راه اندازی مکمل مجله Your Land معماری منظر را برای کودکان به ارمغان می آورد


پوشش زمین شما وب با کیفیت بالامجله معماری منظر (LAMماهنامه انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) به تازگی راه اندازی شده است. سرزمین شماضمیمه چاپ ویژه خوانندگان جوان. سرزمین شما یک نشریه یکبار مصرف است که در پاسخ به علاقه روزافزون اعضای ASLA برای معرفی حرفه معماری منظر به دانش آموزان از دبیرستان تا دبیرستان تولید شده است.

این مکمل با شماره آوریل موجود است LAM، درست به موقع برای کمک به جشن گرفتن ماه جهانی معماری منظر که از اول آوریل آغاز می شود. سرزمین شما تصاویری فوری از اهداف و ابزارهای معماری منظر و آغازگرها در چندین نوع پروژه جذاب ارائه می دهد.

«ما طراحی کردیم سرزمین شما برادفورد مک‌کی، سردبیر، می‌گوید: برای جذب طیف متنوعی از کودکان و الهام بخشیدن به آنها برای کشف حرفه معماری منظر. امیدواریم خوانندگان لذت ببرند سرزمین شما و آن را مفید و سرگرم کننده بیابید!»

سرزمین شما به صورت عمده برای مصارف کلاسی یا گروهی موجود است. انتشار رایگان است؛ ASLA فقط از گیرندگان می خواهد که هزینه های حمل و نقل را پوشش دهند و گزارش دهند که چگونه استفاده از مکمل به معرفی معماری منظر به جوانان کمک کرده است. برای کپی های انبوه، لطفا فرم های موجود در این را تکمیل کنید صفحه وب و به آدرس discover@asla.org پست کنید.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

در سال 1910 تأسیس شد، مجله معماری منظر (LAM) ماهنامه انجمن معماران منظر آمریکا است. این مجله رکورددار حرفه معماری منظر در آمریکای شمالی است که بیش از 60000 خواننده دارد.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50138