دکتر آیاانا الیزابت جانسون کنفرانس 2022 معماری منظر در سانفرانسیسکو، 11 تا 14 نوامبر را عنوان خواهد کرد.


جانسون، دانشمند مشهور بین المللی و مدافع راه حل های آب و هوایی و تنوع زیستی، با بیش از 6000 متخصص معماری منظر در هنگام انتشار اولین برنامه اقدام اقلیمی خود صحبت خواهد کرد.

نمایشگاهآیاانا الیزابت جانسون سخنرانی TED خود را با عنوان «داستان عشقی برای بحران صخره‌های مرجانی» در سال 2019 ارائه می‌کند. اعتبار: رایان لش

آیاانا الیزابت جانسوناین سازمان امروز اعلام کرد، دکترا، عنوان کنفرانس 2022 جامعه معماران منظر آمریکا در زمینه معماری منظر خواهد بود. رسانه ها می توانند اعتبار کنفرانس را از طریق ایمیل press@asla.org درخواست کنند.

چه زمانی: 11-14 نوامبر 2022

جایی که: مرکز Moscone در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا.

چه کسی: دکتر آیاانا الیزابت جانسون یک زیست شناس دریایی، متخصص سیاست، نویسنده و بومی بروکلین است. او یکی از بنیانگذاران است آزمایشگاه اقیانوس شهریاتاق فکر آینده شهرهای ساحلی. او یکی از ویرایشگران گلچین پرفروش آب و هوا بود همه ما می توانیم ذخیره کنیم، یکی از بنیانگذاران پروژه همه ما می توانیم نجات دهیمو پادکست راهکارهای آب و هوایی Spotify/Gimlet را ایجاد کرد چگونه یک سیاره را نجات دهیم. او اخیراً در نویسندگی مشترک معامله جدید آبی، نقشه راه برای گنجاندن اقیانوس در سیاست آب و هوا. او قبلاً مدیر اجرایی مؤسسه Waitt بود، سیاست‌گذاری را در EPA و NOAA توسعه داد و به عنوان استاد کمکی در دانشگاه نیویورک تدریس کرد.

دکتر جانسون مدرک لیسانس خود را از دانشگاه هاروارد در علوم محیطی و سیاست عمومی و دکترا گرفت. از موسسه اقیانوس شناسی اسکریپس در زیست شناسی دریایی. نوشته او به طور گسترده منتشر شده است، از جمله در نیویورک تایمز، واشنگتن پست، و علمی آمریکایی. او در هیئت های مشورتی خدمت می کند پروژه رای دهندگان محیطی و علمی آمریکایی، و در هیئت مدیره برای گرین ویو و پاتاگونیا شناخت های اخیر شامل جایزه اشنایدر برای ارتباط آب و هوا و زمان‘s 100 Next List. خارج از مجله او را صدا کرد “رهبر آب و هوای مورد نیاز ما.”

کتاب آینده دکتر جانسون دارای عنوان کاری است چه می شود اگر آن را درست انجام دهیم؟: چشم انداز آینده نگری آب و هوا. پیداش کن @ayanaeliza.

چی: بزرگترین و تأثیرگذارترین گردهمایی معماران منظر کشور با بیش از 140 جلسه، 300 غرفه‌دار و بیش از 6000 شرکت‌کننده برگزار می‌شود. جلسات آموزشی کنفرانس و سفرهای میدانی توسط بسیاری از برجسته ترین معماران منظر که در سراسر جهان تمرین می کنند رهبری می شود و بر برنامه ریزی و طراحی در زمینه های زیر و موارد دیگر تمرکز می کند:

  • راه حل های اقلیمی، از جمله راه اندازی طرح اقدام اقلیمی؛
  • شهرها و جوامع؛
  • برابری نژادی؛
  • تاب آوری پس از فاجعه؛
  • مدیریت آب؛
  • زیرساخت های حمل و نقل؛
  • مناظر ارزشمند کالیفرنیا؛ و
  • تنوع زیستی؛
  • مسکن ارزان قیمت.

از رسانه های معتبر دعوت می شود تا در فرصت های مختلف در طول کنفرانس شرکت کنند. فرصت های رسانه ای شامل دسترسی به جلسه دکتر جانسون و سایر لحظات عمومی، سالن EXPO، مراسم جوایز حرفه ای و دانشجویی، و جلسات آموزشی خواهد بود.

برای ارسال درخواست های اعتبار رسانه ای برای کنفرانس لطفا ایمیل press@asla.org را ارسال کنید. برای مشاهده وب سایت کامل کنفرانس اینجا را کلیک کنید.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=61738