دزدگیر اماکن چیست ؟

به این نکته توجه داشته باشید که Rf Detector ها معمولا یک نوعی از فرکنس را برداشت می کنند و اگر دوربین از فرکانس های چندگانه برای تغییر سریع استفاده کنند شناساگر نخواهد توانست دوربین را به درستی تشخییص دهد. به این نکته توجه داشته باشید که در برابر انواع سخت افزار هایی که دارای فرکانس رادیویی هستند نیز نور قرمز را نشان خواهد داد. برای مثال ممکن است برخی از آنها از مُراجع توقع مدرک دورههای نصب دوربین مداربسته از آموزشگاههای فنی را داشته باشند و برخی نیز با به چالش کشیدن فرد از طریق پرسش سوالات در روز مصاحبه متوجه دانش و تجربه شخص بشوند. در ادامه به بررسی مهمترین گونههای دوربین مداربسته میپردازیم اما قبل از آن به بیان برخی از ویژگیهایی میپردازیم که در مدلهایی از دوربین مداربسته وجود دارند.

اندازه دوربین تاثیر مستقیمی بر کیفیت تصویر آن ندارد. در اطراف اتاق قدم بزنید، دوربین های مخفی معمولا یک فرکانس رادیویی خاصی را ایجاد می کنند که در سیگنال تلفن تاثیر گذار است. همچنین افراد در مدت زمان مشخص میتوانند در این مکانهای خصوصی دوربین مداربسته نصب کنند. آموزش استفاده از این شناساگر در ویدئو زیر قابل مشاهده است. شرکت کارن، با تجربه سالها فعالیت به صورت غیر حضوری و اکنون به صورت آنلاین، امکان کار با انواع دزدگیر ها و با پرسنلی متخصص و قابل اعتماد، می تواند یکی از گزینه های شما برای استفاده از نصاب دزدگیر اماکن باشد. 1. درهنگام خرید دزدگیر اماکن به نوع و برند و گارانتی دستگاه توجه کنید,دستگاه های به روز سیم کارتی هستند و امکانات زیادی را برای شما به همراه می آورند.سعی کنید دستگاهی را خریداری کنید که شرکت خدمات دهنده آن داخل کشور باشد و از لحاظ خدمات درآینده شمارا دچار مشکل نکند. سیستم شما حداقل دارای یک الی 3 دوربین مداربسته، یک دستگاه ضبط تصاویر یا DVR (بهتر است یک دستگاه DVR با قابلیت ضبط حداقل 3 شبانه روز خریداری کنید.)، فیش BNC و کابلهای مورد نیاز و یک منبع تغذیه است.

همچنین از این دوربینها میتوان در مکانهایی که مساحت بیشتری دارند، استفاده کرد. برای استفاده از امکانات یک دزدگیر، بهتر است آن را به روش صحیح نصب کنید. اما ممکن است این فضای بیشتر، بستر مناسبی برای امکانات بیشتر دوربین فراهم آورد. ذخیره سازی اطلاعات کلید تلفن همراه مثل شماره تلفن ها، پیامک یا یادداشت ها سالهاست که در بستر کلود یا فضای ابری انجام می شود و شرکتهای ارائه تولید کننده تلفن همراه یک حجم محدودی را برای این کار در نظر گرفته اند اما ذخیره سازی یا ضبط تصاویر دوربین مدار بسته در فضای ابری یک ویژگی خاص و جدید است.

حتی در بانک ها و مراکز حساس دیگر از دزدگیر های اماکن ایرانی استفاده می شود. با دنبال کردن مراحل بالا می توانید دوربین های تحت شبکه را در شرایط تاریک پیدا کنید. از دوربین هایی که بر مبنای شبکه اینترنت به دستگاه های مختلف متصل می شوند می توان برای موارد خاص نظیر بانک ها و شرکت های تولیدی استفاده کرد. همچنین دوربینهای 2k و 4k (Ultra HD) نیز در دسترس هستند، اما اینها نیاز به اتصال شبکه قوی و ظرفیت ذخیرهسازی بیشتری دارند، که در نتیجه ممکن است هزینههای ذخیرهسازی بیشتری به همراه داشته باشند. تلفن کننده دزدگیرهای اماکن در دو نوع سیم کارتی و خط ثابت موجود هستند، که هر کدام مزایا و معایبی دارند. قبل از خرید دزدگیر ابتدا قیمت نصب دزدگیر اماکن را با توجه به بودجه ای که میخواهید برای سیستم امنیتی محل مورد نظر تعیین نمایید سپس نکات آموزشی زیر را مطالعه کرده و بر اساس آن انتخاب نمایید. نکته کاربردی: زمانی ک به سفر می روید و در اتاق هتل می مانید، می توانید از یک دوربین امنیتی با باتری پورتابل استفاده کنید و آن را در اتاق هتل قرار دهید و افرادی که بدون اجازه شما وارد می شوند را ببینید.

بعد از خرید دوربین مداربسته شما می توانید بدون نیاز به هزینه اضافه و یا خرید IP استاتیک تصاویر را بر روی گوشی دریافت کنید. از یک گوشی برای چک کردن دوربین pinhole یا میکروفن مخفی استفاده کنید. یکی از بهترین راه ها برای تتشخیص دوربین های پنهان در چک کردن و وارسی با دقت محیط می باشد. چشمی ماکروویو در واقع گران ترین سنسور موجود در بازار می باشد . همان گونه که بیان نمودیم باتری نیز یکی از مهم ترین تجهیزات تشکیل دهنده دزدگیر اماکن به شمارمی رود که این موضوع برای دزدگیر اماکن نیز صدق می نماید. در حال حاضر شرکتهای زیادی اقدام به تولید دزدگیرهای باکیفیت و ایمن برای اماکن نمودهاند.

سنسورها انواع متفاوتی دارند که برخی از آنها به صورت پیشفرض بر روی دستگاه دزدگیر اماکن وجود دارد و برخی از آنها افزونههای دستگاه هستند. بیم خطی دزدگیر اماکن در مدل های دو خط و سه و چند خط تولید میشوند و این سنسورها در متراژ های متفاوت تولید میگردند . با ما در ادامه این مطلب همراه شرکت نصب دزدگیر اماکن باشید. برای مشاهده آموزشها و راهنمای کاربردی در ادامه مطلب با ما همراه باشید. ما در این مقاله شما را با قوانین نصب دوربین در اماکن آشنا کردیم. جز اماکن خصوصی هستند که نصب دوربین در آنها نیاز به مجوز رسمی دارد.

در صورت سرقت دوربین، دیتای از دست رفته نخواهید داشت. فروشو نصب دزدگیر ، اعلام سرقت اماکنقبل از خرید دزدگیراماکن حتما بخوانید ‼ استفاده از دوربینهای مداربسته در مراکز دولتی و خصوصی، علاوه بر حفظ امنیت، موجب افزایش حس مسئولیت در میان کارکنان و بالا رفتن میزان بهرهوری میشود. میزان ذخیره سازی تصویر بر اساس درخواست کاربر می تواند برای یک ماه یا یک هفته یا هر مدت زمان دیگری باشد که در این صورت حجم هارد بسیار متغیر خواهد بود. این موضوع در دوربین های ثابت که مانند اسپید دام عمل نمی کنند، مهم تر است چرا که پس از نصب امکان تغییر زاویه دید، نصب و … نمی توان برای این سوال پاسخ دقیق و مشخصی در نظر گرفت؛ چرا که این مدت زمان ارتباط مستقیم با تعداد کانال ها (تعداد دوربین ها)، کیفیت ضبط تصاویر و مدت زمان مورد نظر کاربر برای ضبط بستگی دارد، به همین خاطر اعداد در این مورد بسیار متغیر خواهند بود. خیر؛ ظرفیت ذخیره سازی تصاویر در هارد ها به متغیر های متعددی بستگی دارد و نمی توان یک هارد ثابت را برای یک پکیج در نظر گرفت. با این حساب اگر چهار دوربین با همین مشخصات داشته باشید، می توانید تصاویر 24 ساعته را در یک هفته بر روی این هارد ذخیره کنید.

اما در حالت دوم خرید دوربین مداربسته را از میان دیگر محصولات انجام می دهید و آن را با روش P2P به NVR متصل می کنید. برای مثال ممکن است دوربین بزرگتر امکان قرار گیری LED های روشنایی برای دید در شب بیشتری داشته باشند، در نتیجه دید در شب دوربین بالاتر خواهد بود. در نتیجه اگر در یک ساختمان از پکیج دوربین مداربسته با سه دوربین استفاده می کنید، می بایستی یک دی وی آر یا NVR چهار کانال برای آن تهیه کنید که در این حالت یکی از کانال ها بلااستفاده باقی خواهد ماند. اخیرا در کره جنوبی خبر از کشف دوربین های جاسوسی پین هول Pinhole توسط پلیس داده شده که در هتل ها نصب شده و از ۱۶۰۰ فرد به صورت پنهانی فیلم گرفته است و موجب موجی از نگرانی های عمومی در رابطه با حریم خصوصی شده است. هنگامی که شما در یک مکان خصوصی دوربین مداربسته نصب میکنید باید حتماً به فردی که از آن مکان استفاده میکند خبر بدهید. خبر خوب این است که به دلیل گران قیمت بودن این نوع از دوربین ها معمولا افراد متخلف از این دوربین ها استفاده نمی کنند. برای ضبط تصاویر پشتیبانی کند، تصاویر بسیار فشرده تر خواهند بود تا 5 برابر فضای کمتری اِشغال می کنند.

اگر بهدنبال تهیۀ سیستم نظارت تصویری ایدهآل نظیر دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصویر و یا دزدگیر اماکن هستید، کافیست با شرکت ایدهپرداز پرارین که یک مرجع قابلاعتماد در زمینۀ تأمین و واردات دوربین مداربسته است، تماس بگیرید. در مورد دیگر پشتیبانی از دوربین مداربسته، این عیب هایی که شناسایی شده اند رفع خواهند شد. وجود اختلال در جریان برق منبع تغذیه دوربین، وجود مشکل در لنز دوربین، داغ شدن بیش از حد آداپتور از دلایل اصلی بروز این مشکل در دوربین های مدار بسته است. همچنین اگر دوربین دارای قابلیت زوم باشد، لنز آن نیاز به فضایی برای حرکت وری فوکال دارد که بزرگتر بودن بدنه دوربین این امکان را برای آن فراهم می آورد. در شرایط نور کم LED های اطراف لنز دوربین به صورت خودکار برای فراهم کردن نور برای دوریبن شروع به ایجاد نوربرای دیدن تصویر می کنند. ضمنا توصیه می شود تلاش کنید تا دوربین را خارج از دسترس، دقت کنید خارج از دسترس نه خارج از دیدرس، قرار دهید چرا که دوربین ها به خودی خود خاصیت بازدارندگی دارند و بسیاری از سارقین با دیدن دوربین های مداربسته صحنه را ترک می کنند. نصب دوربین در مکانهای عمومی به نسبت امکان خصوصی بسیار سادهتر است چرا که اماکن خصوصی دارای حساسیت بیشتری هستند.

معمولا detector زمانی که یک سیگنال را تشخیص داد، یک صدایی را برای اشاره به پیدا کردن دوربین تولید می کند. در ادامه به نکاتی مهمی که باید در زمان خرید دوربین مداربسته به آن توجه کنید اشاره کرده ایم این نکات شامل :ضمانت نامه ، مشخصات ، قیمت ، کیفیت دوربین و راه های ارتباطی آن می باشد . تعداد کانال ها در دستگاه های ضبط کننده تصویر از تعداد ثابت 4، 8، 16، 24 و 32 پیروی می کند. این حداقل کار و وظیفه یک تلفن کننده است. از طرف دیگر ، سیستم های سیم دار برای کار کردن به سیم های متصل به هر یک از سنسورها احتیاج دارند – بیش از نیمی از افرادی که از آنها نظر سنجی کردیم ، دارای دزدگیرهای سیم دار ( حدود 52% ) هستند.

با استفاده از تلفن کننده سیم کارتی شما قایلیت فرمان دادن به دزدگیر مرکزی از راه دور (به وسیله پیامک یا sms) را دارید ولی با تلفن کننده معمولی اصلا قابلیت فرمان دادن به دستگاه از راه دور وجود ندارد. در این مقاله ۶ راه موثر که با کمک آن می توانید دوربین های نظارتی مخفی و دستگاه های ضبط کننده صدا که در محیط های بیرونی و داخلی شامل اتاق هتل ها، حمام ، داخل خانه و… بعضی از دوربین های نظارتی حساس به حرکت، صدای وزوز نارسا در زمان وقوع یک فعالیت دارند. در نظر داشته باشید که نرم افزار های سطح بالا و حرفه ای هزینه های بالاتری نیز دارند و انتخاب این نرم افزار ها باید براساس نیازمندی های مورد نظر شما باشد، مثلا در این زمینه نرم افزار های مایلستون، جنتک و اکسون سافت مطرح می باشند که با مراجعه به صفحه نرم افزار می توانید آن را دانلود کنید و یا از شرایط خرید آن آگاه شوید. درواقع تمامی فرمان ها از این دستگاه ارسال می شود و درصورت غیر فعال شدن این دستگاه عملکرد بقیه اجزا نیز مختل خواهد شد. دستگاه را روشن کرده و در کل اتاق برای پیدا کردن دوربین جاسوسی بگردانید.

می توانید از دوربین های امنیتی دید در شب که به صورت عمده برای یافتن دوربین های مخفی در اتاق ها می باشند، استفاه کنید. جهت نصب دوربین مدار بسته با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید. سنسورها را جداگانه تست کنید و ببینید که آیا آژیر به درستی فعال شده و تماس و پیامک ارسال می شود یا نه. با یکی از دوستان خود تماس برقرار کنید. همچنین اگر نیاز به سیم کشی به صورت روکار باشد، می توانید برای بهتر شدنِ ظاهر محیط، از داکت برای مخفنی کردن سیم های روکار استفاده کنید. در واقع این نوع کرکره به دلایلی چون، ایمنی بسیار زیاد، بالا بردن ضریب امنیت، اشغال کردن فضای اندک و عملکرد بی نقص توانسته مصرف کنندگان زیادی را جذب خود کند. عموماً جهت کرکره برقی مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می شود، نکته ای که در انتخاب تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه حائز اهمیت است این است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم. از ویژگی این دوربینها میتوان به قدرت زوم بالا و چرخش 360 درجه اشاره کرد.