شش دلیل که دانش آموزان اسپانیایی زبان K-12 باید معماری منظر را کشف کنند


ASLA کشف این حرفه را در هنگام جشن گرفتن ماه میراث ملی اسپانیایی نشان می دهد

به گفته انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) در اینجا برخی از دلایل اصلی وجود دارد که چرا دانشجویان اسپانیایی زبان باید معماری منظر را بیاموزند و معمار منظر شوند:

 1. معماری منظر حرفه ای پر ارزش است که هنر، علم و محیط را با هم ترکیب می کند.

  معماران منظر انواع فضاهای عمومی و خصوصی در فضای باز را طراحی می کنند که به تعریف یک جامعه کمک می کند، از جمله پارک ها، مکان های دیدنی و مناظر مسکونی. معماران منظر تأثیر بسزایی بر جوامع و کیفیت زندگی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کشف حرفه ASLA مراجعه کنید.

 2. معماران منظر رهبری تغییرات جامعه را بر عهده دارند و بنابراین باید گروه های متنوعی را که جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند، نمایندگی کنند.

  چاد دی. دانوس، رئیس ASLA، FASLA می گوید: «کار معماران منظر برای سلامت و رفاه جوامع کشور ما ضروری است. “به همین دلیل بسیار مهم است که آنها افرادی را که برای آنها طراحی می کنند درک کنند.”

  طبق پیش بینی های اداره سرشماری ایالات متحده، جمعیت ایالات متحده تا سال 2060 از نظر نژادی و قومی بسیار متنوع تر خواهد بود. جمعیت اسپانیایی تبارها بیش از دو برابر خواهد شد، از 53.3 میلیون نفر در سال 2012 به 128.8 میلیون نفر در سال 2060. در نتیجه، در پایان این دوره، تقریباً یک نفر از هر سه ساکن ایالات متحده اسپانیایی تبار خواهند بود، در حالی که در حال حاضر یک نفر از هر شش نفر است.

 3. معماران منظر فضاهای بیرونی را طراحی می کنند که در آن مردم از تفریح، فعالیت های فرهنگی و گردهمایی های خانوادگی لذت می برند.

  به گفته بنیاد دسترسی اسپانیایی، اسپانیایی ها علاقه زیادی به پارک های عمومی و فضاهای باز خود دارند. معمار منظر Luis G. Hidalgo، ASLA، مستقر در آستین، تگزاس، موافق است. هیدالگو داوطلب شد تا در یک نشست سالانه تنوع که انجمن معماران منظر آمریکا برای کمک به دانش‌آموزان اقلیت از مهدکودک تا کلاس دوازدهم، از جمله دانش‌آموزان اسپانیایی تبار، برای کشف معماری منظر سازماندهی کرده بود، شرکت کند.

  هیدالگو بیان می کند: “به عنوان یک معمار منظر، من این فرصت عالی را دارم تا عشق خود به طبیعت و زندگی فعال را در پروژه های طراحی خود بگنجانم. من مفتخرم که به گروهی از متخصصان تعلق دارم که محیط اجتماعی، فیزیکی و جامعه را شکل داده و دگرگون می کنند. که بر فعالیت های روزانه ما تأثیر می گذارد.

 4. معماران منظر اسپانیایی تبار دیدگاه های منحصر به فردی را به جدول طراحی می آورند.

  ملیسا هنائو روبلدو، ASLA، طراح منظر مستقر در آستین، تگزاس، که در ASLA نیز شرکت کرده است، می گوید: «معماران منظر فرصتی باورنکردنی برای کمک به شکل دادن و تغییر محیط اجتماعی، فیزیکی و اجتماعی دارند که بر فعالیت های روزانه ما تأثیر می گذارد. اجلاس تنوع «معماران منظر اسپانیایی تبار دیدگاه منحصر به فردی را ارائه می دهند زیرا تعداد کمی از ما پشت میز طراحی نشسته ایم.»

  هنائو روبلدو همچنین به تنوع فوق العاده ای که در جامعه اسپانیایی تبار وجود دارد اشاره می کند. بنابراین، برای جلوگیری از کلیشه‌ها، ایده‌آل این است که یک نمایندگی گسترده از لاتین‌تبارها در این بخش داشته باشیم.

 5. معماران منظر پارک های نمادین، مناظر خیابانی و دیگر فضاهای عمومی را ایجاد می کنند که به شهرها هویت می بخشد.

  معمار منظر مشهور برزیلی روبرتو برل مارکس – که در سال 1970 خیابان مشهور آتلانتیک را در کنار ساحل کوپاکابانا در ریودوژانیرو دوباره طراحی کرد – در بین ستارگان رسانه ای در المپیک تابستانی امسال بود. میلیون‌ها نفر از سراسر جهان که مراسم اختتامیه را تماشا کردند، شاهد ادای احترام رقصندگان به مارکس و رسانه‌هایی مانند روزنامه‌ها بودند. لس آنجلس تایمز، نیویورک تایمز y مجله ی وال استریت از میراث او نوشتند.

 6. معماران منظر مسیرهای بسیاری را پیش از کشف حرفه معماری منظر دنبال می کنند.

  ASLA از معلمان و خانواده ها دعوت می کند تا منابع کشف شغلی خود را کشف کنند. مطالب اسپانیایی زبان شامل معرفی این حرفه و انجمن در وب سایت ASLA و یک برگه اطلاعات است.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر مدیریت، برنامه‌ریزی و طراحی محیط‌های طبیعی و مصنوعی ما را رهبری می‌کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49190