سپس شروع به تلمبه زدن کنید

توجه داشته باشید که پیچ های پلاستیکی را باید با دست سفت کنید و از سفت کردن بیش از حد آنها هم خودداری نمایید. در صورت امتحان این روش و جواب نگرفتن از آن می توانید به مرحله بعدی رفته و آن را تست کنید ولی در صورت جواب نگرفتن باید به متخصص لوله بازکنی رجوع نمایید. اگه محلول لوله بازکن به داخل چشمتون پاشیده شد، به سرعت و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ار داخل به خارج، چشمتون رو با آب بشورید و اگه جواب نداد به پزشک متخصص مراجعه کنین. این دستگاه برای عمقهای بالای ۱۰ متر استفاده میشود و برای استفاده از آن به دانش و مهارت تخصصی نیاز است. اگر آب به داخل دوش برگشت، پیستون را بردارید، آن را روی لوله فاضلاب قرار دهید و چندین بار به بالا و پایین فشار دهید. از جمله این موارد می توان به ریختن چربی ها و روغن، ریختن دستمال، وجود جسم سخت در لوله ها نام برد. چنانچه که چاه بازکن در اختیار ندارید، می توان با کمک دست این کار را انجام داد. در این مواقع اصولاً کمک گرفتن از نیروی متخصص تنها راه باقی مانده است.

انسداد لوله فاضلاب قبل از گرفتگی کامل با انتشار بوی نامطبوع آغاز می شود در واقع این یک اخطار است که در همان موقع باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.گاهی اوقات هنگام ظهر که هوا گرم است در منزل با استشمام بوی بد مواجه می شوید یا زمانی که استفاده از دستشویی یا آشپزخانه راکد می شود انتشار این بو بیشتر می شود. شاید شما هم گاهی اوقات بوی بدی را حس کرده اید و یا متوجه گرفتگی لوله ها شده اید. بوی بد فاضلاب یکی از مواردی است که در ساختمان ها بسیار آزار دهنده است. برای رفع گرفتگی لولههای ساختمان روشهای زیادی وجود دارد، از جمله استفاده از فنر لوله بازکنی دستی و برقی، دستگاه تراکم هوا، محلول های خانگی لوله بازکنی و غیره.که یکی از دیگر از این روشها، استفاده از دستگاه سه نظام لوله بازکنی است.

زمانی که موتور روشن شد و فنر لوله باز کن به چرخش در آمد، به آهستگی فنر را به درون لوله فشار بدهید. فنر برقی یا همان ژنراتور لوله بازکنی می باشد که این فنر به موتوری دایره مانند اتصال داشته و با چرخش آن و وارد کردن فشار به گرفتگی درون لوله آن را رفع می کند. این کار باعث میشود فنر به اطراف پرتاب نشود و در داخل لوله نیز در جهات چپ و راست حرکت کند که این کار باعث باز شدن گرفتگیهای سخت میشود. برای کار با دستگاه فنر ابتدا دستکش مخصوص را بپوشید تا هنگام کار با آن به دستان شما آسیبی وارد نشود.

در حالت عادی فقط خود گرفتگی رفع میشود ولی اگر قطر لوله به خاطر رسوبات ته نشین شده کم شده باشد این رسوبات باعث میشود بعد از مدتی دوباره لوله دچار گرفتگی شود که نیاز به لایروبی و رسوب تراشی از دیواره های داخلی لوله می باشد. اگر تجربهای در این زمینه دارید یا اگر دریچه سینک شما گرفته است میتوانید سوالات خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید، تا پاسخ خود را در کوتاهترین زمان ممکن از متخصصین آچاره دریافت کنید. شما با تنها یک تلفن میتوانید در کمترین زمان، از بهترین و کاملترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان بهره مند شوید. اگر گرفتگی لولهها کم باشد خودتان میتوانید با ساخت لوله بازکن به روش خانگی گرفتگی را برطرف کنید و دیگر به تماس با شرکت لوله بازکنی نیازی نخواهید داشت. سه نظام باعث چرخیدن فنر در حالتهای مختلف و عقب و جلو بردن فنر داخل لوله میشود و همین امر باعث میشود رسوبات ته نشین شده داخل لوله کنده شده و گرفتگی به صورت اصولی رفع شود و تا مدتها نیازی به لوله بازکنی نباشد. اگر برای بازکردن لوله بیش از یک سه نظام استفاده شود تعداد سه نظام نیز در قیمتش ضرب میشود و هزینه لوله بازکنی در کل می تواند حدود 600 هزار تا چند میلیون هم برسد.

گاهی اوقات مجبوریم تا عمل کمپرس هوا را چندین بار انجام دهیم تا گرفتگی لوله به صورت کامل برطرف شود، پس تا زمانی که گرفتگی لوله به صورت کامل برطرف نشده است همچنین آن عمل کمپرس هوا را با دستگاه تراکم هوا انجام دهید. برای بازکردن لوله توالت های ایرانی و فرنگی نیز از فنر لوله استفاده می کنند که کارشناسان مجرب اغلب توصیه میکنند که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود. اگر دلیل گرفتگی لوله ی فاضلاب انباشتگی خاک داخل لوله باشد، در اینطور مواقع از لوله باز کن تراکم هوا برای باز کردن لوله استفاده می شود.

فنر دستی طویل است که با ورود آن به درون لوله و فشار به لوله، می توان گرفتگی را برطرف کرد. فهمیدن دلیل گرفتگی لوله ها در رفع کردن آن نقش مهمی دارد. استفاده از فنر لوله بازکنی برقی برای لولهها بسیار ایمنتر و بهتر است اما کار با آن نیاز به کمی تجربه و مهارت دارد. لوله بازکن دستی لیائو با طراحی ارگونومیک دسته یکی از بهترین ابزار کمکی است که میتواند برای بازکردن لوله سینک ظرفشویی و چاه های سرویس بهداشتی استفاده نمایید. ریختن مصالح ساختمانی در هنگام بازسازی در لولههای فاضلاب منتهی به سرویس بهداشتی و حمام و همین طور ریختن اشیا و مواد بهداشتی مثل انواع دستمال کاغذی از عوامل اصلی گرفتگی لولههای فاضلاب در منازل است. گرفتگی لوله با قیر یکی از مشکلات شایع در ساختمان هاست که امکان دارد هنگام بازسازی یا زمانی که ساخت ساختمان به اتمام رسیده این اتفاق بیافتد. شاید برایتان سوال باشد که دستگاه سه نظام لوله بازکنی چیست و چه کاربردی در لوله بازکنی مشهد دارد؟ برای بازکردن لوله ها یکی از ابزار کاربردی لوله بازکن دستی است. بعضی دیگر نیز از تلمبه و ابزارهای مشابه اقدام به بازکردن لوله می کنند و حتی بعضی دیگر از محلول لوله بازکن خانگی اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنند که البته این موارد برای گرفتگی های جزیی کاربرد دارد و استفاده افراطی و نادرست از این وسایل می تواند هم به لوله آسیب وارد کند و هم به افرادی که از این روش ها استفاده می کنند.

از جمله این تجهیزات، دستگاه تراکم هوا می باشد. نقص سیستم لوله کشی: از جمله موارد دیگر که باعث گرفتگی لوله ها می شود، استاندارد نبودن لوله های فاضلاب است که این مورد خیلی کم پیش می آید. برای اینکه از هزینه اضافی جلوگیری شود بهتر است اگر گرفتگی لوله شدید نیست از روش فنر زنی ساده استفاده و شود و اگر نیاز به استفاده از سه نظام هست، تکنسین لوله بازکن موظف است حتما مشتری را در جریان قیمت سه نظام قرار دهد و در ابتدا بر سر قیمت توافق کنند تا از درگیری و جر و بحثهای بعدی جلوگیری شود و اتمام کار با دلخوری طرفین همراه نباشد. دستگاه فنرزنی لوله دارای ویژگی های زیادی است که همین ویژگی ها باعث شده تا استفاده از این دستگاه بهترین و مناسب ترین شیوه برای رفع گرفتگی لوله به حساب بیاید.

سرویسکاران بسته به موقعیت مکانی شما از نزدیک ترین شعبه اعزام میشوند با اینکه کرونا کمرنگتر شده است اما هنوز لازم است، پروتکل ها را رعایت کنیم تا دوباره این ویروس همه گیر نشود. شما در هر نقطه از تهران که باشید و نیاز به لوله بازکنی فاضلاب ماشین لباسشویی داشته باشید، کافی است با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا سرویسکار مجرب سریعا در محل حاضر شود. برای عملکرد بهتر این روشها و هر روش لولهبازکنی که با فنر و حرکت دورانی کار میکند قطعهای استفاده میشود که به آن سه نظام میگویند. دقت کنید در قسمت های اتصالات لوله یا زانویی کمی با دقت بیشتری فنر را وارد کنید تا این قسمت ها با گرفتگی لوله اشتباه گرفته نشود.پس از آن که نوک فنر به محل گرفتگی رسید چرخش را آغاز کنید تا فنر با حالت ارتجاعی که دارد کلیه مواد زاید درون لوله را برطرف کند. این تبلیغات تا گذشته نه چندان دور به کمک برچسبهای شمارهدار که در روی درب منازل چسبانده میشدند، خودنمایی میکردند.

معمولاً وجود جسم در قسمتی از لوله که در تصویر زیر مشخص شده شایع ترین آن می باشد. معمولاً سه نظام پس از چند بار استفاده مستهلک می شوند و نیاز به تعویض پیدا می کنند. نیروی مورد نیاز برای راهاندازی و چرخش فنر به وسیله موتور متصل به برق آن ایجاد میشود و معمولاً سر فنر با توجه به نوع و میزان گرفتگی عوض میشود و متناسب با آن میتوان از سر فنرهای متفاوتی استفاده کرد. همانطور که گفته شد بهترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله فنر است که نوع دستی آن نیز جهت برطرف کردن گرفتگی های جزیی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد. این شیوه ها جهت برطرف کردن گرفتگی های جزئی مناسب هستند.

اگر یادتان باشد در چند سال گذشته جهت لوله بازکنی جمهوری و یا نقاط دیگر از دستگاه فنر برقی با دریل استفاده می شد. جهت برطرف کردن گرفتگی دشوار مثل افتادن سنگ وخاک داخل لوله و یا گرفتگی سرویس بهداشتی باید از روش هایی چون فنر دستی و فنر برقی مخصوص استفاده کرد. سرویس لوله بصورت شبانه روزی، بدون تعطیلی و کاملا تضمینی مشکلات شما عزیزان را حل می کند. لوله بازکنی فوری در تهران بصورت شبانه روزی پشتیبانی میکنید و مشتریانی که هر ساعت از 24 ساعت تماس بگیرنند.شرکت اسنپ لوله اماده پاسخگو هست. لوله بازکنی اسنپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. اگر باز هم با این موارد رو برو شدید کافی است با اسنپ لوله تماس حاصل فرمائید. ۲. نوشابه، جوش شیرین، سرکه و نمک: یکی از قویترین لوله بازکنهای خانگی که برای استفاده از آن کافی است ابتدا نصف فنجان جوش شیرین و نصف فنجان نمک را با هم ترکیب کنید و داخل لوله بریزید. به یاد داشته باشید که قبل از هر کاری ابتدا ایمنی خود را فراهم کنید.

1. طول و متراژ گرفتگی لوله فاضلاب و متراژ فنر:این مورد بیشتر در پارکینگ و پشت بام اتفاق می افتد که فنر های ۱۵ متری باعث رفع گرفتگی لوله نمی شود در این مورد از فنر های ۳۰ یا ۴۰ متری استفاده می کنیم که با دستگاه های فرقونی می چرخد و هزینه ی ان را قبل از انجام کار با مشتری طی می آموزش لوله بازکنی کنیم. در برخی موارد زمانی که طبقه دوم از توالت استفاده می کند، آب مصرفی از کاسه توالت طبقه پایین بالا می آید و تخلیه نمی شود. قیمت لاستیکی را را بر دهانه لوله قرار دهید و شروع به بالا پایین کردن تلمبه نمایید. سپس کتری آب گرم را درون لوله بریزید تا علاوه بر پاکسازی، مطمئن شوید که راه آب باز شده یا خیر. در این زمان تنها کاری که باید انجام دهید، تماس با لوله بازکنی ارزان است تا کمتر از ۳۰ دقیقه به محل شما بیایند و مشکل را برطرف کنند.

بدین شکل که دست خود را بر روی دهانه لوله گذاشته و بعد دست خود را به سمت داخل فشار داده تا هوای درون دست داخل لوله شده و به گرفتگی فشار وارد نماید، و یا می توان با ریختن آب داغ گرفتگی های جزئی را رفع کرد. این موارد باعث میشوند تا هزینه استفاده از خدمات لوله بازکنی مقرون به صرفهتر از روشهای دیگر باشد. در صورتی که با گرفتگی توالت فرنگی، گرفتگی فاضلاب، گرفتگی لوله آب، گرفتگی توالت ایرانی رو به رو شدید و نیاز به باز کردن لوله توالت فرنگی،فنر زدن لوله، تخلیه چاه فوری، باز کردن چاه توالت داشتید با ما تماس بگیرید. دیگر نیاز نیست نگران تمیزکاری های بعد از پایان لوله بازکنی باشید. سالهاست که برای لوله بازکنی در ایران مخصوصا لوله بازکنی در تهران از روشهای متفاوتی برای رفع گرفتگی به کار گرفته میشود. برای مثال باز کردن لوله های سینک ظرفشویی خیلی ساده تر از لوله های فاضلاب دستشویی و توالت است. اما در میان این روشها بهترین و تضمینی ترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی است. این قطعه از سه قسمت تشکیل شده که با استفاده از فنر به هم وصل هستند و حالت دایرهای شکل دارد.