صندوق ASLA برندگان افتتاحیه کمک هزینه تحقیقات رقابتی ملی را اعلام کرد


صندوق جامعه معماران منظر آمریکا (ASLA)، یک سازمان 501(c)(3)، 25000 دلار کمک مالی رقابتی ملی را اعلام کرده است.

برندگان کمک هزینه تحقیقاتی را ارائه خواهند کرد که شواهدی از مزایای راه حل های معماری منظر برای بحران های آب و هوا و تنوع زیستی را نشان می دهد. این تحقیق در ASLA.org منتشر خواهد شد و در بهار 2024 به طور آشکار در دسترس خواهد بود.

برندگان کمک هزینه عبارتند از:

راه حل های معماری منظر برای گرمای شدید

دکتر دانیلا هیرشفلد، دکترا، استادیار، گروه معماری منظر و برنامه ریزی محیطی، دانشگاه ایالتی یوتا

دکتر هیرشفلد راه‌حل‌های مبتنی بر معماری منظر و طبیعت را که در کاهش دما مؤثر هستند، بررسی خواهد کرد. دکتر هیرشفلد استراتژی‌های طراحی را شناسایی می‌کند که مزایای کاهش دما را نشان می‌دهند و در عین حال کربن را جدا می‌کنند، از تنوع زیستی محافظت و افزایش می‌دهند، و خطرات آب و هوایی را کاهش می‌دهند.

راه حل های معماری منظر برای از دست دادن تنوع زیستی

دکتر سوهیون پارک، ASLA، PhD، SITES AP، استادیار، گروه علوم گیاهی و معماری منظر، دانشگاه کانکتیکات

دکتر پارک راه حل های مبتنی بر معماری منظر و طبیعت را بررسی خواهد کرد که به بحران تنوع زیستی می پردازد. دکتر پارک استراتژی‌های طراحی را شناسایی می‌کند که تنوع زیستی و دستاوردهای زیست‌محیطی اثبات‌شده را ارائه می‌کند و در عین حال کربن را جدا می‌کند، کیفیت و مدیریت آب را بهبود می‌بخشد، و خطرات آب و هوایی را کاهش می‌دهد.

«در حالی که ما در حال توسعه برنامه اقدام اقلیمی خود بودیم، معماران منظر به ما گفتند آنچه که بیشتر از همه به آن نیاز دارند، شواهد معتبری بود که تمام مزایای عالی کار آنها را نشان می داد. توری کارتر-کانین، مدیر عامل ASLA، گفت: ما از همکاری با سوهیون و دانیلا برای پیشبرد این تحقیقات مهم بسیار هیجان زده هستیم.

Emily O’Mahoney، رئیس ASLA، FASLA گفت: “این تحقیق به همه ما در جامعه معماری منظر کمک می کند تا قوی ترین مورد ممکن را با سیاست گذاران، گروه های اجتماعی، متخصصان متحد و مردم انجام دهیم.” ما بهترین داده های علمی و عملکردی را در اختیار خواهیم داشت.»

اهداف مرورهای پژوهشی عبارتند از:

  • وضعیت فعلی دانش را درک و خلاصه کنید.
  • ادبیات تحقیق را ترکیب کنید و بینش‌هایی را ارائه دهید، از شواهد مبتنی بر داده‌های کلیدی و علمی استفاده کنید.
  • خلاصه‌های اجرایی قابل دسترس برای سیاست‌گذاران، طرفداران جامعه و معماران منظر ایجاد کنید.

درباره برندگان گرنت

دکتر دانیلا هیرشفلد

مکان‌هایی که به خوبی طراحی شده‌اند، مانند پارک‌هایی با درختان سایه بزرگ، می‌توانند تجربه گرمای شدید ناشی از بحران آب و هوا را کاهش دهند. دکتر هیرشفلد گفت: برای اینکه این طرح‌ها به واقعیت تبدیل شوند، باید اثربخشی و مزایای متعددی که می‌توانند ارائه کنند را درک کنیم.

دکتر دانیلا هیرشفلد، دکترا، استادیار گروه معماری منظر و برنامه ریزی محیطی در دانشگاه ایالتی یوتا است. دانیلا دکترای خود را در معماری منظر و برنامه ریزی محیطی از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی دریافت کرد. دکترای او توسط کمک هزینه تحصیلی McQuown در دانشگاه کالیفرنیا برکلی و شورای حفاظت از اقیانوس ایالت کالیفرنیا تامین شد. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در مدیریت محیط زیست از دانشکده محیط زیست نیکلاس دانشگاه دوک و مدرک کارشناسی خود را در روانشناسی و فلسفه در کالج دارتموث دریافت کرد. دانیلا همچنین دارای تجربه حرفه ای در مدیریت مناطق ساحلی، برنامه ریزی پایداری و برنامه ریزی شهری است.

دانیلا در حال حاضر با تیم هایی از همکاران در پروژه های مربوط به جزایر گرمایی شهری کار می کند. او در حال کار بر روی یک کمپین نقشه برداری جزیره گرمایی شهری است که از طریق اداره ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) – برنامه نقشه برداری جزیره گرمای شهری، با تمرکز بر درک نابرابری ها در توزیع تجربیات گرمای شهری در سالت لیک سیتی تامین می شود. او با دانشمندان آب و هوا در دانشگاه ایالتی یوتا همکاری می کند. غیر انتفاعی؛ بخش‌های دولت سالت لیک سیتی؛ و گروه های علمی، از جمله مرکز آب و هوای یوتا، تریسی اویاری، و موزه تاریخ طبیعی یوتا.

دانیلا همچنین روی «بی‌عدالتی در فضاهای خالی» کار می‌کند، که نابرابری‌های پنهان خدمات علم آب و هوا را که توزیع ضعیفی دارند، آشکار می‌کند. تیم او اطلاعات و منابع مورد نیاز برای طراحی شهرهای مقاوم در برابر گرمای شهری را بررسی کرده است. او با تیمی در سازمان ملی هوانوردی و فضایی (ناسا) – برنامه علمی کاربردی و موسسه تغییر جهانی آسپن (AGCI) در این تحقیق همکاری می کند.

دکتر. پارک سوهیون

ما به عنوان مباشران زمین، این توانایی و امتیاز را داریم که فضاهایی را بازسازی و احیا کنیم که هم برای انسان ها و هم برای گونه های غیرانسانی مفید است. دکتر سوهیون گفت: بحران تنوع زیستی اغلب به راحتی در زندگی روزمره ما قابل درک نیست، بنابراین امیدوارم نتایج این تحقیق تفکر عمیقی را در مورد وضعیت نگران کننده از دست دادن تنوع زیستی برانگیزد، حس ارتباط جهانی را تقویت کند و اقدامات بیشتری را القا کند. پارک

دکتر Sohyun Park، ASLA، PhD، استادیار گروه علوم گیاهی و معماری منظر در دانشگاه کانکتیکات است. او دکترای خود را به دست آورد. مدرک طراحی و برنامه ریزی محیطی از دانشگاه ایالتی آریزونا، مدرک کارشناسی ارشد در معماری منظر از دانشگاه ملی سئول، و لیسانس علوم زیست شناسی از دانشگاه زنان سوکمیونگ. او یک متخصص معتبر سایت ها است.

تحقیقات سوهیون بر تعامل پیچیده بین سیستم‌های طبیعی و انسانی، با تمرکز ویژه بر پایداری، انعطاف‌پذیری و سلامت اکوسیستم‌ها و جوامع متمرکز است. هدف تحقیق او ارتقای درک ما از چگونگی تأثیر مورفولوژی، عملکردها و تغییرات شهری بر خدمات اکوسیستم و همچنین تعامل آنها با رفاه انسان است. یکی از جنبه های اصلی تحقیقات او حول محور تنوع زیستی شهری است و به دنبال راه حل هایی برای رسیدگی به بحران تنوع زیستی است.

سوهیون کمک های مالی را از خدمات پارک ملی ایالات متحده، وزارت کشاورزی ایالات متحده و بنیاد ملی ماهی و حیات وحش دریافت کرده است. کار او در مجلات Nature Scientific Report، Landscape and Urban Planning و Applied Geography منتشر شده است. او در کنفرانس‌های بزرگ بین‌المللی، از جمله کنگره جهانی فدراسیون بین‌المللی معماران منظر (IFLA) ۲۰۲۲، سمپوزیوم بین‌المللی معماری منظر ۲۰۲۲، و سمپوزیوم بین‌المللی باغ در سال ۲۰۲۲، سخنرانی‌های کاملی ارائه کرده است.

سوهیون چندین نقش رهبری دارد، از جمله رئیس مشترک مؤسسه ملی غذا و کشاورزی وزارت کشاورزی ایالات متحده NE1962 گروه تحقیقاتی ملی چند ایالتی. رئیس شبکه تمرین حرفه ای اکولوژی و مرمت ASLA؛ و معاون شبکه جهانی معماری منظر. او رئیس شورای مربیان در رشته‌های کنفرانس معماری منظر (CELA) (2016-2022) بود.

درباره فرآیند گرنت

کمک هزینه رقابتی ملی برای از دست دادن تنوع زیستی هفت پیشنهاد تحقیقاتی از سوی دانشگاهیان در دانشگاه های ایالات متحده دریافت کرد. کمک هزینه رقابتی ملی برای گرمای شدید 9 پیشنهاد دریافت کرد.

ASLA مایل است از پانل های گزینش و بازبینی به دلیل مشارکت آنها در انتخاب اعطا کنندگان کمک هزینه و بررسی همتای پژوهش تشکر کند:

از دست دادن تنوع زیستی

  • دکتر جیمز A. LaGro، جونیور، دکترا، استاد، گروه برنامه ریزی و معماری منظر، دانشکده ادبیات و علوم، دانشگاه ویسکانسین – مدیسون، و سردبیر، مجله چشم انداز
  • نینا-ماری لیستر، محترم. ASLA، استاد، مدیر، آزمایشگاه طراحی زیست محیطی، دانشکده برنامه ریزی شهری و منطقه ای، دانشگاه متروپولیتن تورنتو. بنیانگذار، PLANDFORM.
  • ابرو اوزر، ASLA، دانشیار، گروه معماری منظر + طراحی محیطی و شهری، دانشگاه بین المللی فلوریدا، و معاون آموزشی ASLA
  • دکتر سوزان شرود، دکترا، اکولوژیست ارشد، دانشمند حرفه ای تالاب، و متخصص احیای محیط زیست، زیستگاه ها

گرمای شدید

  • دکتر Wenwen Cheng، دکترا، استادیار، گروه برنامه ریزی و معماری منظر، دانشکده ادبیات و علوم، دانشگاه ویسکانسین-مدیسون
  • دکتر جیمز A. لاگرو، جونیور، دکترا، استاد، گروه برنامه ریزی و معماری منظر، دانشکده ادبیات و علوم، دانشگاه ویسکانسین – مدیسون، و سردبیر، مجله چشم انداز
  • ابرو اوزر، ASLA، دانشیار، گروه معماری منظر + طراحی محیطی و شهری، دانشگاه بین المللی فلوریدا، و معاون آموزشی ASLA
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=64004