانرا در میان برند های بزرگ مطرح میکنید به گوگل این موضوع را متذکر میشوید که شما هم در حال توسعه هستید و نام شما در میان سایت های معتبر به چشم میخورد.

توجه داشته باشید که متن شما باید حاوی اطلاعاتی صحیح و معتبر، خوانا و قابل فهم باشد به گونه ای که افراد پس از مطالعه آن به هدف خود از جستجو دست یافته باشند و از هرگونه جستجو دیگری بی نیاز شوند. توسط این الگوریتم که ممکن است رتبه سایت شما از صفحه 5 گوگل برای چند روز به صفحه 2 یا 1 برسد. هر روز بر تعداد کاربران اینترنت از طریق موبایل افزوده میشود. مأموریت گوگل سازماندهی تمام اطلاعات در اینترنت است تا بهترین پاسخ را به کاربران در مورد آنچه که دنبال آن هستند ارائه دهد.برای این کار ، گوگل از ربات ها و الگوریتم هایی استفاده می کند که محتوای وب را کرال ، فهرست بندی و رتبه بندی می کنند. برای مثال در تصویر زیر کاربر به وسیله عنوانهای فرعی به کار رفته، به راحتی بخش مربوط به ابزارهای کاربردی برای سئو خارجی را مییابد.

Rich Snippetها دادههای ساختار یافته هستند که به کاربر خلاصهای از اطلاعات در مورد کلمه کلیدی جستوجو شده ارائه میدهند. تعاریف، فهرستها، مراحل و جداول رایجترین انواع Featured Snippetها هستند. نگران یادگیری تکنیک سئو خارجی در سایت های مختلف نباشید زیرا ما در این دوره آموزشی روش های انجام سئو خارجی سایت ر برای انواع سایت ها مطابق با جدیدترین منابع خارجی آموزش میدهیم و شما را با جدیدترین تکنیک سئو خارجی آشنا میکنیم. اگر شرکت شما آنقدر خوب باشد که بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو در صفحه اول گوگل ظاهر شود، جایگاه شما رایگان خواهد بود و برای آن هزینه ای به گوگل پرداخت نمی کنید. تمامی این نکات در جلب اعتماد گوگل بهنوعی تأثیرگذار است درواقع جلب اعتماد گوگل نه کار سختی است و نه کار آسان!

سپس کلمات کلیدی حاوی Featured Snippet را فیلتر کنید. سپس موارد نیاز به بهبود را مشخص میکند. سپس در سال 1999 اولین کنفرانس در زمینه بازاریابی جست وجو تشکیل شد و استراتژی های موتور جستجو برگزار شدند. در آموزشگاه آریا تهران دوره های آموزش سئو جامع برگزار میشود که دراین دوره به شما به صورت کاملا اصولی آموزش سئو خارجی همراه با تکنیک های تخصصی برای سئو خارجی و خدمات سئو آف پیج ارائه میشود و میتوانید بدون بهره گیری از خرید سئو، بهترین رتبه ها در موتور جستجو گوگل کسب کنید. تا اینجای مقاله تعدادی از مهمترین تکنیک های تخصصی برای سئو خارجی را توضیح دادیم اما آیا میدانید که اگر از روش های انجام سئو خارجی سایت غافل شوید سایتتان را چندین پله عقب میندازد و از رسیدن به اهداف سئویی باز میدارید. در این مقاله به سوال سئو خارجی چیست به زبان کاملا ساده و روان پاسخ داده شده و تکنیک های سئو آف پیج مطابق با جدیدترین منابع خارجی توضیح داده شده است. در مجموع، سئو پایه و اساس یک اکوسیستم بازاریابی جامع است. جدول تناوبی عوامل SEO به عنوان پایه و اساس این راهنمای سئو عمل می کند.

بهتر است برای توضیحات متا دیسکریپشن یک محتوا ویژه و خاص تولید کنید (با رعایت تمام نکات نگارشی). یکی دیگر از امتیازهایی که گوگل برای هر سایت در نظر میگیرد، نرخ اسپم آن است. باتوجه به تصویر زیر نرخ کلیک این صفحه ۲۷ درصد است. به همین دلیل است که گوگل و خزندههای آن، صفحات وب را باتوجه به عوامل زیادی بررسی و ارزیابی میکنند. باتوجه به اینکه بیشتر از 200 فاکتور برای رتبه بندی در گوگل وجود دارد و سایر موتورهای جستجو مثل یاهو و بینگ و اسک و یاندکس هم فاکتورها و معیارهای مخصوص خود را دارند بهترین راه ها مجموعه ای از عوامل و روش های کلاه سفید و طبیعی هستند که باید در کنار هم به صورت موازی اجرا شوند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. در ادامه 15 نکته مهم که برای بهینه سازی تصویر وجود دارد، آورده شده است که باید بدانید. البته به خوبی میدانیم که سئو یک سایت وابسته به پنل مدیریت و نوع کدنویسی آن نیست و برای گوگل آن چیزی که در خروجی و دسترسی کاربر قرار دارد ملاک خواهد بود.

همیشه رقابت تنگاتنگی میان افزونه یواست و افزونه سئو پک وجود دارد و می تواند گفت هر دو از کاربردی ترین افزونه های سئو وردپرس هستند. در این راستا برای بهتر دیده شدن سایت تان در میان انبوه سایت ها بحث سئو مارکتینگ مطرح میشود که با رعایت این اصول که در مقاله سئو مارکتینگ چیست توضیح داده شده است میتوانید در کمتر از ۶ ماه سایت تان را به صفحات برتر گوگل برسانید. بعد از آن به مرور شما را از این حالت خارج کرده و نسبت به قدرتی که در سئو دارید، صفحات سایتتان را رتبه دهی میکند.

در این مقاله سعی کردم تمامی اصطلاحات سئو را به شکل ساده و روان به شما توضیح دهم. این مورد در هدر نوشته ها و صفحات شما افزون میشود. نویسندگان متخصص: بیشتر محتوا توسط افرادی نوشته میشود که هرگز در راستای نوشتههای خود کاری انجام ندادهاند. افزودن پیوندهای معتبر و با کیفیت بالا به صفحات شما به بهبود اعتبار وب سایت شما کمک می کند، در حالی که افزودن پیوندهای بی کیفیت و اسپم به سایت شما آسیب می رساند. گوگل همچنان به دنبال کلمات کلیدی در وب سایت شما می گردد تا با عبارت های جستجویی که اجرا می کند مطابقت داشته باشد. برای مثال در تصویر زیر کلمه کلیدی «رژیم کتو» است و در ابتدای تگ عنوان از آن استفاده شده است.

موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از ربات ها برای خزیدن صفحات در وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر، جمع آوری اطلاعات مربوط به آن صفحات و قرار دادن آنها در فهرست استفاده می کنند. سئو فنی: به بهینه سازی هایی که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو در سایت انجام می شود گفته می شود. بهینه سازی سایت و محتوای خود با در نظر گرفتن این عوامل می تواند به رتبه بندی صفحات شما در نتایج جستجو کمک کند. اگر سایت یا وبلاگ شما دارای دستهبندیهای مختلف باشد، راحتتر توسط رباتهای موتور جستجو بررسی میشود. بسیار خوب، رسیدیم به یکی از بخش های مهم آموزش یواست سئو و آن هم تنظیم بخش های مختلف این افزونه هنگام تولید یک نوشته و یا ایجاد یک برگه در سایت می باشد. شاید برایتان دیدنی باشد که بگوییم در اکثر مواقع، کمپانیهای خالق محصول یا این که شرکت ها ارائه دهنده سرویس ها، خودشان پیشنهاد میدادند و درخواست میکردند که در یک رسانه خبری، درباره آن ها نوشتهعلمیای نوشته گردد. مطالبی در اینترنت که صرفا برای جذب کاربر عموما با هدف تبلیغات نوشته میشوند و اطلاعات مفیدی ارائه نمیدهند، محتوای Clickbait هستند. امروزه استفاده از این روش صرفا باعث کاهش جایگاه صفحه میشود.

این کاربران معمولا با چالش سرعت پایین بارگذاری و اندازه متفاوت صفحه نمایش مواجه هستند. روش بهتر این است که آن کلمه کلیدی را در گوگل جستوجو کنید و در قسمت پایین صفحه نتایج، جستوجوهای مرتبط را مشاهده میکنید. مشکل این صفحات تکراری این است که صفحات تکراری، این توانایی را دارند که رتبه سایت شما را به سادگی پایین بیاورند. دومین امکانی که این نسخه به ما میدهد، ریدایرکتها یا تغییر مسیرها هستند، ریدایرکتها میتوانند خیلی به وبسایت شما کمک کنند و این اجازه را به وبسایت شما میدهد که دیگر خطای 404 نداشته باشد. اما برای مطالبی که خیلی سریع قدیمی میشوند، این موضوع کاربرد دارد. باید بدانید که از طریق وب می توانید خیلی زود ثروتمند شوید اما این اتفاق نیازمند هنری اکتسابی است که با تلاش بدست می آید. باید از یک سری اصول خاص پیروی کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

باوجود تغییرات زیاد در بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) در دهه گذشته، نمیتوان گفت این موضوع دیگر در دنیای بازاریابی دیجیتال جایی ندارد. با انجام این تکنیک سئو خارجی سایت میتوانید زمان بازدید کاربر از سایت تان را افزایش دهید زیرا این صفحه بسته نشده و همچنان باز است و average time این صفحه زیاد میشود و میتواند بر سئو سایت تان تاثیر مثبت داشته باشد. اگر در ابتدای یادگیری اصول سئو هستید و میخواهید اصولی تکنیک های سئو را یاد بگیرید پیشنهاد میکنیم ابتدا مقاله سئو چیست را مطالعه کنید و به ترتیب مقالات آموزشی زنجیره ای ما را دنبال کنید. در سادهترین تعریف، سئو آن پیج هسته مرکزی یک استراتژی سئوی قدرتمند و سرمنشا تمام موجهای مثبتی است که در اقیانوس متلاطم وب، ما را به ساحل صفحه یک گوگل میرساند؛ البته به شرطی که بعد از رسیدن یادمان نرود «لنگرها را رها کنیم»! این اسکریپتها برای عملکردی فراتر از هسته اصلی سایت، بر روی آن نصب میشوند. حال اگر از سیستمهای مدیریت محتوا آماده مانند وردپرس (WordPress) استفاده کنید، مشکلی از بابت کدنویسی هسته اصلی وبسایت خود ندارید. بنابراین، نگرانی از بابت رعایت نشدن حق کپی رایت در خدمات مشاوره سئو یاسئومی وجود نخواهد داشت. وقتی متوجه شدید که کاربران وبسایت شما چه میخواهند، میتوانید آن دانش را در کمپینهای خود (پرداخت و ارگانیک)، در سراسر وبسایت، ویژگیهای رسانههای اجتماعی و موارد دیگر پیادهسازی کنید.

تا اینجا تکنیک سئو خارجی را که برای هر سایتی میتوانید انجام دهید را به شما توضیح دادیم اما در ادامه این قسمت میخواهیم نکات تکنیک های سئو آف پیج را به صورت تخصصی برای شما بازگو کنیم تا زودتر بتوانید سایت تان را به صفحات برتر گوگل برسانید. یکی دیگر از اصطلاحات تخصصی سئو، گوگل سندباکس است. گوگل همچنان وبسایتها را برای یافتن کلیدواژه، کراول Crawl میکند. سئو ی تکنیکال به مجموعه تلاش هایی گفته میشود که باید برای بهتر خزیده شدن (کراول) صفحات انجام شود . جالب است بدانید که امروزه وضعیت فوق الذکر نیز دچار تحول شده و بلاک کردن این دسته از کدها در مقابل کراول ها تاثیری بسیار منفی در رتبه بندی سایت اعمال خواهد نمود. به جز اینکه خبر های روز را منتشر می کنید حتما توجه ویژه تری به خبر های تکراری در حوزه فعالیت سایت داشته باشید(منظور از خبر های تکراری خبرهایی است که هر روز نیاز است راجع به آنها اطلاعات دهید مانند قیمت دلار)، چرا که خبر های تکراری همیشه می تواند به سایت شما ورودی دهد و در سئو سایت به شما کمک شایانی خواهد نمود. در مرحله بعد، الگوریتمها محتوای صفحات وب را تجزیه و تحلیل میکنند تا ارزیابی کنند که آیا صفحه حاوی اطلاعاتی است که ممکن است با آنچه شما به دنبال آن هستید مرتبط باشد یا خیر.

«ذخیرهسازی» (Caching) نیز فرآیندی است که باعث بهبود سرعت بارگذاری وبسایت شما میشود. پس سرعت بالای یک وب سایت خبری نیز در اولویت قرار دارد. بنابراین عوامل دیگری در این موضوع تاثیرگذارند. جدول تناوبی عوامل سئو ما عوامل را در شش دسته اصلی و وزن هر کدام بر اساس اهمیت کلی آن برای سئو سازماندهی می کند. این موضوع به این دلیل اهمیت دارد که گوگل برای کلمات ابتدایی متن وزن بیشتری قائل میشود. گوگل اهمیت تکرار کلمه کلیدی را انکار میکند اما متخصصان باتجربه سئو آن را کارا میدانند. اگر از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید شانس بیشتری برای رسیدن به conversion بیشتر و همچنین رتبه بهتر دارید. اگر به این صورت نباشد و کاربران بر صفحه شما کلیک کند ولی پاسخ سوال خود را پیدا نکنند، ممکن است نتیجه بدی برای وب سایت شما داشته باشد. سئو خارجی به معنی پیوند دادن سایت های ارزشمند و معتبر دیگر به سایت شما و هدایت کاربران از سایت های دیگر به صفحات هدف سایت شما میباشد. با کمک گوگل ادورز این امکان وجود دارد که با هدف قرار دادن آن دسته از واژه های جدیدی که بازدید کنندگان به دنبال آنها هستند، واکنش سریعی به تغییرات بازار داشته باشید که این مساله برای کسب و کارهای تجاری بسیار ضروری خواهد بود.

برای مثال در تصویر زیر جستوجوهای مرتبط با کلمه کلیدی «کسب درآمد از تبلیغات» را مشاهده میکنید. انجام این کار به شما کمک میکند تا علاوه بر کلمه کلیدی مورد نظرتان، در نتایج بیشتری بالا بیایید. ایجاد ترافیک با ارزش برای سایت شما. آنها رتبه صفحه (یا ارزش SEO) را از طریق متن لنگر و محتوای اطراف به سایر صفحات منتقل میکنند. سئو ی تکنیکال (technical seo) چیست ؟ اگر میخواهید بدانید روش های انجام سئو خارجی سایت چیست و با تکنیک های تخصصی برای سئو خارجی بیشتر آشنا شوید حتما در اامه مقاله با ما همراه باشید. همانطور که در ابتدای مقاله هم گفتم، آشنایی با اصطلاحات تخصصی سئو، قدم صفر یادگیری این علم است. همان طور که در دنیای واقعی برای رشد و شکوفایی شخصی، اول باید تمرکزمان را روی اصلاح و بازسازی خودمان بگذاریم؛ در دنیای سئو هم اولین قدم برای رشد، تمرکز روی سئوی داخلی سایت است. اولین قدم در فرآیند پیاده سازی سئوی تصاویر، انتخاب عکسهایی مناسب و با کیفیت است. برای ان که بتوانید بیشتر با اصول پیاده سازی سئو تکنیکال در سایت تان آشنا شوید میتوانید مقاله سئو تکنیکال را مطالعه کنید. اگه قصد آموزش از طریق کتاب رو داشته باشید، باید علاوه بر کتب جامع با عناوینی مانند سئو چیست و روش های پیاده سازی سئو کدام است و …

استراتژی سئو خارجی سایت شامل موارد و راهکارهایی میشود که خارج از سایت شما انجام میشود . منظور این است که محتوای شما، همان موارد قبلی که در حال حاضر وجود دارند را بازگو نکند و موضوعی جدید را دربرداشته باشند. این افزونه با فعال سازی کش سایت شما، باعث میشود کاربران قبلی که یک بار وارد سایت تان شده اند، مجبور نباشند در بازدیدهای بعدی زمان زیادی را صرف دانلود دوباره تصاویر و دیگر محتوای صفحه تان کرده و با سرعت بیشتری به سایت وارد میشوند. در جمله قبلی عبارت سئو وردپرس یک انکر تکست بود. ویکیپدیا در هر صفحه تعداد زیادی لینک داخلی با انکر تکست حاوی کلمه کلیدی اضافه کرده است. برای درک بهتر خودتان یک مقاله هزار کلمه ای با 100 بار تکرار کلمه کلیدی را تصور کنید! حداقل یک بار از کلمه کلیدی در توضیحات متا استفاده کنید، چراکه گوگل هنکام جستوجو، آنها را برجستهتر میکند و با کوئری (عبارت جستوجو شده کاربر) مطابقت میدهد. متا دیسکریپشن های سایت برای افراد مختلفی که کلمات کلیدی یکسانی را جستجو کرده اند به نمایش گذاشته می شود. افزودن جزئیات: تصاویر، اسکرینشاتها و مراحل، استفاده از محتوای شما را برای افراد آسان میکند.

به علاوه «کلمات قدرتمند» (Power Words) نرخ کلیک را تا ۱۲ درصد کاهش میدهند. دلیل آن ساده است: وقتی موتورهای جست و جو یک توضیح متا را جمع آوری میکنند، همیشه کلمات کلیدی و عبارات اطراف آن، که کاربر سرچ کرده است را نمایش میدهند. برای بهینهسازی محتوا باید از کلمات کلیدی بهره برد. یکی از روش های انجام سئو خارجی سایت این است که از سایت های خبری و یا سایت هایی که در برابر دریافت پول به سایت شما لینک دهند بهره مند شوید. سایت شما در نتایج جست و جوی گوگل، حکم یک تبلیغ یا آگهی سنتی در روزنامه و مجله را دارد.

شما میتوانید با سفارش سئو سایت ، رشد قابل توجهی در افزایش ترافیک و بازدید سایت و درامد خود داشته باشید. 1. از آدرس URL کوتاه استفاده کنید و کلمه کلیدی اصلی را در آن بیاورید. با جستوجوی یک کلمه کلیدی رقابتی، نتایجی در صفحه اول گوگل مشاهده میکنید که همکی به طور دقیق در عنوان از آن کلمه کلیدی استفاده کردهاند. در نسخه حرفهای یا همان پریمیوم یواست سئو، این قابلیت را دارید که کلمه کلیدی هممعنا را وارد کنید، تا پست شما با کلمه کلیدی هممعنا هم آنالیز شود و نتیجه آنالیز را به شما بگوید، که اگر روزی یکی از کاربران شما در گوگل مثلاً کلمه ماشین را جستجو کرد، آن صفحه از وبسایت شما نیز در نتایج گوگل نمایش داده شود.

در تصویر زیر بهینهسازی عکس به وسیله استفاده از کلمه کلیدی «On-page SEO Chart» در نام تصویر و متن جایگزین نمایش داده شده است. «LSI Keywords» عبارتهایی هستند که با کلمه کلیدی هدف مرتبط هستند و مورد جستجو قرار میگیرند. تصور کنید که کلمه کلیدی در صفحه تنها یک بار تکرار شده و قرار است گوگل مطلب را با آن کلمه کلیدی بشناسد. در ادامه نحوه استفاده از کلمات کلیدی در بهینهسازی محتوا برای سئو داخلی را شرح میدهیم. گوگل هم در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده سایتهایی که از پروتکل امن HTTPS استفاده میکنند، در رتبه بندیها جایگاه بهتری خواهند داشت. گوگل محتوای جامع را به مخاطبان نشان میدهد تا کاربران در یک صفحه وب پاسخ تمام سوالات خود را بیابند و اگر مطلب کل موضوع را پوشش داده باشد، رتبه بهتری خواهد داشت. در واقع توضیحات متا روشی برای توصیف محتوای یک صفحه وب سایت مانند صفحه مقالات، صفحه محصولات و … به زبان ساده، این به معنای فرآیند بهبود سایت شما برای افزایش دید آن است، زمانی که مردم محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو جستجو می کنند. لینکهای داخلی کاربر و گوگل را به سمت صفحات خدمات، محصولات یا مقالات هدایت میکنند و لینکهای خارجی هم همانند توصیه نامهای عمل میکنند که علاوه بر جذب مخاطبان جدید، به بهبود جایگاه سایت و اعتبار آن برای گوگل منجر میشوند.

توجه داشته باشید که گوگل انتظار دارد شما حداقل ۲۰٪ لینکهای nofollow داشته باشید تا مانند یک وب سایت طبیعی به نظر برسید ، بنابراین قطعاً اتلاف وقت نیست که به گوگل نشان دهید از سایت های معتبر لینک های nofollow را دریافت می کنید. چرا که از نظر رنگها و وضوح با اندازه فایل نتایج نسبتاً خوبی به شما میدهد. تگ های هدر به اندازه رتبه بندی سایت شما اهمیت زیادی ندارند، اما این تگ ها هنوز هم یک عملکرد و وظیفه مهم برای کاربران و سئوی شما انجام می دهند. در حالی که اصول سئو مانند روشهای ایجاد بک لینک برای رتبه بندی در موتورهای جستجو در سالهای اخیر تغییر یافته است و بازاریابی محتوا به طور عجیبی اهمیت پیدا کرده، آنچه بسیاری از مردم به عنوان “سئو سنتی” فکر می کنند هنوز هم در تولید ترافیک فوق العاده ارزشمند است.

سایت هایی که در حوزه کاری شما فعال اند و اعتبار بالایی داشته و مخاطبان زیادی دارند را پیدا کنید و برای لینک دهی به سایت تان به این وبسایت ها نیز به صورت تک و توک لینک دهید. با رعایت این مورد به گوگل در درک بهتر محتوای صفحه خود کمک میکنید. با محتوای منحصربهفرد و ارزشمند به صفحه اول گوگل میآیید، اما برای باقی ماندن در صفحه اول باید هدف جستوجو را برآورده کنید. شما فقط باید نگران تغییر اندازه تصویر خود در بزرگترین ابعادی که نمایش داده می شود، باشید که همان تصویر اصلی یا ارجینال می باشد. نظر شما درباره این محصول چیست؟

علاوه بر کلمه کلیدی یک یا دو کلمه دیگر میتوان به URL افزود. انجام سئو محلی ، ویدئو ، تکنیکال ، عبارات کلیدی چند نمونه رایج از خدمات هستند. علاوه بر این، زمانی که کاربران عبارات کلیدی و مرتبط با مقالات شما را در گوگل سرچ میکنند و وارد بخش Image میشوند با مشاهده تصاویر مرتبط با آن عبارات، بر روی آنها کلیک میکنند و سپس به وب سایت شما هدایت میشوند. با اعمال یک الگوریتم جستجو بر روی داده های جمعآوریشده توسط خزنده های وب، موتورهای جستجو می توانند نتایج مطلوب و مرتبط با عبارات جستجوشده توسط کاربران را نمایش دهند. دیده شدن بیشتر و رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی بر نتیجه شما داشته باشد. به بیان دیگر، صفحه شما باید دقیقا با خواسته کاربر یکی باشد. در این مطلب نکات و ابزارهای ضروری برای سئو داخلی را بیان میکنیم. با رعایت کردن نکات ذکر شده و تصحیح کردن اشتباهاتی که برای شما عزیزان گفته شد، می توان یک متا دیسکریپشن ویژه و کار آمد را برای سایتتان تولید کرد. پاسخ کوتاه تمام نسخه های موجود در صفحات وب شما است که به شما در رتبه بندی کمک می کند.

به شما توصیه میکنیم که حتما از نسخه پریمیوم این افزونه ها استفاده بکنید چون امکانات وقابلیت های بیشتری را در دسترس شما قرار میدهند. و اگر سایت شما با CMS دیگر ساخته شده است ، از این سرویس رایگان بررسی آنلاین لینک شکسته استفاده کنید. قابل حدس است که بخش عظیمی از این روند به حضور فعال شما در شبکههای اجتماعی و فضاهای آنلاین بازمیگردد. ویکی پدیا یکی از منابع معتبر آنلاین برای دستیابی به اطلاعات است. یکی از بهترین و مطمئنترین ابزارها برای بررسی HTML ارائهشده توسط موبایل Google Mobile-friendly Test Tool است زیرا اطلاعات را مستقیماً از Google دریافت میکنید. در ادامه ابزارهای مورد نیاز برای بررسی سئو داخلی را مطرح میکنیم. فرض کنید در جمعی صحبت در مورد تجار بزرگ ایران است و هرکس فقط میخواهد خودش و کسب و کارش را مطرح کند. پس تاثیر مثبت تری دارد نسبت به زمانی که فقط خودتان را مطرح میکنید. Screaming Frog SEO Spider یک ابزار قدیمی سئو است که کل وبسایت شما را بررسی میکند. برای استفاده از این ابزار، کلمه کلیدی مورد نظر را وارد آن کنید تا پس از سپری شدن مدت زمان کوتاهی، یک لیست از کلمات کلیدی مشابه و کاربردی به شما ارائه دهد.