خرید انواع ویدئو وال در فروشگاه کیومیتا با قیمت مناسب کیومیتا | asilight

(ضخامت خطی که بعد از نصب بین نمایشگرها ایجاد میشود)، فاصله مرسوم قاب تا قاب در نمایشگرهای ویدئو وال ۴٫۹ میلیمتر، ۳٫۵ میلیمتر و ۱٫۸ میلیمتر می باشد. نرم افزار کاملا فارسی ویدئو وال امکان تعریف پنجره های متعدد در سایز و موقعیت های دلخواه را برای نمایش همزمان ورودی های مختلف فراهم می نماید. واسط گرافیکی کاربری نرم افزار (کنترلر ویدئو وال) امکان دسترسی سریع و آسان ورودی ها و مدیریت منعطف تصاویر را میسر می سازد. ویدئو وال به معنای لفظی، یعنی دیوارهای ویدیویی و این لفظ به این خاطر قرار داده شده است که نمایشگر های ال ای دی اغلب کنار دیوار یا روی دیوار نصب می شوند و تصاویر و ویدیو ها را پخش می کنند. این نمایشگرها ی دیواری برای برنامه های کاربردی که قابلیت اطمینان مطلوب آن بسیار مهم است، فراهم می کند.

فریم های باریک روی صفحه نمایش دیجیتال که فاصله بین بزل تا بزل آن ها نزدیک به 1.8 میلی متر است و در هنگام نزدیک شدن، مرزهای صفحه نمایش تقریبا غیر قابل تشخیص هستند، که باعث می شود تصاویر با وضوح عالی به نظر برسند. پردازشگرهای تصویر ویدیویی در حال حاضر در نسخه‌های سخت‌افزاری و مبتنی بر نرم‌افزار موجود هستند. پردازنده‌های سخت‌افزاری برای ایجاد نظم در پردازش ویدئو ساخته می‌شوند، در حالی که پردازنده‌های مبتنی بر نرم‌افزار بر روی یک کامپیوتر اجرا می‌شوند و از تجهیزات شبکه برای برقراری ارتباط با صفحات نمایش استفاده می‌کنند. هر یک از آن‌ها دارای مجموعه مزایای خاص خود و چند نقطه‌ضعف هستند، بنابراین باید در مورد آنچه که برای هر پروژه به طور اختصاصی بهتر عمل می‌کند، تحقیق کنید. ویدئو وال ها نمی‌توانند با دسته‌ای از هر نوع صفحه‌ نمایش دیجیتالی در کنار یکدیگر ساخته شوند. این نمایشگر‌های پیچیده و بزرگ باید با دقت طراحی شوند و با استفاده از سخت‌افزار ویدئو وال های تخصصی متصل شوند.

تلویزیون لمسی 49 اینچ دانش آوران

بدون اینکه کوچک‌ترین افت کیفیتی داشته باشند همیشه بهترین کیفیت کار کنند. استفاده از نمایشگرهای صنعتی بزرگ برای اطلاع‌رسانی و جلب مخاطب در اماکن عمومی و فضاهای بزرگ، از اهمیت خاصی برخوردار است. مراکز اداری، تفریحی و اقتصادی و بسیاری از مکان‌های شلوغ و پرتردد می‌تواند محیط مناسبی برای قرارگیری نمایشگرهای بزرگ باشند.

مانیتور صنعتی پنتوس PN-22DS24D

خرید انواع ویدئو وال در فروشگاه کیومیتا با قیمت مناسب کیومیتا | asilight

با استفاده از استریم IP یا ورودی فیزیکی، کنترلر محتوای مورد نظر را از تمام منابع مورد نظر مثل دوربینهای ویدئویی، ورک استیشن کامپیوتری و پلیرها ضبط کرده و آنها را در یک رابط کاربری قابل دسترس به نمایش درمیآورد. ویدیو والها در طیف بزرگی از تکنولوژیهای نمایش شامل LCD ، LED ، Projection Cube ، Blended Projection و غیره آمدهاند. هر نوع صفحه نمایش مزایا و محدودیتهای منحصر به فردی از لحاظ رزولوشن، روشنایی، قابلیت اطمینان، هزینه و سایر عوامل دارد. ویدئووال های LCD شامل چندین نمایشگر صنعتی می باشند که با طراحیهای چشم نواز کنار یکدیگر قرار میگیرند.

  • مراکز اداری، تفریحی و اقتصادی و بسیاری از مکان‌های شلوغ و پرتردد می‌تواند محیط مناسبی برای قرارگیری نمایشگرهای بزرگ باشند.
  • معرفی ویدئو وال پلانار Leyard DirectLight X DLX-0.7نسل بعدی سیستم ویدیو وال LED Leyard DirectLight X این پلتفرم موفق را گسترش و توسعه می دهد تا یک راه حل نهایی و کامل از ویدیو وال ها را ارائه دهد.
  • ازآنجاکه این نمایشگرها معمولاً در سالن‌های بزرگ یا روی دیواره بیرونی ساختمان‌ها نصب می‌شوند، نوربالا کیفیت و وضوح تصویر برای دیده‌شدن بهتر به دلیل فاصله زیاد نمایشگر تا افراد، اهمیت فراوانی دارد.
  • در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Planar Leyard DirectLight MT32 می توان گفت که با بهره گیری از تکنولوژی Leyard® PLTS ویدئو وال مخفف (P..

ویدئو وال سامسونگ با وضوح تصویر فول اچ دی و روشنایی تصویر ۵۰۰ نیت و طیف رنگی گسترده با قادر به نمایش نزدیک به ۱۶ میلیون رنگ است. یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید این نوع نمایشگرها، برند LGنام دارد. شرکت LG یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید در زمینه انواع وسایل الکتریکی مانند تلویزیون‌های مختلف و ویدئو وال‌ها است. پردازنده ها که کنترل کننده نیز نامیده می‌شوند، تجهیزاتی هستند که یک تصویر واحد را ایجاد می‌کند که به طور یکپارچه از طریق صفحات متعدد یک وال ویدئویی نمایش داده می شود. پردازنده ها تصاویر تکی را شکل می‌دهند و سپس آن‌ها را به بخش‌هایی تقسیم می‌کنند که بر روی صفحات تکی نمایش داده می‌شوند. با این که یک ویدئو وال کوچک‌تر و ساده‌تر فقط ممکن است به کارت گرافیکی در حد چند مانیتور احتیاج داشته باشند، اما اندازه های ویدئو وال همچنان در حال رشد است که بیشتر آنها به پردازنده نیاز دارند.